Students` life. Конспект уроку

Про матеріал

Цілі уроку:

Навчальна: активізувати лексичні одиниці з теми уроку, практикувати учнів у читанні та аудіювання, вчити учнів висловлюватися про своє шкільне життя, розширювати кругозір учнів та знання про систему освіти в США, знання учнів про важливість вивчення всіх предметів шкільної програми, формувати компетентності спілкування англійською мовою та уміння вчитися впродовж життя.

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, мислення, пам'ять учнів, механізми сприймання та осмислення інформації, логічного формулювання думок, увагу при слуханні тексту.

Виховна: виховувати повагу до вчителів та прагнення вчитися, почуття гордості за свою школу, бережливе ставлення до шкільного обладнання.

Тип уроку: урок спрямований на формування мовленнєвої діяльності учнів.

бладнання уроку: Телевізор, роздаткові картки.

Перегляд файлу

Конспект уроку з англійської мови в 6 класі

Тема уроку: Students` life.

Цілі уроку:

Навчальна: активізувати лексичні одиниці з теми уроку, практикувати учнів у читанні та аудіювання, вчити учнів висловлюватися про своє шкільне життя, розширювати кругозір учнів та знання про систему освіти в  США, знання учнів про важливість вивчення всіх предметів шкільної програми, формувати компетентності спілкування англійською мовою та уміння вчитися впродовж життя.

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, мислення, пам'ять учнів, механізми сприймання та осмислення інформації, логічного формулювання думок, увагу при слуханні тексту.

Виховна: виховувати повагу до вчителів та прагнення вчитися, почуття гордості за свою школу, бережливе ставлення до шкільного обладнання. 

Тип уроку: урок спрямований на формування мовленнєвої діяльності учнів.

Обладнання уроку: Телевізор, роздаткові картки.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1.Привітання.

    - Good morning, students! You know that all children should go to school as they have to get knowledge, to become educated and developed people, school helps you to develop imagination and logical thinking and open the window to the wonderful world of exciting.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we are going to speak about students` life. 

 What do you want to know about schools or colleges of Englsh-speaking contries?

S: What do they wear?

    What subjects do they study?

    What do they have for lunch?

    What do they do after school?

 

 

3. Уведення в іншомовну атмосферу

We’ll start with the Chinese proverb: “Teachers open the door but you must enter by yourself”. There is proverb about education

“Education is light. Lack of it is darkness”

 

4. Mind map (мозковий штурм)

 To make friends      To study interesting subjects

To get knowledges                        To do sums

To become cleverer          To take part in different school activities              

 

And now our motto of the lesson:

The more you read

The more you know

The more you know

The smarter you grow

The smarter you grow

The stronger you voice

When speaking your mind

Or making your choice

ІІ. Основна частина уроку

  1. Подання тексту для читання.
  • Предтекстове завдання

Активізація лексичного матеріалу (учні проговорюють словосполучення за вчителем)

Exciting

Study hard

Make friends

Do projects

Adventure

Organise events

Hold events

Raise money for charity

Clean up the environment

  • власне читання тексту (сторінка 48 вправа 4)
  • етап перевірки розуміння змісту тексту

decide which sentences are true or false (сторінка 48 вправа 1-учні виконують вправу в групах)

choose the correct word (сторінка 48 вправа 1)

Фізкультхвилинка

  1. Пред’явлення тексту для аудіювання
  • учні діляться на групи та дивляться відеозапис.
  • після прослуховування відеозапису учні доповнюють пропущену інформацію

Students go to school…..

School starts at…..

……..

study at school

Studens wear…..

Studets study….

They have…..

for lunch

After school students…

from Monay to Friday

9

Boys and girls

unifom

Art

Technology

Science

History

Geography

chips and beans

play games

play music

 

  1. Складання діалогів

-учні в парах складають діалоги використовуючи запитання

At what age do you go to school?

How often do you go to school?

What time does your school start?

Who studies at your school?

What do you wear?

What subjects do you study?

What do you usually have for lunch?

What activities do you like?

(учні в парах дають відповіді на запитання)

 

ІІІ Заключна частина уроку

1.Домашнє завдання

- повторити вивчену лексику (стор. 48)

          - стор 48 впр 3

Творче завдання- скласти 8 речень про своє навчання у школі

2.Формувальне оцінювання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Students go to school…..

School starts at…..

……..

study at school

Studens wear…..

Studets study….

They have…..

for lunch

After school students…

from Monay to Friday

9

Boys and girls

unifom

Art

Technology

Science

History

Geography

chips and beans

play games

play music

 

            

 

Students go to school…..

School starts at…..

……..

study at school

Studens wear…..

Studets study….

They have…..

for lunch

After school students…

from Monay to Friday

9

Boys and girls

unifom

Art

Technology

Science

History

Geography

chips and beans

play games

play music

 

 

At what age do you go to school?

How often do you go to school?

What time does your school start?

Who studies at your school?

What do you   wear?

What subjects do you study?

What do you usually have for lunch?

What activities do you like?

 

doc
Додано
15 грудня 2021
Переглядів
305
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку