Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація "Віджимання (відтискання) на фітболі для чоловіків".

Про матеріал
Презентація "Віджимання (відтискання) на фітболі для чоловіків" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Покладіть руки на фітбол трохи ширше ширини плечей, прямо над плечима, розставивши лікті. Між щиколотками і плечима повинна утворитися пряма лінія.

Номер слайду 4

Крок 2. Опустіться до м'яча, напружуючи м'язи корпусу і тримаючи лікті близько до тулуба. Коли тіло торкнеться м'яча, відштовхніться назад у вихідне положення, повністю розпрямляючи, але не фіксуючи руки.

Номер слайду 5

Крок 3. На випрямлених руках вигніть верхню частину спини на кілька сантиметрів вгору, розставивши лопатки. Зробіть паузу, потім опуститеся в початкове положення.

Номер слайду 6

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи, абдомінальні м’язи.

Номер слайду 7

Поради. Тримайте лікті близько до тулуба весь час. Утримуйте м'язи кора напруженими, а спину прямою протягом усього підходу. Не допускайте розгойдування тіла з боку в бік під час виконання вправи.

Номер слайду 8

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 9

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-на-фитболе/ss-BBtTaVT; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 10

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 11

ppt
Додано
22 листопада 2020
Переглядів
228
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку