Розробка серії уроків з англійської мови 3 клас тема: «Welcome Back to School»

Про матеріал
Матеріал містить комплекс уроків з англійської мови в 3 класі з теми "Welcome Back to School".Учні повинні знати: - Лексичні одиниці та конструкції з теми; - Граматичні конструкції; - Мовні засоби за темою; - Соціокультурну специфіку країни, що вивчається. Учні повинні вміти: - Вживати лексичний і граматичний матеріал з теми; - Правильно будувати речення; - Логічно висловлювати думку, правильно визначати час; - Правильно будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки; - Ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи.
Перегляд файлу

                     

 

 

 

                    Розробка

      серії уроків з англійської мови

 3 клас

 тема: «Welcome Back to School»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема: «Welcome Back to School»

 

            Основні вимого до знань і вмінь учнів з теми

 

Учні повинні знати:

  • Лексичні одиниці та конструкції з теми;
  • Граматичні конструкції;
  • Мовні засоби за темою;
  • Соціокультурну специфіку країни, що вивчається.

 

Учні повинні вміти:

 

  • Вживати лексичний і граматичний матеріал з теми;
  • Правильно будувати речення;
  • Логічно висловлювати думку, правильно визначати час;
  • Правильно будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки;
  • Ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема: Шкільне життя.

Підтема: Дні тижня. Навчальні предмети.

Мета: - Ознайомити учнів із новими ЛО теми та практикувати їх у вживанні.

- Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темами.

- Розвивати пам'ять та мислення учнів.

- Виховувати доброзичливість у стосунках один з одним.

Обладнання: Підручник, РЗ, тематичні малюнки, роздатковий  матеріал

                                             Хід уроку

І.Початок уроку.

1.Привітання.

T: Hello children! I am glad to see you! How are you?

- Who is on duty today?

- Who is on absent today?

2.Мовленнєва розминка.

Вірш «Let's us try to be polite»

Let us try to be polite

Let us try to be polite in everything you do

When meet somebody you say "Hello".

And ask "How are things with you?"

ІІ.Основна частина уроку.

1.Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we will speak about the days of the week and you'll learn tell about your timetable.

2.Перевірка д\з

T: Let's check your homework. What have you do at home for today?

3.Уведення в іншомовну атмосферу.

Вірш "How Many Days Has My Baby To Play ?"

How Many Days Has My Baby To Play

How Many Days Has My Baby To Play?

Sunday , Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.

My baby plays every day.

4.Ознайомлення з назвами днів тижня.

1)Бесіда

T: Can you play seven days a week?

2)Впр. 2 с.51

T: Let's look at page 51 and read the days of the week.

Учні читають хором за вчителем.

5.Подання діалогу для читання, впр. 1 с.51

1)Етап підготовки до читання

Бесіда за малюнками до тексту.

T: Who can we se in the picture? What's the teachers name? What is the teacher pointing at?

2)Етап читання

Учні читають діалог за ролями.

3)Етап перевірки розуміння змісту прочитаного.

T: What is there in the timetable? Are there children's names/teacher's name/days of the week/lesson?

6.Фізкультпауза.

7.Подання нового лексичного матеріалу.

T: Well, in the time table we can see the lessons; Maths, English, Art, Reading, Sport, Music...........

Учитель ознайомлює учнів із новими ЛО уроку.

8. Практикування у вимовлянні звуків, впр. 2 с.52

T:Now repeat after me, please (Учні повторюють за вчилетем звуки, а також слова, словосполучення й речення в яких є ці звуки).

ІІІ.Заключна частина уроку

1.Домашнє завдання

Написати розклад своїх уроків, Впр. 5 с.52

2.Підсумок уроку

Гра «What day is the next?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підтема: Дні тижня. Навчальні предмети.

Мета: - Повторити й активізувати ЛО теми.

- Навчати діалогічного мовлення за темою

- Активізувати вживання запитання What day is it today?

- Виховувати любов до вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, РЗ, тематичні малюнки, картки для самостійної роботи.

Хід уроку

І. Початок уроку.

1.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1.Привітання.

2.Уведення в іншомовну атмосферу

A WEEK OF BIRTHDAYS

Monday's child is fair of face,

Tuesday's child is full of grace,

Wednesday's child is full of woe,

Thursday's child has far to go.

Friday's child is loving and giving.

Saturday's child works hard for its living,

But the child that's born on the Sundays' day

Is nice and happy , and good , and gay.

ІІ.Основна частина уроку

1.Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we speak about the lessons, which you learn at school. You'll learn answer the questions :What day is today?»

2.Перевірка домашнього завдання.

T: And now I check your homework.

