Сценарій свята до 8 березня “Усім жінкам присвячується”
Звучить приємна музика, на фоні якої – слова:
Вед 1 : Колись давно на славному Олімпі,
Жили одні Боги-чоловіки,
Так існували ще б вони довіку,
Якби там не з’явилися жінки…
(На сцені декорації Олімпу. Зевс миє підлогу. З’являється Гермес)
Гермес: – Я Гермес – вісник богів. Вітаю тебе, о могутній Зевсе. А що це ти робиш? ти ж бог, а працюєш; як простолюдин?
Зевс: – Бог, бог… та це все моя люба Гера відлучилася у салон краси. Бач, свято у неї. Та мало того, ще подарунок замовила крем заморський «Чорна перлина». І де його шукати? Біда, та й годі… (миє далі). Ати не вештайся тут, Гермесе, не заважай порядному чоловікові працювати.
Гермес: – тобою керує жінка? Який ти бог?
Зевс: – (витираючи піт з чола сідає) а знав би ти, який у Гери характер. З нею не посперечаєшся, не зроблю всього, то вона не подивиться, що я бог. Як почне метати блискавиці з очей – спопелить до тла!
(З’являється Юпітер у фартусі та качалкою в руці)
Юпітер – Оце так маячня ця домашня робота! Жив собі, не тужив, і от зустрів Афіну і почалося: милий, помий посуд, милий, приготуй сніданок, милий, випери білизну… годі з нас (скидає фартух) знущатися, Зевсе, давай виженемо наших богинь на землю!
Гермес – Ви що? та чого ми варті без жінок? Вони такі ніжні, красиві, витончені.
Юпітер – А ти не лізь! Добре тобі говорити ти ж іще не одружений!
(суперечка між Гермесом і Юпітером)
Зевс – ну годі сперечатися! я – головний бог, і останнє слово за мною. Вигнати їх ми завжди встигнемо, краще подивимось у мій срібний піднос, як ставляться до жінки жителі Землі? Чи жаліють їх? І що це за жіноче свято? Принеси, Гермес, мій срібний піднос і золоте яблуко.
Дивна музика: всі троє дивляться на піднос, по якому котиться золоте яблуко, Зевс, Юпітер і Гермес зникають.
Звучать слова за кулісами:
Вед 1: Наш шкільний телеканал «6+6» вітає Вас, любі жінки і дівчата , з 8 Березня.
Лунає мелодія пісні ” Женщина любимая ” , виходять ведучі у святковому вбранні
1 ВЕД: ( звертаючись до глядача ). Чарівність, аромат, краса, ніжність – усе це таїть в собі дивовижне створіння на землі, ця маленька, беззахистна квітка,яка здатна діяти на людину, змушує доглядати та піклуватися за її життя.Коли торкаєшся її руками, то відчуваєш безліч почуттів, що виникають у твоій душі, але їх неможливо передати словами… ЇЇ у цілому світі можна
порівняти лише з одним прекрасним створінням ім’я якого – жінка!
2 ВЕД: ( виходить з іншого боку сцени ). Ось, мабуть чому, один раз на рік , саме 8-го березня кожен чоловік дарує своїй коханій прекрасний букет квітів, як знак захоплення, вірності та любові.
Доброго дня, шановні телеглядачі. Вас вітає телеканал «6+6» і ми - його ведучі . Один раз на рік настає день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій. І сьогодні ми з вами якраз напередодні такого дня, коли всі телепередачі посилено готуються до 8 Березня. Тому наша знімальна група і вирішила дізнатися, як іде підготовка. Ми спробуємо побувати у кількох студіях. І побачити на власні очі, чим порадує мільйони телеглядачів канал «6+6».
Вед 1: Ну що ж, першою телепрограмою, яку ми відвідаємо буде “Телевізійна служба новин”.
(Музична заставка новин ТСН 6+6)
Ми перериваємо наші новини. Адже тільки що надійшло екстренне повідомлення – відеопривітання від чоловічої половини нашої школи.
(Відеоролик: привітання чоловіків)
ВЕД 2: 8 Березня – дата не нова.
Людство бачило скільки всього:
Ми сьогодні вшановуєм знову,
Половину прекрасну його!
Вед 1: Лагiднi i нiжні,
Розумнi i надiйнi,
Уважнi i чуйнi,
Охайнi й привiтнi,
Без винятку всі.
В чомусь талановитi.
Кмiтливi й стараннi,
Енергiйнi i вiдповiдальнi,
Авторитетнi i неординарнi,
Усi будь-де є не останнi.
Вед 2Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо, царівни,
Найкращі, милі, дорогі.
Лунає музична заставка «Караоке на майдані»
Вед .: Усім привіт ! Нагадую, що з вами програма «Караоке на майдані», спецвипуск до 8 Березня і я її ведучий Влад Скрипка. Сьогодні ми завітали до чудового українського міста Шостка, яке заходиться поблизу мальовничих берегів Десни, ароматних хвойних лісів, у яких кожної весни зацвітають сон-трава, підсніжники та духмяні конвалії. Місто славиться молочними смаколиками заводу «Белль», піротехнічними виробами та фармацевтичною продукцією. Та головна окраса міста – його прекрасна половина – жінки, яких ми щиро вітаємо зі святом!
2.Пісня дівчат 9-а класу «Човен"
Звучать позивні програми «Стосується кожного»
Вед: так, сьогоднішнє свято стосується кожного, бо присвячується воно вам, любі наші бабусі, мами, вчителі, однокласниці, чарівні, милі, неповторні…
Вед:Жінка щаслива сім’єю.
Тим, що вона є кохана,
Тим, що в родині із нею
Сонце встає вранці рано.
Жінка щаслива в коханні
І у дитячій любові.
Адже без цього є марні
Будні й години святкові.
Жінка щаслива душею,
Тим, що вона – берегиня.
Серце жіноче безмежне:
Сповнене ласки й терпіння.
Жінка щаслива і люба
Навіть в рутинності справ,
Лише коли її іменем,
Хтось свою мрію назвав.
Це був спецвипуск програми , шануйте своїх батьків, адже це стосується кожного .
Вед 2 новин: А ми продовжуємо говорити про події у світі.
(Музична заставка «Погода»)
Погода: Вітаю вас, шановні телеглядачі! У віртуальній синоптичній обсерваторії каналу «6+6»… Судячи з усього, у Шостці сьогодні сонячно і тепло, особливо в цьому залі від безлічі усмішок чарівних жінок. Хмарно від думки, що із заходу наближається ДПА,ЗНО, і прояснюється, бо попереду вихідний. У Шостці вдень – безліч букетів, вночі – салюти та феєрверки. По області, району, місту та школі передбачаються усмішки, сміх, часом сильний сміх, гарний настрій, без опадів, на дорогах до школи – без перешкод.
Вітаю всіх зі святом!Будьте впевнені у своїй красі за будь – якої погоди! До зустрічі!
Вед 1: Продовжуємо дізнаватися про підготовку до 8 Березня. Зараз наша знімальна група у студії телепередачі «Сімейні історії»
Музика «Сімейні історії»
Ведуча студії: Напередодні 8 Березня ми з вами поговоримо про маму. Мама, мати, матуся! Одне слово, а скільки для нас значить! Скільки в ньому ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ріднішого, ніж мама. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення разом із нею, бо все розуміє ніжне материнське серце. Мама – наша опора і надія, окраса нашого життя і справжнє щастя. Ви ще раз переконаєтесь у цьому, коли переглянете цю сімейну історію
Ведуча: Нагадую, ви дивитесь телеканал «6+6», який дізнається про підготовку до 8 Березня. Не вимикайте свій телевізор.
(Заставка «Танці з зірками». Голос за кадром: «Зі спеціального танцполу в центрі Шостки. В ефірі «Танці з зірками».
Вед 2 Як ти думаєш, хто дотепніший – чоловіки чи жінки?
Вед 1Звичайно, чоловіки. Над тим, що вони пропонують жінкам, жінки сміються все життя. Ось нещодавно одна моя знайома поставила мені питання: що спільного між жінкою і піснею? Відверто зізнатися, відповідь я не знайшов до сих пір.
Вед 2. це не так і складно, у хороших пісень і у жінок багато спільного. По-перше, вони однаково красиві, а по-друге, ніколи не старіють.
Вед 1. Взагалі-то проблема довголіття у жінок давно вирішена, вони живуть довше за чоловіків. І справа тут не тільки в дієті, фізичних навантаженнях, вірніше – перевантаженнях, але і в особливому обчисленні. У чоловіків вік обчислюється просто: дитинство, юність, зрілість, старість.
Вед 2. А у жінок?
Вед 1 А у жінок зовсім інакше. Дитинство, перша молодість, друга молодість, третя молодість, четверта… все залежить від того, хто на якій зупиниться.
Вед 2 Але все-таки, у чому секрет молодості?
Вед 1 В русі. І зараз ви в цьому переконаєтеся.Зустрічайте наших чудових танцюристок
Наші красуні виступили неперевершено, слово за глядачами , голосуймо за номером 6-21-62. Результати голосування дізнаєтеся в наступному випуску програми.
Звучить музика із передачі «Світське життя»
Ведуча: Ми наближаємось до студії, яка знає усі плітки про новини шоу-бізнесу. Це програма «Світське життя». Увага!Подією місяця №1 є звістка, що вчителька малювання Світлана Петрівна почала займатися новим бізнесом – вона стала власницею нового модного мистецького салону у Шостці. Більш докладніше ми дізнаємося, побувавши на цій виставці (ходить роздивляється). Які картини, які форми , рамки, дорогі, позолочені. (підходить до першої і читає)
Леонардо да Вінчі «Мадонна з купою зошитів»
Пабло Пікассо «Дівчина на шарі»
Цікаво, що да Вінчі хотів сказати такою цікавою назвою «Мадонна із купою зошитів»? (Мадонна виходить із рамки)
Мадонна: Що хотів, що хотів. А те, що я молода, приваблива, граціозна, розумна жінка потопаю в цих безкінечних конспектах, зошитах, нарадах, журналах, інформаціях, моніторингах (кидає купу зошитів). Все, з мене досить. Починаю нове життя! Тепер жодного дня без манікюру, макіяжу, жодного тижня без пари обновок. А далі кафе, подорожі, виставки, цікаві люди. Все, вважатиму 8 Березня початком свого нового життя. (заходить назад, ведуча іде далі і читає)
Ведуча «Дівчинка на шарі», яка символічна назва. Чому саме на шарі?. (Дівчинка вистрибує на шарі із рамки)
Дівчинка: (нахабно) А я все життя на шару. Це моє кредо. Ще моя бабуся, студентка у минулому, вчила мене закликати шару: «Шара, прийди». От і тепер пиріжки на шару, бо дала Женьці списати. Тетяно Сергіївно, пам’ятаєте реферат, який я вам здала? Так от, він дістався мені на на шару. Світлано Віталіївно , пам’ятаєте, коли ви перевіряли останній раз форму і я була в кедах, так от, вони позичені. Знову шара! І так все життя, на шару.
Ведуча: Думаю, ми відвідали цікаву картинну галерею, а тепер для всіх відвідувачів цього вернісажу співає
Звучать позивні «Вечірнього кварталу»
Вед: Гостем сьогоднішнього нашого номеру на біс є талановитий хлопчик зі школи учень класу.
Вед: Віталіку, виходь до нас на сцену, ми запросили тебе напередодні свята, ти знаєш якого?(відповідь) Ти нам допоможеш привітати ось цих чарівних жінок та дівчаток. Гаразд? (Я починаю, а ти продовжуй.)
Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.
Тому і подарунок буде королівським .
Ведучий: Ну що ж, як видно, 8 Березня наші любі глядачі зустрінуть біля екранів телевізорів.
2.В.На цьому свято наше закінчується.
Ми бажаємо вам вічної весни у серці, кохання, дорогі жінки!
Щиро вітаємо тисячу раз,
Щастя бажаємо в святковий цей час.
Сили вогненної, праці натхненної,
Радісних літ.
Ми вам даруємо цілий світ.
(З’являються боги)
Гермес. – Бачиш, Зевсе, як люди на землі величають і шанують жінок, я ж казав, що жінки – це прекрасно! А ви: «Зречемося їх, виженемо з Олімпу.» От якби не мудрість Зевса, то втратили б ми наших богинь назавжди, а на землі їх шанували б, ой як шанували б!
Юпітер. – І дійсно, я згоден, що один раз у рік вони святкуватимуть своє свято. Але лише раз на рік!
Зевс. – От і дійшли до згоди. Отож наказую у цей день всіх жінок-богинь на Олімпі шанувати і любити, вітати їх зі святом. А для земних жінок зіслати благополуччя, щастя і любові у вигляді золотого дощу і перших весняних квітів.
Нехай тендітні пахощі троянд
Навіють щастя, ніжність і кохання,
Хай здійснює бажання зорепад
І втілює у дійсність сподівання!
Хай Вам вдається все - вдень і вночі,
Хай очі посміхаються натхненно,
І смак життя, і молодість душі
Нехай для Вас тривають нескінченно!
1