Презентація "Загальна готовність дитини до школи"

Про матеріал
Матеріал даної презентації допоможе учителю початкових класів організувати і провести батьківські збори з батьками майбутніх першокласників.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Створення оптимальних умов для успішного навчання майбутніх першокласників Підготувала учитель початкових класів НВК №2 м. Немирова. Вітович Галина Володимирівна

Номер слайду 2

Як непомітно та швидко летить час! От тільки нещодавно, здається, принесли з пологового будинку маленький теплий згорточок - і ось вже прийшла пора подумати про те, що шкільні роки не за горами.

Номер слайду 3

Звичайно, батьки переймаються головним питанням:- чи готова їхня дитина до навчання у школі. -як буде вчитися, чи буде встигатита, ще б здатність до іноземних мов - як зараз без них !- добре , якщо стане гордістю класу ...принаймні, щоб вчилася добре.

Номер слайду 4

Вступ до школи – переломний момент у житті дитини. Ще сьогодні ваш малюк є простою дитиною, а незабаром стане учнем з певними обов’язками. Основним видом діяльності стане навчання, яке потребує неабияких зусиль з боку дитини, певних знань, умінь та навичок.

Номер слайду 5

Загальна та інтелектуальна готовність дитини до школи. Підготовлена до школи дитина повинна йти у перший клас здатністюзосереджувати свою увагу протягом тривалого часу;діяти організовано.умінням слухатиіз бажанням вчитися;

Номер слайду 6

Ці якості починають формуватися не в останній місяць перед школою, а значно раніше, а їхнім психологічним фундаментом є розвиток мисленняувагиуявипам'яті допит-ливості

Номер слайду 7

Безумовно легше буде навчатися тій дитині, у якої гарно розвинена пам’ять,а чим вищий рівень уваги, тим краще дитина буде навчатися . А для цього бажано тренувати здатність малюка бути уважним. Зараз пропонується багато ігор, головоломок, задач у малюнках, лабіринтів тощо .

Номер слайду 8

Достатній розвиток мовлення є ще однією складовою інтелектуальної готовності дитини до навчання. Тому хочеться порадити вам , батьки: часто розмовляйте з дитиною і обов’язково спокійним голосом. Для дитини ви - зразок мовлення, адже вона вчиться мови, наслідуючи, слухаючи, спостерігаючи. Ваша дитина буде говорити так, як ви. Дитина успішно засвоює мову в той момент, коли дорослі слухають її, спілкуються з нею, розмовляють. Виявляйте готовність слухати. Якщо роль слухача Вас втомлює, якщо Ви поспішаєте, не забувайте: терпіння, виявлене Вами в дошкільний період, суттєво полегшить Ваші проблеми в майбутньому. Не забувайте, що мова та мовлення краще розвиваються в атмосфері спокою, безпеки та любові.

Номер слайду 9

Також важливе значення у підготовці дитини до школи має розвиток дрібної моторики м’язів рук. Це буде запорукою того , що дитина швидко і легко навчиться писати.

Номер слайду 10

Загальна готовність дитини до школи. Підтримувати у першокласників інтерес до навчання не завжди легко. Але за допомогою батьків навчання може стати для малюків корисним і захоплюючим.

Номер слайду 11

Як зробити так, щоб дитина хотіла іти до школи? - Пограйте з дитиною в школу;Повправляйтеся разом з нею збирати портфель та одягати форму; - Привчайте дитину до порядку. - Ваше дитя повинно мати певне доручення і відповідати за його виконання- Формуйте позитивний образ школи. Демонструйте радість з приводу того, що ваша дитина незабаром ваша дитина стане школярем, упевненість у тому, що на неї чекають доброзичливі вчителі, цікаві заняття, приємні товариші.

Номер слайду 12

Якщо дитина:• зростає в атмосфері критики, вона вчиться засуджувати;• зростає в атмосфері ворожості, вона вчиться боротися;• зазнає приниження, вона стає невпевненою;• живе в атмосфері страху, вона стає боязкою;• відчуває постійний сором, вона звикає почуватись винуватою;• зростає в толерантному середовищі, вона вчиться бути терплячою;• відчуває підтримку, вона вчиться впевненості;• зростає в атмосфері прийняття, вона вчиться любити;• зростає в атмосфері похвали, вона вчиться любити саму себе.

Номер слайду 13

Хай вашим дітям стеляться сонячні дороги в широкий світ знань, умінь, звершень. Дякую за увагу!

pptx
Додано
28 лютого
Переглядів
77
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку