Вправляння в розрізненні іменників, прикметників,дієслів. Чи ти задумувавсь, відкіль отіУ нашій мові злитки золоті?Як намистини, диво калинове – частини мови! Д. Білоус
Номер слайду 2
Девіз нашого уроку Не просто слухати, а чути, Не просто дивитись, а бачити, Не просто відповідати, а міркувати. Дружно і плідно працювати.
Номер слайду 3
Каліграфічна хвилинка. Щоб слова і букви правильно писати, хвилинку каліграфії треба починати.- Яка охайна, симпатична хвилинка ця каліграфічна!Зошит швидко розгортайте, ручку правильно тримайте. За осанкою всі стежте, з чистотою всі дружіть. На « відмінно» напишіть. Мова мо ов ва. Мова – це багата скарбниця, в яку народ складає все своє життя.
V завдання Творче завдання «Доповни вірш» Українець я (маленький). Україна – край (рідненький)Вірний син я свого роду – (Українського ) народу
Номер слайду 11
VІ завдання Побудуй прислів’я На чорній землі… білий хліб родить. Вогонь – добрий слуга, …але поганий господар. Весела думка, … половина здоров'я. Бджола мала, … а й та працює . Рання пташка росу п’є,… а пізня сльози ллє .
Номер слайду 12
Вправа на увагу Вправа 272
Номер слайду 13
VІІ завдання Вправа “ Мій зірковий час ” Вправа 273
Номер слайду 14
«Справжній скарб – це знання»
Номер слайду 15
Перегляд фільму «Казка про частини мови»
Номер слайду 16
Домашнє завдання Виберіть завдання, яке вам було б цікаво виконати вдома: - виписати з літературного читання п'ять прислів'їв із різними частинами мови та визначити їх; - скласти казку про самостійні частини мови, та їх роль у мовленні.
Номер слайду 17
Інтерв'ю зі Знайком- Скажіть, про що ми дізнались сьогодні на уроці?- Які частини мови ми розпізнавали?- Як ще називають ці частини мови?- На які групи поділяються частини мови?- Що найбільше сподобалося на уроці?