6 травня о 18:00Вебінар: Література: секрети організації ефективних підсумкових уроків вивчення творчості письменника

Презентація Здоров'я моєї родини

Про матеріал

Презентація розкриває всі необхідні аспекти для забезпечення здоровя кожного члена родини.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Здоров'я моєї родини

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

ppt_x

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Права і обов’язки щодо збереження та зміцнення здоров’я У сучасному світі існує низка документів, що регулюють ставлення суспільства до дітей як громадян, обґрунтовують необхідність піклуватися про їхнє життя, освіту, виховання. Найважливіший документ кожної держави, що регламентує основні права кожної людини,- Конституція, яку Україна прийняла двадцять восьмого червня 1996 року ( у статтях двадцять один – шістдесят чотири закріплено основні права людини), проголошеної десятого грудня тисяча дев'ятсот сорок восьмого року ООН. У 1959 році Генеральна Асамблея ООН ухвалила Конвенцію із захисту прав дітей, а двадцятого листопада 1989 року – Декларацію прав дитини. Права дитини можуть бути об’єднані в п’ять груп: громадянські права, політичні, економічні, соціальні, культурні.

Номер слайду 9

Маю право. Не тільки дорослі, а також і діти. Всієї планети Земля, всього світу. Мають право на любов, піклування,На повноцінне смачне харчування,На відпочинок, веселе дозвілля, Право на гідність, як рівні і вільні. Право на власні думки, міркування,На лікування, а також навчання.Є документ про законність цих прав. Треба, щоб кожен малюк його знав!

Номер слайду 10

Особиста відповідальність за здоров'я“ Нікого не можна примусити стати багатим чи здоровим, якщо він не бажає цього ”. (Джон Локк)Висновок: кожна людина повинна сама відповідати за своє здоров’я. Мої обов’язки:- дотримуватись правил дорожнього руху;- берегти природу, пам’ятки культури;- дотримуватись правил особистої гігієни;- дотримуватись моральних норм поведінки;- виконувати посильну хатню роботу за дорученням батьків;- дотримуватись розкладу дня й ощадливо використовувати час;- правильно харчуватись. Кожна людина, у тому числі – підліток, несе особисту відповідальність за власне життя і здоров’я, має права й обов’язки щодо ведення відповідного способу життя.

Номер слайду 11

Що за гроші не купити?Чим потрібно дорожити?Що для щастя необхідно,Кожному завжди потрібно?Знаєш ти і знаю я,Безперечно, це сім’я. Хороша сім’я – запорука задоволення людини життям, яка сприятиме формуванню та зміцненню здоров’я кожного

Номер слайду 12

Не галасувати, якщо хтось відпочиваєНавчитися пробачати. Не ображати сестер і братів. Не ображатись на зауваження батьків. Уміти робити добрі справи. Бажати добра і здоров’я своїй родині

Номер слайду 13

Оздоровча релаксація. Очі заплющені, тіло розслаблене, дихання повільне.“ Кожну клітину мого організму заповнює любов і спокій. Мій організм бадьорий, свіжий, веселий, працездатний. Я бажаю здоров’я моїй сім’ї. Я бажаю здоров’я моїй шкільній сім’ї. Я бажаю здоров’я нашій планеті. Нехай усі будуть щасливі!”

Номер слайду 14

Функції сім’ї

Номер слайду 15

Активний відпочинок у родиніМи з сім’єю ходимо в походи,граємо в м’яча,їздимо відпочивати до моря,бігаємо,катаємося на лижах

Номер слайду 16

Інтерв’ю. Не лише сім’я, а й громада має бути зацікавлена у створені умов розвитку молодого покоління. Питання лікарю: “ Що треба робити, щоб бути здоровим? “- Правильно харчуватись- Займатись спортом- Мати особисте мило і мочалку- Стежити за чистотою свого одягу та взуття- Режим праці та відпочинку- Рух- Загартування, емоційна рівновага- Здоровий сон. Питання меру: “ Як держава регулює принципові аспекти обов’язків громадян зі збереження здоров’я дітей і підлітків?- Для цього існують державні документи такі, як Конституція України, Закон України про охорону здоров’я, Міжгалузева комплексна програма “ Здоров’я нації ”, Закон України про загальну середню освіту тощо.ppt_x

Номер слайду 17

Спосіб життя родини та здоров’я підлітків. Надійний притулок, фортеця твоя,Наснаги джерельце, а також розради,Найбільший твій скарб у житті – це сім’я. Вона у біді не покине, не зрадить. Яка сім’я, такі і діти. Рідна домівка – моя фортеця, бо в нашій сім’ї панують любов, взаємоповага один к одному, взаємодовіра, доброзичливість. У нашій сім’ї здоровий психологічний клімат, бо існують спільні інтереси, плани, батьки між собою ставляться доброзичливо, а я до батьків – з повагою. На мою думку, щасливому сімейному життю, сприяють- дружні стосунки;- спільне виконання домашньої роботи;- уміння поступитися один одному;- спільні інтереси;- гарний настрій і гумор;- терплячість;- взаємна любов. Висновок: любов дитини до батьків є результатом постійної дбайливої уваги до її розвитку. Піклування батьків про дитину та її розвиток у нормальній сімейній атмосфері стимулює любов і повагу до них. Діти в таких сім’ях народжуються здоровими, щасливими.

Номер слайду 18

Моє здоров’я10987654321 0 Фізичне. Соціальне. Емоційне. Економічне. Психічне. Духовне. ЕкологічнеІнтелектуальне

Номер слайду 19

Мої цінностіздоров’яродинапрацядрузіхобі10987654321

Номер слайду 20

Українські приказки та прислів’я про здоров’я * Аби моя голова здорова була , то все гаразд буде. Без здоров’ я немає щастя. Без здоров ‘я ніщо людині не миле. Було б здоров ‘я , а все інше наживемо. Вартість здоров’ я знає лише той , хто його втратив. Здоровому все здорово. Здоров’ я - найдорожчий скарб. Ліпше здоров’ я , ніж гроші. Світ великий , було б здоров’ я. Той здоров’ я не цінує , хто хворий не був.

Номер слайду 21

У кого є здоров'я,У того є надія,У кого є надія,У того є все. Східна мудрість

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Паламарчук Світлана Вікторівна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додав(-ла)
Barshchyk Olga Ostapivna
Додано
15 березня
Переглядів
74
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку