Конспект уроку до підручника Smart Junior
Form__4 Smart Junior
Тема: Healthy food. Здорове харчування.
Мета: Ознайомити із новими лексичними одиницями: peach, kiwi, basket, butter, fill.
Розвивати та удосконалювати мовленнєві та діалогічні навички . Виховувати звички правильного харчування.
Structures: What do you want to eat?- I want (an apple).
What do we need? - We need ( some eggs).
Materials: - flashcards of new words
-Two different sets of word cards with different countable and uncountable food items written on them
- two empty envelops to put the word cards into
- plain paper
Хід уроку
I . Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання.
T: Good afternoon song.
Teacher asks pupils: How are you today?
-Повідомлення теми і мети уроку.
T: At our lesson we will speak about food. What do you like to eat and cook. We will discuss your eating habits.
1. Warm-up. T: Listen and repeat:
Apples, apples
Growing on a tree.
Apples, apples
Pick one just for me!
One apple, two apples,
Three apples, four –
Red apples, green apples,
Yellow apples, more!
Apples, apples
Tasty as can be.
Apples, apples
Share one now with me!
Складання “ Mind Map”
Учитель пише в центрі дошки слово Food і пропонує учням згадати слова,згідно теми їжа. Діти по черзі підходять до дошки та записують слова .
2.Уведення в іншомовну атмосферу:
Вчитель демонструє картки їжі, на дошці корзини із написом a/an та some діти кріплять картки у відповідну корзину
II. Основна частина уроку
1. Learning – interesting.
Presentation “Food - fruits”.
T: Boys and girls! Look at the blackboard. Look and repeat : apples, bananas, oranges, grapes, strawberries.
T: Great! By the way, what colour is an apple? - RED.
What colour are bananas? - YELLOW.
What colour are oranges? - ORANGE.
What colour are strawberries? - RED.
What colour are grapes? - GREEN.
2. Подання лексики . Вчитель говорить нові слова та демонструє їх на картках, діти слухають і повторюють за вчителем кожне нове слово прикріплють картки на дошці. Звертають увагу на їжу котру ми можемо порахувати та не можемо порахувати.
3.Слухають пісню Ex. 1,p.47 –“Let’s go to the market”
- Діти слухають, потім співають всі разом.
4.Гра “Word clap” (Діти плескають тричі, а тоді називають слова по темі їжа)
5.Фізкультхвилинка (“Stand up”)
6.Робота з граматичним матеріалом Ex.2 ,p.47
Учні працюють у парах: розглядають малюнки, називають продукти з яких складається та чи інша страва, котру вони хотіли б приготувати та вказують, які інгредієнти їм потрібно для приготування.
P1: I want a salad.
P2: We need some lettuce and some tomatoes.
Ex.3, p.47 Виконати письмово у зошит.
7. Давайте пограємось!
Вчитель роздає конверти з картками та аркуші паперу учням, вони ділять папір на 2 колонки ( злічувані та незлічувані) висипають картки із конвертів та записують відповідні слова. Команда, що правильно і швидше виконала завдання стає переможцем.
ІІІ. Заключна частина
Підведення підсумку уроку .
What topic did we discuss at our lesson?
Which tasks were easier?
What do you need to make a vegetable salad/ fruit salad?
What do you like to cook?
Бесіда з учнями у режимі T-P1-P2-P3.
T: Thank you for the lesson! Good bye, pupils!
Ps: Good bye, teacher!