14 липня о 18:00Вебінар: Школа без дискримінації: таємниці гендерного виховання

Презентація "Євразія" 4 клас

Про матеріал

Презентація до уроку природознавства у четвертому класі за темою "Євразія". Ця презентація до уроку відповідає оновленій програмі та підручнику Гільберг, Сак.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Фурдь М.Ю. вчитель Тюшківської ЗОШ І-ІІ ступенів Є в р а з і я 4 клас

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Є В Р А З І Я Більша частина материка Євразія розташована в Східній півкулі. Він майже повністю простягається в Північній півкулі. Береги Євразії омивають води всіх океанів. Територія Євразії розташована в усіх теплових смугах Землі: жаркій, помірній і холодній. Кількість опадів на території Євразії розподілено нерівномірно. Найбільше опадів випадає на узбережжях. Форми земної поверхні Євразії різноманітні. Тут є гори й рівнини. У Євразії розташовано найвищі гори на Землі — Гімалаї, їх найвища вершина — тора. 

Номер слайду 4

Гора Джомолунгма (Еверест) 8850 м Материк Євразія складається з двох частин світу: Європи та Азії. Звідси й походить назва материка.

Номер слайду 5

Річка Хуанхе (жовта річка)

Номер слайду 6

Узбережжя Північного Льодовитого океану Найбільші річки і озера Янцзи, Об, Єнісей, Хуанхе, Лена, Амур, Волга, Інд. Каспійське море, Аральське море, Байкал (1642 м) Балхаш.

Номер слайду 7

Північний олень  Полярна  сова    Песець Тварини холодної смуги Євразії

Номер слайду 8

Горностай   Тетерук   Благородний олень Тварини лісів помірної смуги Євразії

Номер слайду 9

Лемінг (1), песець (2), полярна сова (3), гагара (4)

Номер слайду 10

Лось (1), рись (2), куниця лісова (3), ведмідь бурий (4), вовк (5)

Номер слайду 11

Верблюд Джейран    Кобра Розташування Євразії в усіх теплових смугах Землі зумовило існування на материку різноманітного рослинного і тваринного світу. Тварини пустелі

Номер слайду 12

кулан (1), антилопа джейран (2) У Євразії частину території займають пус- телі. Це місця, де випадає дуже мало опадів. Темпера- тура повітря сягає + 50 °С. Рослинність пустель бідна.

Номер слайду 13

Саксаул    Верблюжа    колючка  Піщана  осока Рафлезія Арнольда Рослини пустелі

Номер слайду 14

Орангутанг (1), тигр (2), ведмідь малайський (3),королівська кобра (4), велика панда (5) Тварини вологих тропічних лісів

Номер слайду 15

Зубри в Біловезькій пущі

Номер слайду 16

Євразія найбільший за площею і найбільш заселений материк на планеті. На ньому проживає більше половини населення Землі. На материку розташовано 93 країни світу, які відрізняються площею, кількістю населення, господарською діяльністю людей. Найбільшою за площею країною Євразії є Росія. Столиця— Москва. У європейській частині Євразії найбільшою за площею країною є Україна, а в азіатській — Китай. Столиця — Пекін . Другою за розмірами та кількістю населення в азіатській частині Євразії є Індія, столиця —Нью-Делі. У Європі країною з найбільшою кількістю населення є Німеччина, столиця Берлін. Другою за розмірами та кількістю населення є Франція. Столиця Париж.

Номер слайду 17

Столиця Китаю — місто Пекін

Номер слайду 18

Господарська діяльність людей Господарська діяльність людини залежить від природних умов, які існують на території, де вона живе. На господарську діяльність людини впливають погодні умови, наявність корисних копалин, водойм, ґрунтів, лісів. Людина змушена пристосовуватися до природних умов і врахувати їх під час ведення господарської діяльності. Природні умови на материку Євразія надзвичайно різноманітні. Тому тут займаються різними видами господарської діяльності. Виплавляють метали, з яких будують станки, автомобілі, трактори, комбайни, літаки, кораблі. На фабриках і заводах виробляють пластмаси, мінеральні добрива, тканини, комп’ютери, побутову техніку, ліки, шиють одяг і взуття.

Номер слайду 19

На рівнинах Євразії, вкритих родючими ґрунтами, люди займаються сільським господарством. Тут вирощують пшеницю, ячмінь, жито, овес, рис, соняшник, цукровий буряк, картоплю, овочі, фрукти. Населення займається розведенням свиней, корів, овець, свійських птахів.

Номер слайду 20

Ткацька фабрика в Китаї Автомобілебудівний  завод у Німеччині

ppt
Додано
8 липня 2018
Переглядів
25544
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку