проведення вільного часу

Про матеріал
цікаве проведення учнями вільного часу при різній погоді, виховання в учнів любові до активного проведення часу
Перегляд файлу

 

Глибочківська ЗОШ І-ІІст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок формування навичок і вмінь з англійської мови

у  5 класі на  тему:

«Вільний час у різні пори року»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала:

вчитель англійської мови

Кольберт Оксана Василівна

Підтема: Вільний час у різні пори року (5 клас).

Мета: Ознайомити з новими ЛО.

Повторити й активізувати лексику теми.

Продовжувати формувати навички читання.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Виховувати прагнення до активного способу життя.

Обладнання: Підручник, зошит, картки для роботи в парах (Н01), для самостійної роботи (Н02).

▼ ХІД УРОКУ

І.  ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

                           1.  Привітання.

Т: Good morning, children!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we’ll discuss what you like to do on holidays. You’ll remember the vocabulary on this topic, learn some new words and practise them in texts, games and exercises.

  1. Перевірка домашнього завдання.

Впр. 6 (с. 89).

Учні читають діалоги з вставленими словами, та декламують вивчений діалог на пам’ять.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Учитель роздає учням картки (НО,). Учні працюють у парах: ставлять один одному загальні запитання про улюблені заняття під час відпочинку та заповнюють анкету. Потім кожен робить коротке повідомлення про те, що його друг любить робити на канікулах. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.

Т: Ask your friend what he/she likes to do on holiday.

 

Card 1

Card 2

On holiday, do you like...

On holiday, do you like...

travelling?

 

visiting new places?

 

staying at home?

 

going to the seaside?

 

meeting new people?

 

doing sport?

 

anything else?

 

anything else?

 

 

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення й активізація лексичного матеріалу.

  1. Бесіда в режимі Т→Р1→Р2→Р3.

Т: What were your last holidays like? Did you go anywhere? Did you have a good time? Is there anything that you didn’t like about your holidays?

  1. Гра «Let’s Boast!».

Учні по черзі складають речення («хваляться») про те, що вони робили під час остан­ніх канікул. Той, хто не може скласти речення або припускається помилки (лексич­ної або граматичної), виходить з гри. Повторювати речення заборонено. Перемагає той учень, який вимовив своє речення останнім.

  1. Впр. 1 (с. 90).

Т: Look at the pictures on page 90. Which of them shows someone...

  •                visiting a city/village?
  •                travelling?
  •                staying at home?
  •                going to the seaside?
  •                going hiking in the mountains?
  •                going in for sports?
  •                buying souvenirs?

How do you usually spend your holiday time?

What do you usually do on summer/spring/winter/autumn holidays?

  1. Впр. 2 (с. 90).

Учні в парах складають діалог відповідно до завдання вправи.

  1. Впр. 4 (с. 91).

Учні читають текст листа і відповідають на запитання вправи.

  1.     Впр. 5 (с. 92).

Учні по черзі читають речення, доповнюючи їх.

  1.     Робота з картками.

Учні отримують картки (Н02) і самостійно виконують завдання, читають доповнені речення.

Complete the sentences below with the best answer.

  1. Kellie decided to take up _________ as a hobby because she has always been fascinated with old money.
  1. knitting
  2. coin collecting
  3. dancing
  1. After my dad had bought a computer, I developed an interest in_________
  1.               playing the piano
  2.               windsurfing
  3.               surfing the Internet
  1.     Since he loves working with his hands and wood, ___________ was the ideal hobby for him.
  1.              photography
  2.              woodworking
  3.               pottery
  1.     Nick is fond of_____________ , that’s why he goes to the Art club twice a week.
  1.                   drawing
  2.                   acting
  3.                    music

2. Розвиток умінь мовлення.

Впр. 6 (с. 92).

Учні в групах по троє-четверо обговорюють представлені твердження. Учитель спостерігає за правильністю граматичної будови              речень.

3. Формування навичок писемного мовлення. 

Впр. 7 (с. 92).

Учні спочатку відповідають на запитання вчителя, а потім складають короткі письмові твори про канікули Дена. Учитель збирає зошити для перевірки.

 Т: What can you see in the pictures on page 92? What is Dan going to do on holiday?

III. ■■■■ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Домашнє завдання.

Впр. 7, с. 92.

Учні закінчують розпочату вправу вдома.

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т—>Р1—>Р2—>Р3

Т: What did we speak about at the lesson today?

Tell us what your favourite holiday activity is.