23 квітня о 18:00Вебінар: Шкільна територія як об'єкт STEАM-дослідження

Презентація "Звіт про роботу пришкільного оздоровчого табору"

Про матеріал
Презентація "Звіт про роботу пришкільного оздоровчого табору" допоможе творчо звітуватися директору пришкільного табору
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Звіт про роботу пришкільного оздоровчого таборуз денним перебуванням"СОНЕЧКО"2013 рік. КЗО “Павлівська НСЗШ І-ІІ ступенів”

Номер слайду 2

Девіз табору. Встає сонце спозаранку. Ввечері сідає,Наші діти, наче сонце,Вони завжди сяють. Під таким гаслом працював літній пришкільний табір “СОНЕЧКО” в період з 1 по 19 червня, в якому відпочивало 25 дітей. Серед них 9 учнів із багатодітних сімей.

Номер слайду 3

Основні форми реалізації задач пришкільного оздоровчого табору: екскурсії, змагання, дискусії, конкурси, вікторини, розважальні програми, ігри. В таборі працювали 9 працівників: · Начальник табору · Заступник начальника табору · Педагог - організатор · Інструктор по спорту · 3 вихователі · Кухар · Прибиральниця Завдяки їм життя дітей в таборі стало веселим та різноманітним. Вони дали можливість кожній дитині проявити свої творчі, фізичні й розумові здібності, змістовно та весело відпочити.

Номер слайду 4

Із врахуванням санітарно - гігієнічних вимог і фізіологічних особливостей дітей розроблений 8.00 - 8.15 Прийом дітей. Дружно в табір ми ідем, Розпочався новий день.8.15 - 8.25 Зарядка. Всі мерщій у ряд ставаймоІ зарядку починаймо. Розминаймо ручки й ніжки. Щоб не кликав сон до ліжка.8.25 - 8.30 Організаційна лінійка. Всім загонам – наш привіт!На лінійку йти нам слід,Час дізнатися дитиніЩо чекає всіх нас нині!Режим дня табору

Номер слайду 5

8.30 - 9.00 Сніданок. Всі за стіл!Дізнатись час: На сніданок що у нас? 9.00 - 12.30 Виховний захід. Хто куди: хто у походи,Хто в кіно, хто на городи. Ті на пляжі засмагають,Ті малюють, ті читають.12.30 -13.00 Обід. Нас врятує від всіх бід. Гарний настрій та обід. Руки в тебе вже чистенькі?На обід іди швиденько! 13.00 -14.00 Похід додому. Відпочинок наш скінчився,Час додому вже іти,Тож зустрітися вже завтра. Ми збираємося всі.

Номер слайду 6

"БДЖІЛКИ"В таборі був створений загін. Наш девіз - ти не лінись,Ніби бджілка ти трудись,Люблять бджілки працювати,Медом друзів пригощати.

Номер слайду 7

Відкриття табірної зміни - свято для всього села!

Номер слайду 8

Урочисто розпочалася табірна зміна святковим концертом.

Номер слайду 9

В таборі здійснювалося дворазове харчування дітей. Їжа була якісною, свіжою та різноманітною. В меню представлені натуральні м'ясні та рибні блюда, свіжі овочі та фрукти, соки.

Номер слайду 10

Щоденно проводилися ранкова зарядка, спортивні ігри, «Веселі старти«, рухливі ігри.

Номер слайду 11

В яскраво оформленій ігровій кімнаті весело проводити дозвілля

Номер слайду 12

туризм - веселий відпочинок

Номер слайду 13

Інтелектуальні та настільні ігри тренують пам҆ять та увагу!

Номер слайду 14

Перегляд кінофільмів та мультиків у спекотні часи – неабияке задоволення!

Номер слайду 15

В нашому селі є чудові краєвиди. І в таких місцях побували вихованці нашого табору.

Номер слайду 16

Приємно намалюватита оформити виставку малюнків

Номер слайду 17

Швидко плине табірна зміна, якщо дозвілля різноманітне

Номер слайду 18

Ось і настав прощальний вогник. До побачення, наш табір! До наступного року! Сподіваємося, що загадані побажання збудуться! А незабутні враження про відпочинок назавжди залишаться в наших серцях!

pptx
Пов’язані теми
Педагогіка, Інші матеріали
Додано
22 лютого
Переглядів
55
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку