Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація з всесвітньої історії для 6-го класу до уроку "Створення Римської імперії. Правління Октавіана Августа"

Про матеріал

Тема. Створення Римської імперії. Правління Октавіана Августа

Мета: характеризувати процес становлення Римської імперії; проаналізувати імператора Октавіана Августа як історичного та політичного діяча; розвивати увагу, пам'ять, мислення, навички роботи з історичними та візуальними джерелами, вміння аналізувати та робити висновки; виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Створення Римської імперії. Правління Октавіана Августа

Номер слайду 2

Мета: характеризувати процес становлення Римської імперії; проаналізувати імператора Октавіана Августа як історичного та політичного діяча; розвивати увагу, пам'ять, мислення, навички роботи з історичними та візуальними джерелами, вміння аналізувати та робити висновки; виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.

Номер слайду 3

Гай Юлій Цезар Октавіан (Октавій)

Номер слайду 4

Каме́я — вирізьблене з каменю рельєфне зображення. Мистецтво вирізання камей набуло особливого розвитку у стародавній Греції та Римі. На камеях найчастіше зображали богів, відомих осіб.

Номер слайду 5

Камея, що прославляє Октавіана Августа. 1 ст. до н.е.

Номер слайду 6

Октавій. Марк Антоній. Лепід. Другий тріумвірат43 р. до н.е.

Номер слайду 7

Цілі Другого тріумвірату: Об’єднати сили для війни з убивцями Цезаря – республіканцями Брутом і Кассієм. Упродовж наступних 5 років тріумвірату належатиме вища влада в Римі. Провінції Римської держави розподілялися між тріумвірами. Оголошено політичні репресії щодо осіб, причетних до заколоту проти Цезаря.

Номер слайду 8

31 р. до н.е. між флотами Октавія та Антонія відбулася битва біля мису Акцій. Антоній зазнав поразки та переховувався в Александрії.

Номер слайду 9

Коли Октавій підійшов до мурів Александрії, Антоній та Клеопатра, яка йому допомагала, наклали на себе руки.

Номер слайду 10

1 серпня 30 р. до н.е. війська Октавія вступили в Александрію.

Номер слайду 11

У 27 р. до н.е. його проголосили довічним трибуном, консулом та цензором. Октавіан став принцепсом – головним серед сенаторів та мав найвищу військову силу – імперій. Правив Римом з 30 р. до н.е. до 14 р. н.е.

Номер слайду 12

Політика Октавіана Августа. Внутрішня Зовнішня. Запровадив нові посади: префекта Рима та префекта преторіанської гвардії;Підвищив платню солдатам і офіцерам;Керував імператорськими провінціями;Створив сенаторські провінції. Уклав мир з Парф'янським царством;Завойовував сусідні території, розширюючи свої кордони. Перетворив Римську державу на імперію

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Августа звеличували не лише скульптори, а й історики, оспівували поети. Найулюбленішими поетами його доби були Вергілій та Горацій. Вони стали придворними поетами і творили піж наглядом Гая Цільнія Мецената.

Номер слайду 15

Хронологічна задача. Скільки років тривало правління першого імператора Рима?до н.е. н.е. 30 р. 14 р. 2018 р. ?1) 30 + 14 – 1 = 43 роки

Номер слайду 16

Домашнє завдання. Опрацювати § 48 підручника. Виконати завдання робочого зошита с. 95 – 96.

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
До підручника
Всесвітня історія. Історія України 6 клас (Бандровський О.Г., Власов В.С.)
Додано
20 лютого 2018
Переглядів
1516
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку