Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація з української літератури на тему: "Іван Франко. "Фарбований лис". (5 клас)

Про матеріал

Презентація з української літератури на тему: "Іван Франко. "Фарбований лис" допоможе учням візуально сприйняти тему, формувати комунікативні вміння, розвивати творчі здібності.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

До пухнастого хвоста є шубка в нього руда. Як рушає полювати, не виходить зайчик з хати.

Номер слайду 2

Автор: учитель української мови та літератури Мар’їнської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Майорчикова Вікторія Вікторівна

Номер слайду 3

Тема: «Позитивні та негативні риси характеру Лиса Микити та їх вплив на долю героя» (за казкою І. Франка «Фарбований Лис») Мета: допомогти учням визначати головних та другорядних героїв казки; розвивати вміння робити характеристику образу на основі різних думок суджень, вміння обговорювати проблему, аргументувати свою позицію; виховувати в собі гарні риси характеру, щоб не було негативних наслідків. Тип уроку: формування комунікативних вмінь. Форма уроку: інтерактив Обладнання: малюнок Лиса, плакат «Займи позицію»

Номер слайду 4

Літом наїдається, зимою висипляється Вдалині посеред ночі засвітились хижі очі. Від його пісень у звірів морозець біжить по шкірі. До пухнастого хвоста є шубка в нього руда. Як рушає полювати, не виходить зайчик з хати. Хто на своїй голові ліс несе? Він ікластий і сердитий, Дуже любить землю рити. Жолуді весь час шукає Й малюків смугастих має.

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

«Позитив» “Негатив” кмітливий хвастливий вправний гордий мисливець хитрий розумний необережний сміливий нечесний терплячий дотримує слово спостережливий товариський добрий цар м’якосердний

Номер слайду 8

Обгрунтуйте ваші твердження Я думаю …. Я вважаю, що … Я не згоден з тим, що … Я маю припущення …. Я згоден з тим, що … Я пам’ятаю, як … Я переконаний, що …

Номер слайду 9

Складіть за зразком вільний вірш. Я – Лис Микита. Живу в темному лісі. Я – Лис Микита. У діжці з фарбою опинився. Я – Лис Микита. Назвався звіром Остромислом. Я – Лис Микита. Звірі на мене розлютилися.

Номер слайду 10

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
ppt
Додано
18 лютого 2018
Переглядів
466
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку