Робота з батьками під час дистанційного навчання

Про матеріал
У презентації розкрито основні аспекти роботи з батьками під час дистанційного навчання
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Робота з батьками під час дистанційного навчання ЛІЦЕЙ №5 НМРМЕТОДИЧНА КАВ'ЯРНЯПІДГОТУВАЛА: КЛАСНИЙ КЕРІВНИК 6-Б КЛАСУ ОМЕЛЬЯНЕНКО О. В.

Номер слайду 2

Ефективність виховання дитини насамперед залежить від того, наскільки тісно взаємодіють школа і сім'я. Провідну роль в організації співпраці школи і родини відіграють класні керівники. Саме від їх роботи залежить те, наскільки сім'ї розуміють політику, що проводиться школою по відношенню до виховання, навчання дітей, і беруть участь в її реалізації. При цьому сім'я повинна розглядатися як головний змовник і союзник у вихованні дітей, а об'єднання зусиль батьків і педагогів створить сприятливі умови для розвитку дитини.

Номер слайду 3

В основі взаємодії сім'ї та класного керівника повинні лежати принципи взаємної довіри і поваги, підтримки і допомоги, терпіння і терпимості по відношенню один до одного.

Номер слайду 4

Батьки і педагоги - дві найпотужніші сили в процесі становлення особистості кожної людини, роль яких неможливо перебільшити. В обох сторін є свої переваги, своя специфіка.

Номер слайду 5

Формування класного колективу. Організація всіх видів групової, колективної та індивідуальної діяльності класного колективу. Забезпечення сприятливого психологічного клімату в класі. Основними завданнями класного керівника є:

Номер слайду 6

Дбаючи про ефективну взаємодію з батьками, при використанні різних форм роботи учитель має вра­ховувати важливість таких чинників:1. Запрошення батьків до співпраці.2. Дотримання позиції рівноправності.3. Визнання важливості ролі батьків у співпраці.4. Вияв любові, захоплення їхньою дитиною. 5. Пошук нових форм співпраці.

Номер слайду 7

Співпраця. УчніВчителіБатьки. УСПІХ

Номер слайду 8

SANTAN VILLAGE SCHOOLФорми роботи класного керівника з батькамиІндивідуальні бесіди, листування, анкетування. Засідання батьківського комітету. Загальношкільні конференціїБатьківські збори. Відвідування учнів вдома. Родинні свята

Номер слайду 9

ЗУСТРІЧ УЧНІВ, БАТЬКІВ, УЧИТЕЛІВ У ДИТЯЧОМУ ПРОСТОРІ

Номер слайду 10

РОДИННЕ СВЯТО

Номер слайду 11

КОНКУРС «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ» В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Номер слайду 12

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ. Подарунки для воїнів ЗСУ від учнів та батьків

Номер слайду 13

Як залучити батьків до школи? Необхідно : Сприймати помилки у вихованні як створення нових можливостей для розвитку. Враховувати інтереси батьків. Не загострювати увагу на недоліках родинного виховання. Вірити , що будь – яка родина має і сильні сторони. Фактори, що перешкоджають ефективній роботі з батьками: Очікування швидкого та легкого успіху, бажання швидко знайти легкі відповіді на складні запитання. Відсутність досвіду у батьків групової взаємодії. Замкненість батьків. Завищені очікування від взаємодії з учителем

Номер слайду 14

Рецепт перший: Зробіть батьків учнів своїми соратниками, союзниками, помічниками. Батьки учнів мають бути найпотужнішою групою підтримки. Вони дуже потрібні і важливі помічники, нам треба лише розумно і грамотно побудувати роботу з ними. Серед батьків знайдеться ініціативна група, яка не відмовить у допомозі, а стане групою підтримки. Пам’ятайте, шановні колеги, що з батьками учнів треба плисти на одному човні. Мої рецепти роботи з батьками:

Номер слайду 15

Рецепт другий: Використовуйте батьківські збори й індивідуальні зустрічі не лише для інформування про успішність та освітній процес, а й про вікову психологію та проблеми дитини в цьому віці. Рецепт третій: Час від часу влаштовуйте для батьків учнів відкриті уроки зі свого предмета та коучинг. Коли батьки відчують всю складність освітнього процесу, відносини з ними покращаться і потеплішають. Мої рецепти роботи з батьками:

Номер слайду 16

Пам’ятка для батьків Якщо дитину постійно критикують, вона вчиться ненавидіти. Якщо дитина живе у ворожнечі, вона вчиться агресивності. Якщо дитину висміюють, вона стає замкненою. Якщо дитина росте в докорах, вона вчиться жити з почуттям провини. Якщо дитину хвалять, вона вчиться бути вдячною. Якщо дитину підтримують, вона вчиться цінувати себе. Якщо дитина живе в розумінні й доброзичливості, вона вчиться знаходити любов у цьому світі.

Номер слайду 17

Заповіді для батьків. Ніколи не займайтеся вихованням у поганому настрої. Чітко визначайте, чого саме ви вимагаєте від дитини. Надайте дитині самостійності, виховуйте, а не контролюйте кожен її крок. Не пропустіть момент першого успіху. Вчасно зробіть зауваження, відразу оцініть вчинок і зробіть паузу – дайте усвідомити почуте.

Номер слайду 18

Спочатку ми вчимо своїх дітей. Потім ми самі вчимося у них. Я. Рейні

pptx
Додано
19 жовтня
Переглядів
179
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку