Ми у комп’ютерному класі використовуємо сучасну інтерактивну дошку. Програма MozaBook дуже цікава по різноманітним можливостям від готового програмного забезпечення до створення свого контенту. Але цікавіше використати готові презентації, документи, підручники та зробити їх інтерактивними. Й до них створити тести, що генеруються автоматично.
На жаль є два недоліки: кусюча вартість та слабкий Інтернет й завантаження матеріалів часто дуже довго. Тому на уроці простіше використовувати цю програму для окремих моментів та заздалегідь їх завантажити. Другий варіант використання її як інструмент змішаного навчання, повторення або для узагальнення знайомого матеріалу з учнями. Третій варіант це коли учні самостійно створюють свій контент до теми.
Є й два моменту переваги програми:
Ось мої електронні підручники на MozaBook:
На моїй сторінці це виглядає так
А знизу є інструменти, які можуть використати учні при роботі з моїм медіапродуктом:
А так у звичайному підручнику, а усі додані елементи інтерактивні, так як підручник відстає від програми предмету:
Так виглядає редактор програми для дошки.
Інструменти редактору інтуїтивно зрозуміли, але компанія проводить серію безкоштовних навчальних вебінарів з сертифікацією при виконанні завдань. Можна створити та за допомогою сервісів або флешки перенести на комп’ютер створений медіапродукт. Але відкриється він лише за допомогою встановленої програми й викласти свою роботу можна на сайті MozaBook (або скачати її) лише при наявності коду активації.
Ось мої роботи:
№ версії – це скільки раз був перетворено медіапродукт.
Навіть учні намагались прийняти участь у конкурсі MozaBook, але не виграли ні призів, ні підписки на програму.
Шукаю вчителів, які погодяться працювати в складчину: