Розробка уроку для 3-го класу на тему "МІЙ РАЦІОН ХАРЧУВАННЯ.ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ГОВОРІННЯ."

Про матеріал
Розробка уроку для 3-го класу за підручником "Welcome 1".Розроблено для спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов.
Перегляд файлу

 

  План–конспект  уроку з англійської мови

                       в 3 класі на тему:

ТЕМА:   МІЙ РАЦІОН ХАРЧУВАННЯ .
                 ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ГОВОРІННЯ.

За підр.   “ WELCOME   1”

Вчитель:   Левченко  Наталія   Миколаївна

МЕТА:

ОСВІТНЯ: продовжувати формувати навички читання, говоріння й письма, вивчити нові лексичні одиниці, словосполучення й вирази, вивчити
граматичну конструкцію “ I usually have……but I never have………...”; вчити формувати  речення, використовуючи дану граматичну конструкцію;


РОЗВИВАЮЧА: розвивати увагу, пам'ять, мислення, сприймання, фонематичний слух;

ВИХОВНА: виховувати наполегливість, інтерес і бажання вчити англійську мову.

ОБЛАДНАННЯ: підручники, робочі зошити, роздавальний  матеріал – завдання на картках, плакат з планом страв меню ресторану, ілюстрації
та підписи даної тематики, підготовлена   дошка до уроку.

ФОРМА УРОКУ: урок-похід в ресторан
 

 

                                               ХІД УРОКУ

I.  ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

- Stand up still, please!
  Good morning? Children!
- I am glad to see you! And you?
- What day is it today?
- What is the weather like today?

 

 

 

 

 


II. Повідомлення теми і задач уроку

- Today we’ll speak about meals. You’ll learn some new words on the topic and be able to practice in making up the sentences, using the new words.

III. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Я рада вітати всіх присутніх. Вітаю тих, хто любить, вивчає і захоплюється англійською мовою.

  • Today we have the guest, Cinderella. She came to us and wants to invite you to the restaurant. It is a  British Restaurant.
  • У нашому раціоні ви знайдете безліч смачних страв. Ми виконуватимемо цікаві завдання і складемо власне меню.

 Обідати ми будемо такими стравами:

1 – а страва: “ For the Hot ways” ( По гарячим слідам)

2 – а страва: “ Training of  the Mind” ( Гімнастика розуму)

3 – я страва: “ Making The  Menu” (Складання меню)

4 – а страва: “ Self-Control” ( Самоперевірка)

5 – а страва: the desert “ An  Interesting game” ( Цікавинка)


  • What is the first food? – (“For the Hot ways”)

  • You have some cards on your desks. You must write what you have got for breakfast, for dinner, for supper, using the list of meals:

1. I have for breakfast___________________________________________

2. I have for dinner_____________________________________________

3. I have for supper_____________________________________________


 

 

 

 

 

 

List of Meals


http://lib.znaimo.com.ua/tw_files2/urls_4/1408/d-1407822/1407822_html_m44343362.jpg

http://lib.znaimo.com.ua/tw_files2/urls_4/1408/d-1407822/1407822_html_23f50e7f.jpg 


III Мовленнєва зарядка

- Match and find a Ukrainian equivalent to these proverbs about food:

  • An apple a day keeps the doctor away.
  • An apple never falls far from the tree.
  • Half of bread is better than none.
  • Where there is cheese, there are always mice.
  • Don’t cry over spilled milk.
     
  • Яка мати, такий і син.
  • Після бійки кулаками не махають.
    Нема диму без вогню.
  • Краще пізно, ніж ніколи.
  • Гарно харчуватись – з лікарем не знатись.


IV Уведення в іншомовне середовище.

- Now let’s review some words and word – combinations.
- Solve a crossword puzzle “Food”

http://lib.znaimo.com.ua/tw_files2/urls_4/1408/d-1407822/1407822_html_m497f6643.jpg


IV.ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ


  • What was the homework? - ( Prepare the food for dinner)

  • Let’s check them!



V. Подання нового лексичного матеріалу.

2-а страва: “Training of the  mind”

- Look at the board! At now we’ll taste the next meal.

- I’ll read the following words to you and you must repeat them after me.

 

 

 

hot dog [ hot’ dog] хот-дог
sandwich [sændvits] сендвіч
pizza [ pi: za:] піцца
sausage [ sosidз] ковбаса
hamburger [ hлmbu:g ə:] бутерброд
potato [ p ə teit ə u ] картопля


VI. Подання нового граматичного матеріалу

  • У вас на партах є схеми до вивчення граматичного матеріалу. Зараз ми попрацюємо з схемками.
  • We’ll learn to make up the sentences for the new grammatical construction.

    I usually have……….but I never have……………………….

    Я, зазвичай, їм………….., але ніколи не вживаю…………..


    - For example: I usually have apples but I never have bananas.
    - Open your notebooks and glue this rule into them.

    VII Хвилинка релаксації.
  • Now let’s have some minutes of relaxation.
    The pupils say the poem Teddy-bear with movements.

    Teddy-bear, teddy-bear
    Turn around.
    Teddy-bear, teddy-bear
    Touch the ground
    Teddy-bear, teddy-bear
    Hands to light
    Teddy-bear, teddy-bear
    Say: Good night.


    VIII. Засвоєння нового матеріалу.

    1) 3– я страва “Making  the menu ”

    - At now we shall make our menu.
    - Look at the blackboard, read the words. These are the ingredients for cooking.
    - Let’s read the ingredients. Name what do you cook with these ingredients.

     
  • HOT WATER, MILK, SUGAR, TEA – TEA

    CEREAL, MILK, SUGAR, SALT – CEREAL

    BANANA, APPLE, ORANGE, PEAR – FRUIT SALAD

    CUCUMBER, CARROT, TOMATO, ONION – SALAD

    BREAD, BUTTER, SAUSAGE, BACON – TOAST

    2) 4 – а страва: “ Self-Control”

    РОБОТА У ПАРАХ.
  • At now we shall check how do you know our new topic.
    - Look at the table and make up the sentences for the new grammatical construction.
  • For example: I like pizza. I don’t like eggs.

    I usually have pizza, but I never have eggs.

    http://lib.znaimo.com.ua/tw_files2/urls_4/1408/d-1407822/1407822_html_m3e276cdd.jpg


     
  • 3) 5– а страва: The DESERT “ Interesting games”.

     
  • GAME: “PICTIONARY”
    - Я запрошую до дошки по одному представнику від команд і показую їм картку зі словом. Ваше завдання – швидко намалювати відповідний предмет на дошці. За кожне правильно вгадане слово команда одержує – 5 балів. Виграє команда, яка з поданих слів складе меню страв.


    IX. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

    1.ПІДСУМКИ УРОКУ

    - Well done! Your homework is very good!
    - Did you like our food  that we  tasted today?
    - What was difficult at the lesson?
  •  2. ОЦІНЮВАННЯ (наклейками)
  • 3. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ:
    - вивчити правило;
    - p.86, ex. 3; ( письмово );
    - намалювати і описати про похід на пікнік.


прямоугольник 23прямоугольник 22


http://lib.znaimo.com.ua/tw_files2/urls_4/1408/d-1407822/1407822_html_m39faf1b1.gif


http://lib.znaimo.com.ua/tw_files2/urls_4/1408/d-1407822/1407822_html_m7a8431fa.png 

 

 

docx
Додано
31 жовтня 2020
Переглядів
863
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку