Stem-урок "Виготовлення бульбашкового «Лолліпопа» з коктейльних трубочок"

Про матеріал
Інтегрований урок, який розроблений з метою ознайомити учнів із простою інженерною конструкцією; навчити учнів створювати виріб за алгоритмом; розвивати дрібну моторику рук, уяву та логічне мислення; формувати вміння працювати за інструкцією; виховувати інтерес до створення власних виробів.
Перегляд файлу

STEM-урок, 1 клас

Тема: Виготовлення бульбашкового «Лолліпопа» з коктейльних трубочок

Мета уроку: ознайомити учнів із простою інженерною конструкцією;  навчити учнів створювати виріб за алгоритмом; розвивати дрібну моторику рук, уяву та логічне мислення; формувати вміння працювати за інструкцією; виховувати інтерес до створення власних виробів.

Обладнання:  презентація, коктейльні трубочки (кольорові);  скотч , ножиці; ємність з мильним розчином;  серветки.

 

Хід уроку

I. Організаційний момент

1. Привітання.
2. Налаштування на роботу:
Сьогодні ми станемо маленькими інженерами .

Чи знайомі ви з професією інженера?

Інженери є творцями винаходів. Слово «інженер» означає «винахідник», «той, що створює», «той, що має хист». Але винаходи роблять не тільки інженери. Багато винаходів було зроблено допитливими людьми та дітьми.

Інженери потрібні у різних галузях – будівництві, сільському господарстві, машинобудуванні, видобуванні корисних копалин, авіації, медицині

 Щоб стати інженером, треба спостерігати за навколишнім світом, за природою: як літає пташка чи комашка, чому дує вітер і як цю силу можна використати. І тоді обов'язково можна створити щось нове і цікаве.

А сьогодні я допоможу вам зробити перший крок  і стати інженером у створенні власного чарівного  винаходу.

II. Оголошення теми і мети уроку

1. Вступна бесіда

Цікава історія про лолліпоп

docx
Додано
9 червня
Переглядів
3
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку