Самостійна робота _____________________
І варіант
Для шкільного свята купили однакову масу бананів і яблук. Ціна бананів на 15 грн. вища, ніж ціна яблук. Яка ціна бананів і яблук окремо, якщо за яблука заплатили 100 грн., а за банани - 175
|
Ціна |
Кількість |
Вартість |
Я |
? |
однакова |
100 грн. |
Б |
?, на 15 більша |
|
175 грн. |
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
Хлопчик і дівчинка подорожували . Хлопчик подолав 8 км, а дівчинка - 4 км. З якою швидкістю рухалась кожна дитина, якщо швидкість руху хлопчика на 2 км/ год більша за швидкість руху дівчинки?
|
Швидкість |
Час |
Відстань |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
Двома машинами перевозили пісок. Машини зробили однакову кількість рейсів, проте друга машина перевезла на 6 т. піску більше, ніж перша. Скільки тонн піску перевезла кожна машина, якщо на одну машину щоразу навантажували 5 т. піску, а на другу – 7 т.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
За певний час корові дали пшеничних висівок на 8 кг більше, ніж вівса, Скільки за цей час дали корові вівса і висівок окремо, якщо на добу їй потрібно4 кг вівса, та 6 кг висівок?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
Самостійна робота _____________________
ІІ варіант
Для шкільного свята купили однакову масу бананів і яблук. Ціна бананів 35 грн., ціна яблук – 20 грн. Скільки заплатили за банани і яблука окремо, якщо за банани заплатили на 75 грн. більше.
|
Ціна |
Кількість |
Вартість |
Я |
35 грн. |
однакова |
? |
Б |
20 грн. |
|
?, на 75 грн. більша. |
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
Хлопчик і дівчинка подорожували. Хлопчик рухався зі швидкість 4 км/год., а дівчинка – 2 км./год. Скільки кілометрів подолала кожна дитина, якщо дівчинка пройшла на 4 км. менше?
|
Швидкість |
Час |
Відстань |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
Двома машинами перевозили пісок. Машини зробили однакову кількість рейсів, проте друга машина перевезла 15 т. піску, а перша 21 т. Скільки тонн піску щоразу навантажували на кожну з машин, якщо на другу машину навантажували на 2 т. піску більше ніж на першу?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________
За певний час корові дали пшеничних висівок 16 кг, а вівса – 24 кг. Скільки дали корові вівса і висівок за добу окремо, якщо висівок давали на 2 кг менше?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.)___________________________________________________________________
2.) ___________________________________________________________________
3.)___________________________________________________________________
4.) ___________________________________________________________________
Відповідь: ____________________________________________________________
______________________________________________________________________