Волейбол. Передача м'яча на середні та довгі дистанції
Номер слайду 2
Передача на довгі дистанції може бути швидкісна або висока. При передачі м’яча на дальні дистанції підключаються кісті рук, згинання ніг та здійснюється мінімальне згинання рук. Гравець повинен бути напрямлений у напрямку цілі – куди буде направлений м’яч.
Номер слайду 3
Робота кісті рук. Розташування пальців в момент штовхання м’яча. Основна штовхальна сила здійснюється великими пальцями рук. Швидко викинути м’яч вперед і вверх.
Номер слайду 4
Розташування рук перед кидком. Положення рук в момент кидка.
Номер слайду 5
Кидок на дальні дистанції. Після кидка зафіксувати кісті рук. Можливі помилки:- Неточний вихід під м'яч (м'яч не перед особою);- Великі пальці напрямок вперед;- Лікті занадто широко розведені або навпаки;- Кисті рук не утворюють овалу;- Кисті рук зустрічають м'яч майже при випрямлених руках у ліктьових суглобах.
Номер слайду 6
Переміщення може бути на короткі, середні та довгі відстані. При переміщенні на короткі відстані здійснюється крок вперед, назад, вправо, вліво, по діагоналі. Виконується крок до м’яча і приставний крок на рахунок раз-два. При переміщенні на середні відстані здійснюється два кроки вперед або в сторону. При переміщенні на дальні відстані волейболіст переміщується бігом.
Номер слайду 7
При переміщенні на середні відстані здійснюється два кроки вперед, назад, вправо, вліво, по діагоналі. Крок, ще крок і приставний крок. На рахунок раз, раз-два.
Номер слайду 8
При переміщенні на дальні відстані волейболіст переміщується бігом.