9 липня о 18:00Вебінар: Інклюзивна освіта в середній та старшій школі

Свято «Мужні та відважні» до Дня Збройних Сил України для учнів 5 класу

Про матеріал

Проведення такого свята сприяє патріотичному вихованню школярів; спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджує національну самосвідомість; організовує активне й змістовне дозвілля учнів 5 класу; формує ціннісне ставлення до інших людей; розвиває розумові та фізичні здібності, кмітливість і спритність; виховує почуття колективізму та патріотизму.

Перегляд файлу

Свято «Мужні та відважні»  до Дня  Збройних Сил України для учнів 5 класу

Мета:

організувати активне й змістовне дозвілля учнів  5 класу;

сприяти патріотичному вихованню школярів; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість;

формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму;

розвивати розумові та фізичні здібності, кмітливість і спритність.

 

 Ведуча 1. Доброго дня усім присутнім у цьому залі!6 грудня наша держава святкуватиме День Збройних Сил України .

Нелегка військова служба. Ранні підйоми, багатокілометрові пробіжки і  сувора дисципліна. А як інакше? Адже солдат має бути кмітливим, дужим, спритним, хоробрим, рішучим, витривалим, одним словом – мужнім.

Ведуча 2.  І готуватися до цього треба ще з дитинства. Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни. І тому, напередодні свята, дівчатка 5-Б з радістю шлють усім хлоп’ятам  свої щирі вітання.

1-а дівчинка.

Любі хлоп’ята, від душі,

Без зайвих слів, усі підряд

Бешкетники чорняві і біляві,

Прийміть вітання від дівчат!

2-а дівчинка.

Коли на ваші і бійки,

Ми на перерві глядимо,

То віримо, що Батьківщину

Вам без вагань довіримо!

Учитель. Я впевнена, що хлопчикам  такі  слова до душі, і сьогодні вони завзято, із задоволенням продемонструють свою повсякденну  дитячу непосидючість, доброзичливу  веселу вдачу, сміливість і надійність.

Шановні глядачі! До вашої уваги конкурсна програма «Зростаємо мужніми» за участю хлопчиків 5-Б класу.

А визначати переможців

Буде в нас журі поважне,

Об’єктивне і уважне   у складі    ___________________________________ .

 

 Шановні судді! Щоб полегшити вашу роботу, я кожному з вас підготувала «Таблицю конкурсного оцінювання команд». Перемогу у змаганнях фіксуватимете двома балами, а поразку – одним. Ми вам довіряємо!

Настав час познайомитися з командами. (Команди виходять на сцену, оголошують свою назву та девіз).

Ми команда «Супермени»

Наш девіз:

«Супермени» біжать на допомогу

І нікого не лишають у біді!

Ми сильні, кмітливі та завзяті

Непереможні в боротьбі!

Ми команда «Силачі»

Наш девіз:

«Силачі» - це супер!

«Силачі» - це клас!

Та, щоб з нами позмагатись -

Сил забракне в вас!

Хлопці, як настрій? Готові до «бою»? Тоді, починаємо.

Ведуча 1. Конкурс 1. «Тільки вперед!».

Солдат завжди має бути сильний духом, морально загартований, добре фізично підготовлений і здатний переборювати всілякі труднощі, володіти непохитною волею до перемоги. Перший конкурс нашої програми має назву «Ні кроку назад!».

Ведуча 2. По моїй команді стрибаєте по черзі, починаючи від сцени, спочатку два рази на правій нозі, тримаючись за праве вухо. Потім – двічі на лівій нозі, тримаючись за ліве вухо. Решта шляху (до глядачів) – на двох ногах, руки в замок за голову. Назад повертаєтесь бігом і стаєте позаду шеренги. Переможе та команда, яка справиться із завданням найшвидше.

Приготувались. Раз, два, три –почали.

Ведуча 1. Конкурс 2. «Авіаконструктори».

Хто у дитинстві не бажає стати льотчиком? Про це мріє кожен малюк. Сьогодні ми надаємо можливість нашим хлопцям спробувати себе в льотній справі у конкурсі «Підкорювачі небес».

Ведуча 2. Запрошую по одному гравцеві від команди. Із кольорового аркушу паперу, що на стільчиках, по моїй команді майструєте паперовий літачок, хто найшвидше. Потім показуєте журі. Судді мають звернути увагу ще й на акуратність виготовлення виробу. Після цього віддаєте літачок будь-кому із своїх гравців. Ті, хто отримав паперові іграшки, стають біля першого ряду і запускають їх у бік глядачів. Чий літак дальше полетить та команда переможе.

    Приготувались. Раз, два, три –почали.

Ведуча 1. Конкурс 3. «Влуч у ціль».

У бою солдатові доводиться боротися не лише з живою силою противника, а і з його бойовою технікою. Танк не страшний бійцю, якщо він діє проти нього мужньо і розважливо, вміло застосовує свою зброю, зокрема, гранати.

Перевіримо, як точно наші хлопці вміють влучати у ціль. Конкурс так і називається «Влуч у ціль».

Кожен гравець отримує  по уявній гранаті. /Асистенти роздають кожному гравцеві по уявній гранаті (зім’ятий папір) і ставлять дві картонні коробки./

Ведуча 2. Коробки – це «ворожі танки».

По моїй команді по черзі вибігаєте до сцени, прицілившись, закидаєте м’ячик у коробку і повертаєтесь на своє місце. Переможець той, у кого буде найбільша кількість попадань.        Приготувались.  Раз, два, три –вогонь!

 

Ведуча 1. Конкурс 4. «Неслухняний снаряд».

Солдати мають бути рішучими, щоб за короткий строк і з найменшими втратами знищити противника. Це досягається сміливістю і наполегливістю, завзяттям при виконанні завдань, умілими та активними діями всього особового складу. Чи здатні стати саме такими наші гравці, доведе конкурс «Неслухняний снаряд».

Ведуча 2. По моїй команді по черзі доносите тенісний м’ячик на тенісній ракетці (руками не підтримувать) до того, хто стоїть навпроти вас, віддаєте цьому гравцеві ракетку з м’ячиком і займаєте його місце. Далі робиться те ж саме, але в протилежному напрямку. Переможе команда, у якої буде найменша кількість падінь тенісного м’ячика із ракетки.    Приготувались.  Раз, два, три –почали!

Ведуча 1. Конкурс 5. «Кмітливий солдат».

Дуже часто на полі бою бійця виручає кмітливість, тому наступний конкурс інтелектуальний і називається він «Наш солдат розумом багатий».

Шановні гравці, шикуйтесь біля сцени. Ви маєте скласти із розсипанок прислів’я. У якому порядку розмістите слова в реченні, у такому ж порядку й ставайте перед глядачами та журі.

 Ведуча 2. Оцінюватиметься швидкість і правильність виконання завдання. Зараз ви отримаєте листочки, які  перевертаєте тільки по моїй команді і відразу ж приступаєте до роботи.  /Асистенти роздають гравцям листочки./

  Приготувались.  Раз, два, три –почали!

1 команда:   край       віддай.     За      свій     життя     рідний

2 команда:   народила.   де    Земля    мати     та    мила

Ведуча 1. Конкурс 6. «Маскувальник».

Солдат має вдало маскуватися, щоб усе бачити й чути і при цьому залишатися непоміченим для противника. Він має діяти зосереджено, швидко і вправно. Тому наступний конкурс називається «Особливий секрет».

Ведуча 2. Гравець із зав’язаними очима по моїй команді повинен начепити на свого товариша 5 прищепок (де завгодно). Хто найшвидше і найцікавіше «замаскує» свого гравця, той і переможець.

Для участі в конкурсі запрошую по два учасники від кожної команди.

Починаймо!

 

Ведуча 1. Конкурс 7. «Кращий кашовар».

Хлопці, ви знаєте, чому вояки такі сильні, сміливі і розумні? Тому, що вони найбільше люблять кашу! Солдатів, що готують їжу, називають кашоварами. Зараз ми проведемо конкурс «Кращий кашовар» і побачимо, хто  із вас, хлопці, найшвидше зможе розгуляти солдатський апетит.

Ведуча 2. Для участі в конкурсі запрошую по одному гравцю від кожної команди. На лавках у мисках змішані горох, квасоля і насіння. Стаєте за стіл один проти одного. По моїй команді починаєте швидко відбирати в окремі мисочки  квасолю і крупи. Переможе той, хто швидко і правильно впорається із завданням.

 Приготувались.  Раз, два, три –почали.

Учитель. А тепер час оголосити результати. (Журі оголошує результати за конкурси)

Ведуча 1. Хлопчики, ми ще раз переконалися, що ви сильні та кмітливі – справжні захисники! На передодні  Дня захисника України ми хочемо привітати вас.

3-я дівчинка

Дмитрики, Максими,

Коля, Вадиме й Данило,

Ростику, Філіпе, Іванку!

Прийміть вітання й подарунки.

4-а дівчинка

В день такий особливий,

Ми хочемо вас привітати

Та здійснення найзаповітніших мрій побажати.

5-а дівчинка

Щоб оцінки хороші

Ваші щоденники не полишали,

Перемоги на футболі

Тільки вас наздоганяли!

6-а дівчинка

Вірних друзів, веселих перерв.

Ясних, сонячних днів бажаємо

І знайте, що ми вас

(Всі разом)

Дуже поважаємо!

Учитель. А зараз, наші захисники, прийміть в подарунок пісню-привітання. ( Мелодія на мотив пісні «Червона рута»)

1. Ви признайтеся нам,

Звідки в вас такі чари?

Як ви вмієте так

Припиняти всі чвари?

Не важливим є те,

Що на кожній перерві

Ніс комусь наб’єте,

Попсуєте ще й нерви.

П-в

Хлопчики наші.

Ми на це не зважаєм,

Щиро вас ми вітаємо

Й бажаємо:

Щастя багато,

Подарунків на свято

І до школи, щоб радо

Ви ішли!

2. Хлопчики дорогі,

Щоб не було ви знайте:

Все нам в вас до снаги

Ви лиш нас захищайте!

Нам приємно усім

Захисників таких мати.

Згодні ми вам за це

Навіть дати списати!

П-в

Учитель.  6 грудня — свято усіх чоловіків та хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях і завжди готові підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Любі захисники Вітчизни, і дорослі, і юні, і маленькі! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Козацької вам мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд з вами. А нашій державі – мирного неба, благополуччя та процвітання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

docx
Додано
6 грудня 2018
Переглядів
414
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку