9 березня о 18:00Вебінар: Навчаємося не тільки за партою, або рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням на уроках суспільного і гуманітарного циклу

Презентація "Вороняки"

Про матеріал
Вороняки́ — низькогірне пасмо на північному-заході Подільскої височини, частина Гологоро-Кременецького кряжу, в межах Львівської і (частково) Тернопільської таРівненської областей.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Вороняки

Номер слайду 2

Вороняки́ — низькогірне пасмо на північному-заході Подільскої височини, частина Гологоро-Кременецького кряжу, в межах Львівської і (частково) Тернопільської та. Рівненської областей.

Номер слайду 3

Основна частина пасма розташована на півдні Бродівського району. Простягається від верхів'я річки Золочівки (притока Західного Бугу) до річок Ікви та Слонівки (притоки. Стиру) майже на 70 км, ширина 8—30 км. На північному заході обривається високим уступом (перепад висот 50—250 м) до Малого Полісся.

Номер слайду 4

Найвища вершина — гора Високий Камінь (440 м). Поверхня Вороняків горбисто-пасмова, розчленована долинами річок і балок. Складається з мергелів, крейди, вапняків та інших порід.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

 Переважають місцевості крутосхилих пагорбів з ясно-сірими та сірими лісовими ґрунтами під буковими і грабово-буковими лісами, а також пологосхилими темно-сірими та сірими лісовими та чорноземними ґрунтами під дубово-грабовими лісами і сільгоспугіддями. Північна межа Вороняків збігається з північною межею поширення бука. У заплавах річок — луки та болота.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Дякуємо за УВАГУ!!

pptx
Додано
30 жовтня 2019
Переглядів
347
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку