( сценарій позаурочного заходу)
Мета: ознайомити з історією виникнення свята; вчити працювати колективно; розвивати в дітей почуття дружби, інтерес до знань; виховувати у дітей почуття поваги та взаєморозуміння до друзів, сприяти формуванню між учнями дружніх стосунків та почуття взаємодопомоги; розширити світогляд учнів; підвищити їх рівень культури; за допомогою поезії виховувати високий естетичний смак.
Хід заняття.
Вступне слово.
Доброго дня! Сьогодні ми поговоримо про любов, про кохання. Адже ці світлі почуття супроводжують людину все її життя – від першої до останньої хвилини. Це любов матері до дітей, кохання юнака до дівчини, любов до Батьківщини, до улюбленої справи. Видатні художники, письменники, музиканти, поети присвячували коханню найкращі свої твори.
1 ведучий. (читає вірш про кохання українською мовою)
Вона прийшла непрохана й неждана,
І я її зустріти не зумів.
Вона до мене випливла з туману
Моїх юнацьких несміливих снів.
Вона прийшла, заквітчана і мила,
І руки лагідно до мене простягла,
І так чарівно кликала й манила,
Такою ніжною і доброю була.
І я не чув, як жайвір в небі тане,
Кого остерігає з висоти…
Прийшла любов непрохана й неждана -
Ну як мені за нею не піти?
2 ведучий. (читає вірш англійською мовою)
Love is… a tender feeling,
Love is… a way of being,
Love is… just showing someone you care.
Love is… helping with the dishes,
Love is… feeding your pet fishes,
Love is… just giving from your heart.
Love is… sharing your candy,
Love is… being all that you can be,
Love is…
L-O-V-E
Love is…
For you and me.
.
1 ведучій. Давайте поглянемо в історію виникнення цього свята.
На широкому екрані – мультимедійна презентація свята.
2 Ведучій
The 14th of February is the most romantic day of the whole year, the day of love and all sweethearts
1 ведучій 14 лютого -це найромантичніший день року, день вічної любові та день всіх закоханих.
2 Ведучій You have known much about this festival and we want that you take part in different competitions.
2 Ведучій Ви знаєте багато про це свято і ми пропонуємо вам прийняти участь у різних конкурсах.
1Ведучій перше завдання :Hазвіть відомих людей з ім’ям Валентин чи Валентина.
( Гафт (артист), Катаєв (письменник), Левашов (композитор), Нікулін (артист), Пікуль (письменник), Сєров (художник), Терешкова (космонавт), Юдашкін (художник-модельєр), Гризодубова (льотчиця), Степова, Легкоступова (естрадна співачка), Леонтьева (диктор телебачення), Малявіна, Сєрова, Тализіна, Титова,
2Ведучій Чи знаєте ви, що: у різних країнах світу цілуються по-різному:
- у Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається "японським" поцілунком, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і, витягнувши губи, доторкніться ними губ партнера. Рот не відкривати!
- у Китаї притуляються щоками;
- ескімоси, полінезійці не цілують один одного в рот. Вони труться носами. Спробуйте! Це дуже приємно, а ще в Полінезії партнери зубами висмикують один одному волосся з брів;
- а в Гамбії притискають жіночу долоню до свого носа;
Команди виступають
Журі оцінює
2Ведучій your task is match the words the words with the similar meanings.
1Ведучій завдання – обрати слова з схожими значеннями.
2 Match the words the words with the similar meanings:
1) Romance a) boyfriend/girlfriend
2) Affection b) love
3) Humorous c) tenderness, warm feeling
4) Decorate d) make attractive
5) Merchant e) wife/husband
6) Spouse f) emotions
7) Feelings g) funny
8) Companion h) celebration
9) Festival i) storekeeper
10) Sweetheart J) friend
(1b, 2c, 3g, 4d, 5i, 6e, 7f, 8j, 9h,10a )
Під час виконання завдання ведучі розповідають цікаву інформацію.
Ведучий 1: А ви знаєте, що
- невинний поцілунок "чмок-чмок" спалює 5 калорій. Збільшивши інтенсивність цілування, ви можете спалити до 30 калорій за один поцілунок. Для порівняння: хвилина швидкої ходьби спалює всього 4-5 калорій!
Ведучий 2:
- під час поцілунку від однієї людини іншій передається 278 різних культур бактерій. На щастя, 95 відсотків з них не представляють небезпеки.
Надаємо слово журі
Команди виступають.
Журі оцінюють.
1Ведучій Наступний конкурс «Конкурс «Компліментів»
Хлопці роблять компліменти дівчатам
Журі оцінюють.
2Ведучій We are speaking about love, what is love to your mind?
1Ведучій.Любов – це почуття, про яке писали у всі віки, яке надихало на рицарські подвиги й двобої. Але що воно таке? Яке воно? Коли воно виникає? Це питання, які, напевне, турбують кожного з нас Продовжити фразу «Любов це-
Will you continue the phrase “Love is ... ”
Команди виступають.
Журі оцінюють
1Ведучій Наступний конкурс «Назви пару».
КОНКУРС № 1 "НАЗВИ ПАРУ".
Майстер - ... (Маргарита)
Алла Пугачова - … (Максим Галкін)
Ромео і - … (Джульєтта)
Кай - ... (Герда)
П'єро - ... (Мальвіна)
Леонід Агутін - ... (Анжеліка Варум)
Тесей - … (Аріадна)
Ассоль - … (Грей)
Леді Діана - … (Принц Чарльз)
Наталка - … (Петро)
Курнікова - … (Е.Еглесіас)
Наполеон - … (Жозефіна)
Рет Батлер - … (Скарлетт О`Хара)
Мавка - … (Лукаш)
Дульцінея - … (Дон Кіхот)
Команди виступають.
Журі оцінюють
2 Ведучій your task is put the letters in wright order.
Unscramble the words:
evlo, reda, aetnVlnie, eruyFbar, traeh, yrpta, siks, dre,nkip,eard
love, card, Valentine, February, heart, party, kiss, red, pink, dear
Команди виступають.
Журі оцінюють
1 Ведучій:
Назвiть пiснi про кохання.
Команди виступають.
Журі оцінюють
2 Ведучій the task is to make as many words as you can
1Ведучій завдання скласти як умого більше слів.
Saint Valentine’s Day
( say, ant, ten,…)
Команди виступають.
Журі оцінюють
2 Ведучій the task is read the valentine wishes and their endings given below. Match them.
1 Ведучій завдання з’єднати початок і кінець побажань.
Read the valentine wishes and their endings given below. Match them.
1.“Have a happy Valentine’s Day”
2.is a dream come true!
3.For my Valentine.
4.filled with lots of love and kisses.
(1d, 2b, 3c, 4a)
1Ведучій Ну і звичайно що може бути краще ніж пісня про кохання.
Пісня «Show me your love” Тіна Кароль
Журі підводять підсумки.