ВІТАННЯЩиросердно привітаєм в цьому класі нас усіх. В парах гарно покружляєм,Не шкодуєм ніг своїх. Три плескання, три притопи,Присідання і підскок. Посміхнулись, привітались І почнемо наш урок.
Номер слайду 3
Органи чуття− Що ви бачите у мене в руках? (Лимон)− Який він за кольором?− Який він за формою?− Який лимон за розміром? − Що вам допомогло дізнатись, про це? − Який лимон на смак? − Який ваш орган допоміг вам дізнатися, що він кислий?
Номер слайду 4
— Чи доводилося вам спостерігати за природою?— Що цікавого ви запам’ятали?— Які досліди ви проводили в природі?
Номер слайду 5
Бесіда за змістом тексту. Наталочка і Дмитрии пішли в ліс. Там вони побачили мурашник.-Ой! Що вони роблять? — скрикнула Наталочка.-Хто? — запитав Дмитрик.-Мурашки. Давай розглянемо їх.-Які вони маленькі! їх погано видно.-Ходімо додому. Візьмемо лупу і зможемо все роздивитися.
Номер слайду 6
Небилиця. Що у зими на порозі цвітуть маки на морозі. А у літа на печі замерзають калачі. А у весни в кінці полялистя скинула тополя. А в осені коло стежки вбрались верби у сережки. А ми стали коло хати та й не можем розібрати, — кому іти рибу пасти, кому воду в копи класти, кому піски молотити, кому СНІГИ ВОЛОЧИТИ. Що сплутано?
Номер слайду 7
Фізкультхвилинка. Всі піднесли руки – раз!На носках стоїть весь клас,Два присіли, руки вниз,На сусіда подивись. Раз! – і вгору,Два! – і вниз,На сусіда подивись. Будем дружно ми вставати,Щоб ногам роботу дати. Раз – присіли, два – піднялись. Хай мужніє ваше тіло. Хто старався присідати,Може вже відпочивати.
Номер слайду 8
Лід на річках, сніг на полях, Віхола гуляє, – коли це буває?Сонце пече, липа цвіте, Жито доспіває – коли це буває? Голі поля, мокне земля, Дощ поливає, – коли це буває?Тане сніжок, зеленіє лужок,День прибуває – коли це буває?Загадки«Коли це буває?»
Номер слайду 9
Гра «Що я бачу»Ведучий учень вигукує: «Кругле!». Усі відгадують, що побачив учень у класі. Це може бути, наприклад, годинник. Хто першим правильно назвав круглий предмет, той називає іншу ознаку. Це може бути матеріал, із якого виготовлені предмети:□ певного кольору;□ прямокутні;□ дерев’яні;□ металеві;□ кам’яні;□ назви яких починаються з певної літери тощо.
Номер слайду 10
За допомогою якого приладу можна побачити дрібні частини листочків і квітів? Маленькі тіла і дрібні частини тіл вивчають за допомогою збільшувальних приладів. Простим збільшувальним приладом є лупа. Розгляньте лупу. Вона складається з ручки і збільшувального скла.
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Дослідницька лабораторія Дізнайтеся: який вигляд мають деталі дрібних предметів за допомогою лупи.