Гра «Jumbled letters»

З поданих літер склади назви днів тижня

1.n M o y d a _____________________________________

2.U y T d e a s ____________________________________

3.d W y d a n e e s_________________________________

4.r s u y d a h T ___________________________________

5. y I d F a r ________________________________________

6. t y S d a a r u _____________________________________

7.n u y d a S_________________________________________

3.Подання діалогу для читання, впр. 1 с.53 .Активізація запитання What day is it today?

1)Етап підготовки до читання

Бесіда

T:What day is it today? What lesson have you got today?

2)Етап читання

T:And now read the dialogue, please.

Учні читають діалог за ролями.

3)Етап перевірки розуміння змісту прочитаного

Бесіда за тестом діалогу.

- What day is it today?

- What lesson does Nick like?

- Why does Bill like Maths?

4.Практикування у вимовлянні звуків.

Впр. 3 с.52

5.Фізкультпауза.

6.Активізація лексичного матеріалу : «!Дні тижня», «Навчальні предмети».

1)Впр. 3 с.53

T: (показує на понеділок у календарі): What day is it?

Ps: It's Monday.

2)Впр. 4 с.53

Учні усно складають у парах діалоги.

3)Впр. 5 с.53

Учитель ставить запитання стосовно розкладу занять Біла, учні усно відповідають.

4)Впр. 6 с.53

Гра «Am I right?».

T: Look at the picture of the ex.6 p.54 and tell me if I'm right.

We can see three children.

They are pupils.

They go to school.

The girls likes Sport.

5)Пісня впр. 7 с.54

Учні хором читають слова пісні за вчителем, а потім самостійно.

ІІІ.Заключна частина уроку

1.Домашнє задання

Вивчити діалог впр. 1 с.53

Впр. 1-2РЗ.

2.Підсумок уроку

Відбувається як бесіда за схемою T-P1-P2-P3.

T: What's your favourite lesson? When is іt?

 

Підтема: Дні тижня. Улюблені предмети.

Мета: – Повторити й активізувати ЛО теми.

- Навчати монологічного мовлення за темами.

- Активізувати мовну конструкцію he\she likes...

- Виховувати любов до школи та оточуючих предметів.

Обладнання: Підручник, РЗ, тематичні малюнки, роздатковий  матеріал

Хід уроку

І. Початок уроку.

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання

T:Hello my dear pupils! Who is on duty today? Who is absent today? What day is today?

2.Уведення в іншомовну атмосферу. Мовленнєва розминка.

On Monday I shall buy a tool,

On Tuesday I shall make a stool.

On Wednesday I shall read the book,

On Thursday I shall try to cook.

On Friday I shall brush my hat,

On Saturday I'll dust my flat,

On Sunday if the weather 's good

I shall go into the wood.

ІІ. Основна частина уроку

1.Повідомлення теми та мети уроку

T:We'll speak about the lessons and days of the week again. And at the end of the lesson you'll learn to tell, which lesson and day do you like best of all.

2.Перевірка домашнього завдання.

3.Подання тексту для читання, впр. 1 с.55

1)Етап підготовки до читання

Бесіда з учнями

T: Do you have a favourite day\lesson? What is it?

2)Етап читання

Учні про себе читають текст.

3)Етап перевірки розуміння змісту прочитаного

Т: Is Vicky a schoolgirl? What lesson does she likes? Why does she likes music?

4.Повторення лексичного матеріалу тем «Дні тижня» , «Навчальні предмети».

1)Впр. 2 с.55

Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком вправи.

2)Впр. 3 с.55

3)Впр. 4 с.55

4)Завдання на картках.

До поданих початків речення учні добирають закінчення.

5)Пісня впр.5 с.56

Учитель пояснює незнайомі слова. Учні хором читають слова пісні за вчителем.

ІІІ.Заключна частина уроку

1.Домашнє завдання.

Вивчити пісню впр. 5 с.56 , Впр. 1-3РЗ.

2.Підсумок уроку

T: Our lesson is over. You worked very hard today. And your marks are.....Good buy!

 

 

Підтема:Шкільні предмети. Дні тижня.

Практична мета. Повторити й закріпити лексичний матеріал тем «Schoolsubjects», «Daysoftheweek». Навчати зв’язно висловлювати свою думку. Формувати навички роботи з текстом листа. Удосконалювати вміння працювати в групі. Навчати вести діалог-розпитування.

Освітня мета. Поглибити знання учнів про написання листа англійською мовою.

Розвиваюча мета. Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів. Розвивати культуру спілкування під час ведення діалогу.

Розвивати здатність мовного самоконтролю.

Виховна мета.  Виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, зацікавленість у розширенні своїх знань, досягненні успіху кожного співучасника творчого процесу та його максимальної самореалізації.

Тип уроку. Урок повторення і узагальнення знань, закріплення вмінь.

Обладнання. Підручник О. Д. Карп’юк для 3 класу; робочий зошит до підручника; картки для гри «Хто швидше?», «Matching», мультимедійні додатки до підручника О. Д. Карп’юк для 3 класу; презентація «School subjects», м’яч, мікрофон.

 

Хід уроку

  1. Introduction/ Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
  1. Greeting and Aim.

 Good morning, dear children! I am glad to see you. How are you? What day is it today? Yes, it is Friday and you have the English lesson.

 Today we have an unusual lesson. We have many guests. So I wish you success.

Сьогодні у нас дещо незвичайний урок і я буду вашим вчителем. Ви знаєте, як мене звати? А як звати вас я зможу прочитати.

Today we continue to work on the theme “School subjects and days of the week”.

Let`s remember days of the week. Look at the blackboard and repeat after me. “Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday”.

  1. Warming up.

Інтерактивна вправа «Мікрофон»

Let`s play. Here is a microphone. Ask each other about your favourite day. “What day do you like? – I like…”.

II.The main part of the lesson/ Основна частина уроку

  1.               Vocabulary practice.
  1.               Гра «Хто швидше?»

T. Ваше завдання – розмістити у правильному порядку дні тижня.

Continue playing. We have two teams and you can put days of the week in correct order. The winner will be the team who will be first.

 Now let`s sing a song “Happy days”.

  1.               Гра з м’ячем.

Let`s play again. Remember our school subjects.

  1.               Guess the puzzle.

T. Відгадай і назви шкільні предмети.

r

e

a

d

i

n

g

h

i

n

i

k

h

g

h

g

s

g

d

h

j

h

k

l

y

l

u

i

h

m

h

f

u

i

i

g

f

a

r

t

f

s

p

o

r

t

h

j

b

h

d

f

g

h

f

g

n

e

n

m

u

s

i

c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Т. Let’s check up your answers.

d)We have a new English teacher at our lesson. Her name is Miss Poppins. Let`s sing with her.

A song “Miss Poppins”.

e) Matching.

T. Добери малюнок. Read and match.

1. draw, paint

2. speak, read and write English        

3. count, do sums

4. read texts, learn poems

5. sing songs, play music

6. jump, run, play sport

Картинка 18 из 55089http://sim140707.ru/images/shutterstock_5070670.jpgКартинка 25 из 48624http://img162.imageshack.us/img162/3157/200441406001ht8.jpg

  1.               b)                  c)                      d)                     e)                     f)

 

  1. Перевірка домашнього завдання (ex.1,2 p.38 WB)

 

3.Аудіювання.

T. Guess what lessons your friends are having now?

  • This is a big classroom. You can see a teacher and many pupils. They are sitting and reading stories.
  • The pupils are sitting at the desks. One pupil is standing at the blackboard. He is writing: 5+3=8; 6-1=5; 2+2=4…
  • The pupils are wearing shorts and sport boots. The girls are playing volley-ball. The boys are playing football.

       Ps. They have….

Фізкультхвилинка.

Hands up.

Hands down.

Hands on hips.

     Sit down!

4. Reading. Робота з текстом. Ex.1 p. 59.

  • Pre-reading activities.

T. Open your books at page 59. Look at the picture of ex. 1. Who can we see there? What are their names?

(Вчитель читає діалог перед текстом, учні слухають. Що ви дізналися? Від кого лист?)

 

  • While-reading activities.

T. Read the text to know what it is about.

 

  • Post-reading activities.

T. Read out the true sentences.

1. Taras is Bill’s penfriend. (+)

2. He goes to school. (+)

3. His favourite days are Monday and Sunday. (–)

4. He likes English. (+)

6. Taras doesn’t like playing games. (–)

5. Домашнє завдання.

T. Write a letter to Bill about your favourite lesson.

 Написати лист Білові про свій улюблений предмет.

Фізкультхвилинка.

Look at the ceiling,

     Look at the floor,

     Look at the window,

     Lookatthedoor!

6. Робота в групах (по 4 учні)

T. Підбери відповіді до запитань.

1. What day is it today?                             a) I like Art.

2. Which lesson do you like?                    b) It’s Monday.

3. Do you like Music?                                c) It’s on Monday and Wednesday.

4. When is Maths?                               d) No, I don’t. I don’t like singing.                                                                                      

 

T. Checkup yourselves.

1. b);   2.a);  3. d);  4. c).

 

7. Робота в парах.

T. Talk with your friend. Ask and answer which lessons you like.

Example:

P1. Which lesson do you like?

P2. I like … .

P1. What do you do at this lesson?

P2. We… .

(Використовувати вирази з впр.4 с.58)

 

8. Письмо.

Open your copybooks. Write down today date. Look at the blackboard and put the words in correct order and write them down making up the sentences.

 

  1. Summingup / Підведення підсумків уроку
  1. Evaluation.

T. Our lesson is coming to an end. I liked your work today. And I want to thank you. I liked the answers of … . You were active.

Мені сподобались відповіді… . Я б також попросила вас звернути увагу на помилки, яких ви припустилися сьогодні, слід попрацювати над ними.

 

  1. Conclusion.

T. And now I want to ask you.

 Did you like today’s lesson? Чи сподобався вам урок сьогодні?

 What was the most interesting? Що було найцікавішим?

 What was difficult? Що було складним?

 And what was the easiest? Що було найлегшим?

T. Look at these faces and tell who has such mood?  Подивіться на ці личка і скажіть, хто має такий настрій, який зображено на цьому личку? …

T. The lesson is over. Good-bye. Have a nice day!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підтема: Мій друг за листуванням.

Meтa:

• навчальна: закріпити лексичний матеріал за темою «Я, моя сім'я та друзі», практикувати мовні засоби за темою «Я, моя сім'я та друзі», формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного діалогічного мовлення;

• розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті — слухову, зорову, увагу, уяву, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку; виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

Обладнання: картки за темою «Дозвілля», плакат «На уроці англійської мови».

                                                    Хід уроку

І. Початок  уроку

1. Уведення в іншомовну атмосферу

“Bill's game'.

Stick 8-10 flashcards from different lexical sets to the board. Revise the words. Give the children one minute to look silently and try to memorise the flashcards before removing them from the board. Pupils work in pairs and write a list of the flashcards they can remember. Check by eliciting answers from the whole class and writing a list on the board.

ІІ. Основна частина уроку

  1. Повідомлення теми та мети уроку.
  2. Перевірка домашнього завдання.
  3. Закріплення вивченого матеріалу.

Listen and say (p. 56, ex. 1).

Books open. Read the dialogue. Pupils listen and read. Ask questions about the characters on the page, "Who are they? Who is Kate's brother?' Then ask about the characters' bedroom, "What is near the desk? What is on the desk?' Read the dialogue again. Pupils read and practise the dialogue in pairs. One or two pairs act out the dialogue.

Repeat with several different pupils, but this time let pupils choose partners to act it out with.

Аудіювання

Listen and read (p. 56, ex. 2).

A letter to Bill. Books open. Before reading: Pre-teach and drill the words "pen friend' and "fine” which the pupils have seen before.

Ask pupils to look at the e-mail in the exercise. Ask them, "What is it? Is it a text? Is it a poem?” Get them to identify the type of text, "It is an e-mail.” Ask pupils to point out the typical opening of a letter, "Hello Bill,” and the typical ending of a letter to a friend, "Bye, Taras.”

Ask pupils to read the e-mail. Pupils either read the e-mail from Taras individually or in pairs.

After reading: Ask pupils the questions from the letter and other questions orally, "What are Taras's favourite days? What is his favourite day? What do pupils do at English lessons?' Pupils may also be asked to write answers to the questions in their exercise books.

Read chorally and individually. Ask pupils to read parts of the text again out loud. Help with pronunciation and sentence rhythm.

Monitor the activity and help where necessary. Optional activity "True or false?"

Гра

Hold a flashcard facing you and tell pupils you are going to say a true or a false sentence. Say a sentence about the card in your hand, e.g., hold a picture of a basketball and say, "I like playing tennis.' If pupils think you are telling the truth, they call out "True' If they don't, they call out "Falsel' Alternatively, pupils can perform a specified action. Reveal the flashcard in your hand, then ask a pupil to choose a flashcard without showing it to the other pupils. Ask the pupil to say a true or false sentence about the flashcard that he/she is holding. Continue until all of the words have been practised.

Читання і письмо

Read and write out the true sentences (p. 57, ex. 3).

Pair work: Ask pupils to read the sentences and find the correct statements.

Pupils read and say if the sentences are true or false. Go round helping weaker pupils to read and work out the meaning.

After reading: Ask pupils to read the true statements. Ask pupils to match the true statements with the pictures.

Pupils may be asked to describe the pictures using the sentences from ex. 2 and 3.

Key: 1. false; 2. true; 3. true; 4. false; 5. true; 6. true; 7. false; 8. true. Optional activity

Ask pupils to close their books. Say true or false sentences about the story episode (ex. 1) or text they have just read. Children listen to the statements and write "T" or "F" in their exercise books. Go through the answers with the class, reading out the sentences again, and asking pupils to call out "Truel” or “False'

Help Bill to write his answer (p. 57, ex. 4).

Ask pupils to help Bill to write the answer to Taras. You can write the e-mail together with pupils or go round helping weaker pupils to write the

aSWe

ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання.

Portfolio Work: Write your e-mail to Bill or Taras. Read p. 56, ex. 1, 2.

  1. Підведення підсумків уроку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    9 клас

docx
Додано
16 жовтня 2021
Переглядів
1049
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку