|
|
Урок 30. Середовище створення презентацій.
Цілі:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники,навчальна презентація.
Хід уроку:
І. Організаційний етап.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
1.Можна їсти в кабінеті інформатики. (Червоне)
2.Відстань до екрану повинна бути 60-70 см. (Зелене)
3.Біля комп’ютеру треба сидіти рівно. (Зелене)
4.До кабінету інформатики треба заходити лише за дозволом вчителя. (Зелене)
5.Можна бігати біля комп’ютерів та в кабінеті взагалі. (Червоне)
6.На клавіші клавіатури потрібно тиснути сильно. (Червоне)
7.Не можна торкатися руками дротів під напругою. (Зелене)
Знайти «зайве» слово. Пояснити, чому це слово «зайве».
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
Сьогодні Нулик працюючи за комп’ютером натрапив на ось такий значок . Довго він шукав відповіді на це питання: Для чого він? Що він означає?
Діти, а хто з вас допоможе нулику знайти відповіді на ці питання? (відповіді дітей)
– А допоможе нам знайти відповіді на ці наші запитання Сімка.
І сьогодні ми разом з ними продовжимо подорожувати по темі: «Середовище створення презентацій». Ми працюватимемо з програмою, яка дозволяє створювати презентації. Це програма для підготовки презентацій з пакету Microsoft Office — PowerPoint.
ІV. Вивчення нового матеріалу. Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації і виконанням дій на комп'ютері.
- От якби і мені навчитися створювати презентації, - сказав Нулик.
- Я тоді зміг би підготувати цікаву розповідь про свої захоплення і доповнити її показом ілюстрацій та цікавих фактів.
- Я тобі в цьому допоможу, - сказала Сімка.
V. Руханка "Помогатор".
V. Засвоєння нових знань. Формування вмінь та навичок. Робота за комп’ютером. Вправи для очей.
Створити презентацію про Фіксиків.
VІІI. Підбиття підсумків уроку. Рефлексія:
— З яким настроєм ви працювали на уроці?
— Що вам запам’яталось на уроці?
— Де вам стануть в пригоді здобуті знання?