Професійне зростання соціального педагога через особистісний розвиток. Додаток

Про матеріал
Обґрунтувати й розкрити зміст та сутність поняття «саморозвиток» і «професійне зростання». Довести, що в умовах інноваційного розвитку суспільства основним показником формування професіонала є постійний розвиток особистості, творчої індивідуальності.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Професійне зростання соціального педагога через особистісний розвиток. Підготував соціальний педагог Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст №7 ( Ліцею №7). Сторчак Тетяна Володимирівна

Номер слайду 2

Саморозвиток — це якісь наші цілеспрямовані дії, які призводять до підняття нашого духовного, психічного, психологічного та особистісного рейтингу. Коли ми вдосконалюємо свої знання, навички та вміння, то ми автоматично стаємо кращими, розумнішими і мудрішими. Іншими словами, це вдосконалення вже наявних знань і навичок та придбання нових. Професіоналізм - рід занять, діяльності; шлях до успіхів, видного положення у суспільстві, на службовому  поприщі, а також саме досягнення такого положення.

Номер слайду 3

З чого почати саморозвиток особистості

Номер слайду 4

Позбудьтеся негативних і шкідливих звичок, прихильності, залежності.

Номер слайду 5

Щоб почати займатися саморозвитком особистості, вам потрібно для початку позбутися від усього, що вам буде заважати. Це ваші шкідливі звички, уподобання і залежність. Вам потрібно кинути пити, курити, грати в комп’ютерні ігри і від інших звичок, які будуть затуманювати ваш розум непотрібними думками. Ці звички роблять нас гірше, дурніше й ми не розвиваємося, поки не знайдемо в собі силу волі, щоб психологічно позбутися від уподобань і звичок.

Номер слайду 6

Дивіться тільки корисні фільми, засновані на реальних подіях

Номер слайду 7

Звичайно, не тільки телебачення і радіо шкідливо для нашого здоров’я і психіки, також шкоди може завдати та Інтернет, якщо ми неправильно використовуємо. Якщо ви дивитеся фільми жахів, серіали, телешоу, бойовики, фантастику та інші подібні фільми, то ваша свідомість стане дурніші і ви не зможете розвиватися, ставати кращими, розумнішими і спритніше. Але якщо ви знайдете 10-20 фільмів, заснованих на реальних подіях про успіх, про людей, які чогось добиваються в житті і почнете брати у них приклад, то ви станете освіченими і розумніші. А в подальшому даний чужий досвід допоможе вам у житті. 

Номер слайду 8

Частіше рухайтеся, рух — це життя!

Номер слайду 9

Також саморозвиток особистості пов’язано не тільки з розумовими і психологічними здібностями людини, але і також з фізичними. Якщо ви часто сидите, лежите і мало рухаєтеся, то у вас почнуться проблеми зі здоров’ям, що не дозволить вам розвиватися ні духовно, ні розумово. Тому намагайтеся щодня робити як мінімум 3 прогулянки: вранці, вдень та ввечері на свіжому повітрі по 15-20 хвилин, а то й більше. Також бажано кожну годину роботи робити 10 хвилин відпочинку і займатися зарядкою. Також вранці, після пробудження, зробіть легку розминку і прийміть контрастний душ, те ж саме можна зробити і перед сном, але без сильних навантажень.

Номер слайду 10

Спілкуйтеся з досвідченими людьми, а не з розумними

Номер слайду 11

Розумних людей, які вміють спілкуватися — багато, а ось мудрих, які застосовують знання на практиці і мало говорять — мало. Тому визначитеся, в якій сфері діяльності вам потрібен наставник і знання. Після цього знайдіть людину, яка має багато досвіду в даній області. Наприклад, ви хочете стати багатим людиною, вам потрібно знайти таку людину який багатшим вас в 100 разів, тоді він зможе вас навчити. Якщо ви звернетеся за допомогою до бідній людині або до того, хто розкішно живе в борг, то він вам дасть не ті знання, які зроблять вас багатшими.

Номер слайду 12

Забудьте про комп’ютерні ігри

Номер слайду 13

Багато говорять, що комп’ютерні ігри розслаблюють і знімають стрес. Може це і так, але залежність з кожною грою зростає і, людський мозок, такої людини, починає тупіти і ставати неосвіченим, його пам’ять погіршується і він помирає психологічно. Тому, щоб зняти стрес, краще подивіться смішний фільм або погуляйте на вулиці, поспілкуйтеся з друзями, це набагато ефективніше і корисніше. Також зняти стрес можна заняттями спортом.

Номер слайду 14

Посміхайтеся частіше

Номер слайду 15

Посмішка продовжує життя і робить нас щасливішими. Мозок людини не бачить, що відбувається насправді, він лише відчуває, тому його легко обдурити. Якщо вам погано, не давайте мозку такий сигнал, а навпаки намагайтеся посміхатися, коли вам погано, ви ж не затрудняйтесь радіти і сміятися коли вам весело і добре. Мозок зрозуміє, що вам добре і ви, швидше позбавитеся від стресу і інших проблем. Також посміхайтеся перехожим, не опускайте голову, тримайте спину рівно і тоді ви допоможете собі і всім оточуючим стати краще і щасливіше.

pptx
Пов’язані теми
Педагогіка, Інші матеріали
Додано
3 листопада 2021
Переглядів
452
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку