«So many countries so many cultures. Скільки країн,стільки й культур»

Про матеріал

Тема: English-speaking countries. Англомовні країни

Підтема: So many countries so many cultures. Скільки країн,стільки й культур

Мета:навчальна: систематизувати лексичний матеріал з теми «English-speaking countries»;

сприяти застосуванню граматичного матеріалу: вживання артиклю the з власними назвами; узгодження часових форм: Present Simple Tense, Past Simple Tense, Future Simple Tense, Present Perfect Tense, Present Continuous Tense;

розширювати словниковий запас учнів;

продовжувати формувати навички усного мовлення;

ознайомити учнів з особливостями географічного положення та суспільного життя англомовних країн: США, Великобританії;

Перегляд файлу

 

 

Урок в 6 класі

за темою:

 

«So many countries so many cultures.

Скільки країн,стільки й культур» 

 

allfons.ru-33211.jpg  

 

 

 

 

 

 

 

 

План-конспект

Урок                                               Дата:                                 Клас: 6

Тема: English-speaking countries. Англомовні країни

Підтема: So many countries so many cultures. Скільки країн,стільки й культур

Мета:навчальна: систематизувати лексичний матеріал з теми «English-speaking countries»;

сприяти застосуванню граматичного матеріалу: вживання артиклю the з власними назвами; узгодження часових форм: Present Simple Tense, Past Simple Tense, Future Simple Tense, Present Perfect Tense, Present Continuous Tense;

 розширювати словниковий запас учнів;

продовжувати формувати навички усного мовлення;

ознайомити учнів з особливостями географічного положення та суспільного життя  англомовних країн: США, Великобританії;

розвиваюча: розвивати свідому трудову дисципліну, інтелектуальні, творчі здібності учнів, стимулювати активну пізнавальну діяльність;

розвивати слухову та зорову пам'ять, просторову уяву;

виховна:виховувати інтерес до вивчення англійської мови та культур англомовних країн.

Тип уроку: закріплення та систематизація знань, умінь та навичок

Очікувані результати: Робота на уроці передбачає узагальнення лексико-граматичних знань учнів з теми «Подорож»; мотивацію школярів до самостійних висловлювань за запропонованою ситуацією; розвиток зорової та слухової пам’яті, фонетичного слуху та просторової уяви; виховання культури спілкування; розвиток предметних та ключових компетентностей.

Девіз уроку: «Мало знати, треба й застосувати,

     Мало хотіти, треба й робити»

     Гете

Обладнання: підручник, робочий зошит, відеоматеріал про англомовні країни, пісня «Travelling», текст «Travelling», презентація до уроку

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Організаційний момент

Good morning, pupils! I’m glad to see you! Who is on duty today? Who is absent today? What is the date? What is the weather today? Do you like it?

2. Повідомлення теми та мети уроку

 Our topic today is “So many countries so many cultures”. By the end of the lesson you will be able to review lexical material to the topic “Travelling”, grammar material: Present Simple Tense, Past Simple Tense, Future Simple Tense, Present Perfect Tense, Present Continuous Tense; using the definite article “the” with the proper name, speak about English-speaking countries

 3. Уведення в іншомовну атмосферу

Мовленнєва зарядка

Вправа Mind map

  • Look at the blackboard. Your task is to name a word-association with the main word.(“Travelling”)
  • Make up sentences with some of them

ІІ. Основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання

What is your hometask? Was it difficult? Have you got any questions? Let’s check on your hometask.

2. Активізація ЛО за темою «Travelling», систематизація вивченого граматичного матеріалу

  • Theoretic point
  • When do we use the definite article “the” before proper names?
  • Let’s review grammar tenses: Present Simple Tense, Past Simple Tense, Future Simple Tense, Present Perfect Tense, Present Continuous Tense
  • Practical part

Translate the sentences. 1. Джек відвідав Францію минулого року. 2. Щодня ми їдемо до школи на автобусі. 3. Вони ніколи не були в США. 4. Люсі приїде до Львова о третій годині. 5. Зараз мої батьки їдуть потягом до Сполученого Королівства Великобританії. 6. Минулого тижня учні піднялися на Еверест. 7. Чи ви бачили коли-небудь Дніпро? 8.Щоліта ми їздимо відпочивати до Одеси на Чорне море.9. Ми поїдемо до Канади на літаку.10. Зараз я йду додому пішки.

3. Читання тексту.

  • Дотекстова робота. Перед текстові завдання.

 Pay attention to the translation of the next words

A leaflet- листівка

Consumer goods – споживчі товари

To display- представляти 

To increase – збільшити

Undeveloped coastline – не розроблені берегові лінії

A reservation – підготовка

  • Read and translate the text one by one

Travelling

 

Every year a lot of people all over the world spend their holidays travelling. They travel to see other countries and continents, to discover different ways of life, to meet different people and to practise foreign languages.

Today people have lots of good reasons to travel. Travelling has always been a part of people's education. The best way to study geography is to travel and the best way to get to know and understand the traditions and customs of different people is to speak to them. Besides, travelling is a good way to practise foreign languages.

Today tourism is the world's second largest industry. Tourism is industrialized: landscapes, cultures and cuisines are consumer goods displayed in travel leaflets.

Do you want to go somewhere? Hundreds of companies are there to help you. They will take care about your tickets and make all the reservations needed. With modern services you can go around the world. ( За матеріалами О.І.Кисунько, О.С.Музланова Англійська мова. Всі усні теми. Москва: Астрель, 2006)

 

  • Після текстова робота

Say true or false

  1. Many people all over the world spend their holidays travelling.
  2. Today people haven’t any reason to travel.
  3. Travelling is a good way to practise foreign languages.
  4. Tourism is the world's first largest industry.
  5. Hundreds of companies are there to help you.

4. Хвилина відпочинку. Relaxing pause

  • Listen to the song “Travelling” and then answer some questions. Also you can sing karaoke

- What tense was used in this song?

- What is the main topic of this song?

5. Аудіювання.

Робота в групах. Listen to the videos and complete the sentences

(Video about English-speaking countries: the USA and the UK)

The task for the first group:

1. The UK consists of … countries.

2. The population of Britain is over …million.

3. …million live in England.

4. …million live in Scotland.

5. About…million live in Wales and …in Northern Ireland.

6. …million live in London.

7. The Head of State is…

8…. is the capital of Scotland.

9. Stratford-upon-Avon, the birth place of ….

10. …is the home of The Beatles.

11.The Lake District is in ….of England.

 The task for the second group:

1. The flag of the USA consists of…colours.

2. The USA has…states.

3. There are 50 …on the flag.

4. The capital city is…

5. Canada is to the …of the USA.

6. Mexico is to the of the USA.

7. The currency of the USA

8. The main religion is…

9. The leader of America is …

10. The American government is …..government.

11. Famous people from the USA

6. Мовлення

Вправа «Snow balls» Imagine the situation and say a sentence about it. The next pupils repeat the previous statements and then say their own one. “I am going to travel around the world…”

ІІІ. Заключна частина уроку

1.Оцінювання учнів.

Well, dear boys and girls, you get following marks… .

2.Домашнє завдання.

Your homework is exercise 8 page 190. You have to write “My trip to English-speaking country”. Use the plan: country, places to see, cultural do’s or don’ts

3.Підсумок уроку.

We had a very busy lesson. Continue the statements…

Рефлексія. Прийом «Вільний мікрофон»

  • Today I’ve learnt …
  • Today I’ve known…
  • Today I’ve understood…

Вправа «Дерево творчості»

Did you enjoy our lesson?

If you like it, show a flower, it means that our lesson is good, a green leaf – our lesson isn’t interesting, an yellow leaf – our lesson is boring.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список використаних джерел

  1. Кисунько Е.И., Музланова Е.С. Английский язык. Устные темы для подготовки к ЕГЭ. Текст «Travelling» Москва: АСТ, Астрель, 2006. – 141с.
  2. Кліп на пісню «Travelling»

http://yandex.ua/video/search?filmId=ldtgHmbBUXI&text="Traveling"%20песня%20have%20you%20been%20to%20the%20falls&_=1454958483472&safety=1

  1. Introduction to Britain https://www.youtube.com/watch?v=NL66NfKUWDE
  2. USA geography film video  https://www.youtube.com/watch?v=nFiF16hU2xE

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. lesia Helei
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
5 лютого 2018
Переглядів
871
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку