Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація "Віджимання (відтискання) "Людина - павук" (СКОРПІОН)".

Про матеріал
Презентація "Віджимання (відтискання) "Людина - павук" (СКОРПІОН)" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Встаньте на карачки, руки на підлозі трохи ширше плечей. Між щиколотками і плечима повинна утворитися пряма лінія. Максимально напружте м'язи черевного преса і тримайте їх напруженими протягом усього вправи.

Номер слайду 4

Крок 2. Опускаючись для віджимання, підтягніть коліно однієї ноги до однойменного ліктя. Зробіть паузу, потім відіжміть і поверніть ногу у вихідне положення. Виконайте віджимання з підтягуванням іншої ноги.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи. .

Номер слайду 6

Поради. Лікті не повинні виступати в сторони. Тримайте лікті близько до тулуба весь час. Утримуйте м'язи кора напруженими, а спину прямою протягом усього підходу.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-человек-паук/ss-BBtTkmt; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
22 листопада 2020
Переглядів
270
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку