09.02.2023 р. педагог-організатор Брацішевська Т.Д.
Дитячий ансамбль виконує пісню
«Прокидайся , Україно»
Ведуча:
Мій край чудовий - Україна!
Тут народились ти і я.
Тут над ставком верба й калина,
Чарівна пісня солов'я.
Ведуча:
Які теплі та ніжні слова написані про нашу Україну!
Скільки ніжних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де ми народились і живемо. В глибину століть сягає історія нашого народу. Пізнати цю історію нам допомагають книги і самобутня творчість видатних людей , культурних діячів , патріотів , людей – яким, небайдужа доля своєї країни та подій , які відбуваються в нашій Україні.
Я запрошую до екскурсу всіх присутніх в цьому залі. А знайомитись ми будемо про видатну людину нашого краю: берегиню, жінку з неймовірною силою та завзяттям, патріота своєї країни, села , мисткиню та письменницю. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вона віднайшла ще великі сили , щоб стати невтомним волонтером. Вона є також головою родин учасників АТО . Скільки в одній людині найкращих рис: порядність, інтелігентність, доброта, щирість, повага, людськість, толерантність. Ми вітаємо всіх на виховному заході «Видатні люди нашого краю» . Знайомтесь: Галина Тимофіївна Собко ! Отож, перша сторінка нашого екскурсу. Увага на екран…….
1.Відеопрезентація про Галину Тимофіївну----
2. Сторінка друга : «Музей народних промислів та ремесел» Фотопрезентація №1
Розташований в центрі села Гальжбіївка , зачаровує та вабить дітей і дорослих. Сюди приїздять зі всіх куточків України , щоб зануритись в старовину історії ,відвідати майстер-класи по завиванню української хустки , виготовити власними руками ляльку –мотанку , великодні писанки, витинанки , Галина Тимофіївна все встигає і провести екскурсію , зібрати всіх членкинь клубу та ще й знаходить час ,щоб вислухати людину ,якій потрібна психологічна підтримка та допомога. Родзинкою музею є старовинний патефон , який поверає нас у далеку історію своїм хриплуватим виконанням. ( Відео про патефон)
Ангеліна Константинова
Музеї формують нашу колективну пам’ять, а з нею й ідентичність. З ідеологічних центрів, які диктували, що пам’ятати, а що забувати, у третьому тисячолітті музеї перетворюється на відкриті інституції, місця розмірковування і спілкування, дають змогу критично глянути на минуле і сьогодення, щоб взяти відповідальність за майбутнє.
Марія Лаврук
Галино Тимофіївно! Бажаємо Вам натхнення і сили, радості в творінні, відкриттів у пошуках, вдячних відвідувачів і гідних послідовників! Спільними зусиллями, і в сьогоднішній непростий час, ми зможемо зберегти наше національне надбання!
3.Галина Тимофіївна –письменниця.
«Погляд у сивину сторіч та сьогодення» , «Оксанівка – довга дорога додому», « Долі людські» –книги , які вийшли у видання до війни та остання під час війни. Всі книги написані про видатних людей сіл Гальжбіївки, Білої, Ульянівки та Оксанівки. Презентація книг відбувалась в кожному із сіл, кому належали присвячені рядки у книзі, ці люди залишили про свою діяльність гарні спогади , великий внесок у розвиток села та вдячність односельчан. Кожну визнану людину Галина Тимофіївна описала гарним словом та шаною за гарну працю та надбання .
Назар Єлева
Галино Тимофіївно!! Нехай кожен день дарує чудові емоції та добрі вісті, гарний настрій і неймовірне натхнення, щоб вдавалося завжди бути на вершині письменницького успіху і слави. Бажаю здоров'я, цікавих творчих задумів, чудових рядків, незгасимого вогню таланту і щастя.
Пісня « Думи» виконує Полторак Крістіна
4.Галина Тимофіївна-волонтер
Волонтерська діяльність , що може бути важливіше зараз для кожного українця під час війни , щоб допомогти нашій армії. . Галина Тимофіївна з перших днів війни організувала волонтерську діяльність односельців , стала співпрацювати з волонтерами інших населених пунктів , аби об’єднавшись допомагати нашим захисникам. Музей став пунком збору необхідних речей для підтримки військовим . Односельчани зносять в музей продукти харчування , теплі речі ,все , що може підтримати ЗСУ та людей , які вимушені знайти захист у нашій місцевості. Рекордна кількість маскувальних сіток , а їх нараховано вже 182 - і це ще не кінець , адже Галина Тимофіївна стала куратором по організації плетінню сіток на замовлення, які надходять від наших бійців та волонтерів , тож робота кипить..
Катя Федишина
Людині з рідкісною добротою душі дякуємо! У час неймовірних випробувань війною Ви вкладаєте своє життя для майбутнього України. Віри, сил Вам і терпіння , щоби за своє чисте серце Ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров’я, щастя та довголіття!
Пісня «Маємо жити..» вик. Аріна Уманець
5. Наступна сторінка нашого екскурсу :» Творча співпраця з Галиною Тимофіївною».
В народі кажуть «Дружба то братство-найбільше багатство» Для всієї шкільної родини Галина Тимофіївна щирий друг , наставниця та колега. Багато своїх років віддала трудовій педагогічній діяльності , тож і зараз співпрацюємо разом з Галиною Тимофіївною , запрошуємо долучитися до участі у виховних заходах нашого закладу , в нашій актовій залі Галина Тимофіївна презентувала книгу «Погляд у глибину сторіч і сьогодення» , захоплюючими були заходи про Байконур «День Космонавтики, з цікавими матеріалами , ілюстраціями , фотографіями , адже довгий час жила на Байконурі разом зі своїм чоловіком-військовим Анатолієм Несторовичом . В школі відбулись яскраві та незабутні заходи День спідниці , день української хустки та майстер-клас завивання хустки , показові уроки за участі Галини Тимофіївни.
Олексій Ясінецький
Що це значить — не дружити,
Жити так — одинаком?
Не дружити — це ходити
Не дверима, а вікном.
Це без друга, без подружки
На перерві у кутку
Розправлятись самотужки
З апельсином нашвидку.
Це дивитись, наче в книжку,
Набік з видом кам’яним,
А насправді тишком-нишком
Роздавати штурхани.
В школі вчитись й не дружити —
Це, повірте, все одно,
Що, заплющившись, сидіти
І дивитися кіно.
Ведуча
Коли приходить в наш заклад Галина Тимофіївна , то є велике свято ,або ж гарна подія. Сьогодні , скориставшись гарною нагодою, Галина Тимофіївна провела майстер-клас по завиванню української хустки , як то ж ошатно хустка прикрашає жінку , возвеличує її , додає неперевершеного жіночого образу. Шановні присутні ,до вашої уваги інсценізація показу жіночого вбрання та української хустки. Етностиліст - Галина Тимофіївна . Зустрічайте!
Дефіле під пісню «Незламна»
Ведуча
А ми продовжуємо далі наш пізнавальний екскурс.
6.Галина Тимофіївна –мати-берегиня.
Ведучий. З надією і сподіваннями мати завжди вчить жити по-божому, дарує своїй дитині в дорогу вишиті рушник та сорочку-вишиванку, як обереги, як свою материнську любов, що збереже і захистить своїх дітей у далеких дорогах життя. Галина Тимофіївна прекрасна мати та бабуся . Виховала доньку і сина , привила їм найкращі людські цінності: доброзичливість , повагу до людей , доброчинність , мужність,любов до рідного краю. Син Сергій ще з 2014 року захищає свою країну. Галина Тимофіївна підтримує свого сина молитвою та вірою в нашу перемогу , донька Тетяна стала в своєму селі волонтером , допомагає наблизити разом з односельчанами Перемогу над супостатом.
Вірш «Який сьогодні вечір » читає Полторак Роман
Пісня «Люблю цей світ» у виконанні дитячого ансамблю
7.Фінальна частина екскурсу
Чи є десь на землі такий край, де тихі травневі ночі пливуть на крилах солов’їних пісень, де вранці джерельною водою вмивається латаття, де у вільному степу п’янієш від пахощів трав, де все грає силою, наче чарами .Україна! Це вона несе на крилах любові душу народу через віки і не меркне у вічності, бо тримає її на землі наша любов і ось такі талановиті люди нашого краю!Мені найбільше в житті пощастило зустріти на своєму шляху однодумців , людей , які загоряються однією ідеєю , підтримують творчі проєкти та проникаються в суть глибини відчуваючи те , що відчуваю я. Многая літа Вам , наша дорога Галина Тимофіївна , літ творчості , наснаги і людського щастя .
Запрошуємо до вітального слова талановиту людину нашого краю Галину Тимофіївну Собко!