2 грудня о 18:00Вебінар: Предмет «Захист України» у школі: теоретичні засади, цікаві ідеї, поради для дистанційного навчання

Презнтація "Засоби догляду за шкірою обличчя"

Про матеріал
Якщо людина знає свій тип шкіри (визначено візуально чи за тестом, або після відвідування лікаря-косметолога), то важливо правильно дібрати відповідні засоби догляду за шкірою. .засоби догляду за шкірою поділяють на основні та додаткові.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Засоби догляду за шкірою обличчя

Номер слайду 2

Ще в Давньому Римі все населення (і чоловіки, і жінки) незалежно від рангу широко використовувало косметичні засоби. Особливо цінувалися ароматичні настоянки та есенції для обличчя й тіла. Сьогодні багато людей користується різноманітними сучасними й традиційними косметичними засобами.

Номер слайду 3

Якщо людина знає свій тип шкіри (визначено візуально чи за тестом, або після відвідування лікаря-косметолога), то важливо правильно дібрати відповідні засоби догляду за шкірою. засоби догляду за шкірою поділяють на основні та додаткові

Номер слайду 4

До основних засобів догляду за шкірою належать: очищувальне молочко для обличчя, мило, очищувальні креми, тонізуючі та зволожуючі засоби, засоби для зняття макіяжу.

Номер слайду 5

Використання додаткових засобів сприяє підтримці здорового стану шкіри обличчя. Маски для обличчя — це сильнодіючі косметичні засоби, які або збільшують глибину очищення шкіри або різко збільшують уміст вологи в ній. Косметичні маски — це засоби, які дають швидкий результат з догляду за шкірою обличчя. Щоб отримати гарний ефект, маска має підходити до типу шкіри. Але слід пам’ятати, яке б призначення не мали маски, їх не можна накладати під очі.

Номер слайду 6

Зволожувальні маски для сухої шкіри залишають на обличчі на 5–10 хв, а потім знімають за допомогою серветки. За допомогою таких масок можна попередити появу сухих ділянок шкіри, її лущення, дрібні зморшки.

Номер слайду 7

Маски на основі глини та лікувальної грязі — корисні для жирної шкіри, бо поглинають надлишок жиру і бруд, який є на поверхні шкіри, роблять шкіру чистою і свіжою. За допомогою таких масок можна закрити розширені пори, позбавитися від блиску і прищів.

Номер слайду 8

Очищувальні маски наносять на обличчя товстим шаром і не змивають до тих пір, поки вона не засохне. Під час змивання дрібненькі абразивні частинки видаляють з обличчя ороговілий шар шкіри. Плівкові маски підходять для будь-якого типу шкіри. На обличчя наносять шар гелю, чекають поки він засохне, а потім знімають. Неконцентрований склад маски освіжає жирні ділянки обличчя і одночасно живить суху шкіру.

Номер слайду 9

Маски з гелю призначені як для чутливої, так і для жирної шкіри. Вони діють на шкіру заспокійливо. Такі маски корисні після довгочасного перебування на сонці.

Номер слайду 10

Пам’ятайте! Перед накладанням будь-якої маски обличчя необхідно очистити. Після знімання маски необхідно сполоснути обличчя теплою водою, а потім скористатися зволожувальним кремом.

pptx
Додано
7 жовтня
Переглядів
104
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку