Розробка уроку із англійської мови для другого класу із теми "Моє місто".

Про матеріал
Повторення та вивчення ЛО з теми "Моє місто"; виконання різнотипних завдань; використання методу гронування; закріплення ГС "there is/there are"; виконання лексико-граматичних завдань на закріплення ГС; виконання творчого завдання ( зобразити місто мрії та описати його).
Перегляд файлу

Тема: My town

Мета:

Практична: повторити вивчені ЛО та ознайомити учнів з нового лексикою теми, закріпити вживання лексичних одиниць з теми «Місто» в мовленні, закріпити навички вживання ГС «there is/there are»; розвивати та удосконалювати вміння  та навички аудіювання, читання, говоріння та письма; продовжувати формувати комунікативні навички учнів.

Розвиваюча: розвивати увагу, пам’ять, уяву та творчі здібності учнів; вчити учнів співпрацювати в парах та групах; формувати потребу практичного застосування англійської мови в різних сферах діяльності.

Виховна: формувати вміння працювати в команді, сприяти прагненню учнів до колективної роботи і вихованню почуття відповідальності за спільну роботу.

Обладнання: слайди з малюнками та текстами до теми «Місто», роздруковані завдання, картки, карти «My dream town», інтерактивна дошка, дидактичні матеріали, підручник.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

  1. Warming up.
  1. Організація класу.

а) Привітання.

- Good morning, children! I`m glad to see you!

b) Повторення пісні «Good morning !».

Good morning, good morning,

Good morning to you!

Good morning, good morning,

I`m glad to see you!

  • Thank you very much! Sit down, please.
  1. Мовленнєва розминка.
  • Tell me, please. How are you?
  • How is the weather?
  • What season is it now?
  1. Фонетична зарядка. ( Додаток 1)
  • Look at the cards. Listen and repeat.
  • What sound is it? This is  the letter Ss, and sound [s]. Let`s repeat the words with this sounds: hospital, snake, supermarket, snow.
  • What sound is it? This is the letter Rr, and sound [r]. Let`s repeat the words with this sound: run, restaurant, rabbit.

2. Main part.

1) Повідомлення теми та завдань уроку.

- So, the topic of our lesson is «My town». We`ll continue to work with vocabulary, repeat the grammar structure «there is/there are». By the end of the lesson you will make your own «Dream town».

2) Розучування пісні «Where are you going?».(Відео)

3) Активізація раніше вивченого матеріалу.

а) Робота біля дошки методом гронування.

- Look at the board and make the bunch of grapes. You can see the main word. You have to add all words which we can use to talk about it.

 

 

 

 

b) Виправити помилки.

- Look at the board and correct the mistakes.

1) pet spoh               2) toy oshp

3) soochl                   4) rpak

4) Введення нових ЛО.

а) Презентація нових ЛО (картки).

- Look at the cards and repeat after me: supermarket, cinema, hospital, police station, restaurant.

 

 

 

 

 

 

b) Читання слів дітьми та хорове повторення.

c) Гра «What`s missing». (Картки)

- Let`s play the game «What`s missing?». Look at the board and tell me what is missing?

d) Кросворд .( AB p. 43)

- Look at the screen and complete the crossword.

 

  1. Фізкультхвилинка.

а) Фізичні вправи.

- Now let`s relax! Stand up and repeat after me.

b) Танцювальний номер.

- Let`s dance!

6) Розвиток навичок аудіювання та читання.

а) Робота перед читанням тексту (SB p. 66)

- Open your books on page 66 and look at the ex. 1. What can you see at the picture?

b) Слухання тексту.

c) Читання та переклад коміксу.

7. Повторення ГС «there is/there are».

а) Перегляд слайдів

б) Читання та переклад коміксу

- Look at the screen. We use the structure «there is» when we talk about one thing. We use the structure «there are» when  we talk about two or more things.

8) Розвиток навичок письма.

а) Практичне завдання (AB p. 45, ex. 2).

- You have sheets of paper. You have to use «there is» and «there are». Write.

9) Творче завдання (SB p. 67, ex. 3).

- I need 3 teams. We have sheets of paper and your task is to draw your own «Dream town».

- Now, present your works.

3. Reflection.

1. «Квітка».

- Do you like this lesson? If you like – you choose yellow petal. If you like it 50:50 – you choose yellow petal. If you don`t like it – you choose blue petal.

2. Домашнє завдання.

- SB. P.66 – вивчити слова;  ex. 1 (усно); ex. 3 – намалювати та описати своє місто.

3. Прощання.

- Good bye my friends! Have a nice day!

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
25 жовтня 2021
Переглядів
588
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку