Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація "Віджимання (відтискання) зі зміщеними руками".

Про матеріал
Презентація "Віджимання (відтискання) зі зміщеними руками" розроблена для більшої зацікавленості учнів до предмету.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Які м'язи працюють? .

Номер слайду 3

Крок 1. Прийміть звичайний упор лежачи, права рука трохи висунута вперед щодо правого плеча, а ліва трохи нижче лівого плеча.

Номер слайду 4

Крок 2. Опустіться вниз, напружуючи м'язи кора і утримуючи лікті близько до тулуба. Затримайтеся, коли груди торкнеться підлоги, зробіть зворотний жим в початкове положення. Повторіть, потім змініть положення рук.

Номер слайду 5

Задіяні м’язи: грудні м'язи, трицепс, дельтоподібні м’язи, все тіло.

Номер слайду 6

Поради. Не опускайте і не піднімайте таз. Утримуйте м'язи кора напруженими, а спину прямою протягом усього підходу.

Номер слайду 7

Протипоказання і запобіжні заходи! Врахуйте, що віджимання дають велике навантаження на суглоби, тому їх не рекомендується виконувати, якщо у вас є проблеми з плечима. Протипоказано дані вправи в тому випадку, якщо ви недавно перенесли травму. Пам'ятайте, що сила зсуву в плечових суглобах збільшується при провалі вниз. Щоб запобігти можливій травмі, слідкуйте за кутом згину руки. Він не повинен бути більше 90 градусів. Існує ряд типових помилок, які загрожують порушенням техніки безпеки і втратою ефективності вправ. В їх числі наступні: - розведення ліктів не назад, а в сторони; - надмірно низькі провали; - округлення плечей і завалювання корпусом вперед; - виконання вправи в неповній амплітуді.

Номер слайду 8

Використані джерела: https://www.msn.com/ru-ru/health/exercise/strength/отжимания-со-смещенными-руками/ss-BBtTkvA; https://tsn.ua/blogi/themes/health_sport/yak-pravilno-vidzhimatisya-vid-pidlogi-1330788.html.

Номер слайду 9

Презентацію розробив учитель фізичної культури, початкових класів та Захисту Вітчизни “Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області” Бардін А.О.

Номер слайду 10

ppt
Додано
22 листопада 2020
Переглядів
185
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку