Баскетбол
7 клас
Тема: Баскетбол
Мета: Формувати потребу до занять фізичними вправами, навчити правил безпеки під час виконання фізичних вправ, підвищувати працездатність, сприяти вихованню морально-вольових якостей
Завдання:
Інвентар: баскетбольні м’ячі
Місце занять: спортзал
Хід уроку
Ч/у |
Зміст |
Дозу-вання |
Організаційно – методичні вказівки |
Підготовча частина 12-15 хв. |
1. Шикування в шеренгу, привітання, повідомлення завдання уроку
2. Визначення ЧСС за 15 3. Стройові вправи в русі. (різновиди ходьби) 4. ЗРВ в русі: А) нахили голови; Б) колові оберти вправо-вліво В)р. в сторони, в гору, в сторону, вниз Г)зміна положень рук Д)ноги на ширині плеч, нахили тулуба Е) вправа - руки перед грудьми, кисті в замок, хвилі руками Ж) присідання, руки в. вперед И) стрибки на місці, вгору Біг за сигналом Вправи на відновлення дихання |
до 1
до 1
3-4 р 3-4 р 3-4 р 3-4 р
3-4 р
10р
до 30р.
2хв.
|
Перевірити наявність спортивної форми У нормі коливання від 80 до 90 уд/хв.. Фронтальний метод
Руки прямі напружені
Лікті вниз
1-біг 2-вище ноги від землі |
Основна частина 28- 30 хв. |
Перешикування в колону по 2. Вимірювання ЧСС за 30 Учні у парах рухаються приставними кроками виконуючи передачі м’яча від грудей та подальшим кидком у кошик. Удосконалення ведення м’яча та подвійного кроку й кидків у кошик Навчально-тренувальна гра з використанням пресингу на своїй половині майданчику та зонного захисту 3+2 Відділення, яке не бере участі у грі виконує: 50 стрибків зі скакалкою 15р. піднімання зігнутих ніг із вису на драбині 10-20 р. згинання рук в упорі лежачи |
До 30
4-6р.
4-6р.
2х5 |
Одночасним поворотом на ліво 2 відділення в колону по одному
Пресинг передбачає щільну опіку всіх гравців нападу. У зональному захисті кожний відповідає за певну ділянку майданчика
Інтервал між виконанням вправ 1-2 хв. |
Заключна частина 3-5 хв |
Шикування в колону по 1 Вправи на відновлення дихання. Підведення підсумків уроку
Д.З. |
до 30с 1-2 1-2
до 30 |
За зростом Рухатись повільно, відмітити учнів, які найкраще виконували завдання Вивчити тактику зональної системи |