Урок
Тема: Моя улюблена пора року
Підтема: Мій щоденник.
Мета:
О бладнання: Підручник, робочий зошит,магнітофон, аудіозапис, картки для самостійної роботи (НО1), (НО4), для вивчення нових ,для роботи у групах (НО3).
Хід уроку
І. ПІД ГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯ ТТЯ ІН ШОМОВНО ГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning! Sit down, please.
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: What is your name?
T: What is your sirname?
T: How old are you?
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ви вивчите назви днів тижня, ми поговоримо про різні справи, що ви робите щодня. Ви вивчите нові слова й вірш, будете інсценувати діалоги, грати в ігри, читати й писати. Let’s start our lesson!
Check on Homework
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 87).
Учні ланцюжком вимовляють речення до малюнків вправи за прикладом. Учи-
тель підходить до кожного й перевіряє правильність виконання вправи в зоши-
тах.
2) РЗ, впр. 2 (с. 88).
Двоє учнів читають слова з указаними звуками.
3) РЗ, впр. 3 (с. 88).
Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність написання слів
у зошитах.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Поєднай».
Учні отримують набори карток (НО1) і самостійно складають словосполучення зі слів, поданих на них. Впоравшись із завданням, вони мають сказати: «Bingo!» Той, хто виконав роботу першим, читає складені словосполучення. Учитель стежить за правильністю відповідей.
read |
a book |
watch |
TV |
go |
home |
make |
a snowman |
go |
out |
ІІ . О СНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Pronunciation Practice
1. Тренування у вимові звуків.
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки.
Паровозик їде на зустріч з друзями
Він їде та співає пісеньку
[f]-[f]-[f]
А вітер шелестів листям і паровозик заспівав пісеньку дерев [h]-[h]-[h]
Паровозик чує, як розмовляють квіточки, та заспівав їх пісеньку
[n]-[n]-[nei]-[nei]-[nei]
Жучки та бджілки також співали
[ ʤ ]-[ ʤ ]- [ ʤ ]
А ось і комарик зустрічає паровозик
[z]-[z]-[z]
Вже час їхати йому додому та випускати пару з труби [w]-[w]-[w]
Vocabulary Presentation and Practice
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Робота з картками.
Учитель показує картки і називає, що на них зображено, учні повторюють.
Учитель кріпить картки до дошки.
2) Гра «Увага!».
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток (НО2) з дошки.
Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не виста-
чає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час,
як інші учні заплющать очі, знімає іншу картку. Гра триває.
3) Впр. 1 (с. 116).
Учитель називає дні тижня, учні повторюють та вказують на відповідні малюнки.
Speaking 3. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 2 (с. 116).
Т: Подивіться на малюнок до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про
що говорять діти. Послухайте та прочитайте. Listen and read.
Учитель читає фрази, подані до малюнка вправи. Учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Після цього дітям пропонується продовжити речення, подані у вправі. Учитель читає їх (не до кінця), учні ланцюжком доповнюють. Потім учні парами по черзі виходять до дошки й розігрують сценку. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Physical Activity
4. Фізкультхвилинка.
Учні співають пісню «Days of the Week Song - 7 Days of the Week» та повторюють рухи.
Вчитель пояснює незнайомі слова:
Quat-тихо
Loud- голосно
Clap them out- прохлопати їх
Stomp them out- протопати їх
Sing them proud- гордо проспівати
Sing again- проспівати знову
Poem 5. Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 117).
Учитель читає вірш і пропонує одному з учнів перекласти його рідною мовою. Решта допомагає, якщо необхідно. Потім учитель читає вірш по рядку, учні повторюють по два-три рази. Нарешті клас хором розповідає вірш повністю.
Reading 7. Навчання читання. Впр. 4 (с. 117).
Учитель читає речення, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім троє учнів по черзі читають тексти вправи самостійно. Учитель контролює правильність вимови слів.
Writing 8. Письмо. Впр. 5 (с. 117).
Учні самостійно письмово виконують завдання. Учитель підходить до кожного та перевіряє правильність і охайність написання слів.
ІІІ . ЗАКЛЮЧНА ЧА СТИНА УРО КУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 89) (усно), 2 (с. 89) (письмово).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які
завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?