5 березня о 18:00Вебінар: Дизайн продуктивного уроку біології

Презентація "Віджимання (відтискання) на фітболі для жінок".

Про матеріал
Презентація "Віджимання (відтискання) на фітболі для жінок" розроблена для покращення проведення уроків фізичної культури.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть упор лежачи, поставивши руки на фітбол. Руки повинні бути повністю випрямлені.

Номер слайду 4

Крок 2. Зігніть руки в ліктях і опустіться вниз до торкання грудною клітиною фітболу. Зробіть паузу, потім зробіть зворотне віджимання, в початкове положення.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи.

Номер слайду 6

Поради. Лікті повинні бути притиснуті до боків. Утримуйте м'язи кора напруженими, а спину прямою протягом усього вправи. Руки повинні спиратися прямо на вершину фітболу, щоб знизити ймовірність отримання травми.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-на-фитболе/ss-BBtT6xj; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
22 листопада 2020
Переглядів
74
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку