Свято журналу " Карамелька"

Про матеріал
Сценарій свята журналу «Карамельки». Колективна робота студентів бакалаврського рівня освіти, 3 курсу навчання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Сценарій розроблено для заходу присвяченому дню журналу
Перегляд файлу

Свято журналу «Карамельки»

Автори: Дейнека Марина (Карамелька), Міщенко Дар’я (Зайчик), Бікі Єлизавета (Мишка), Тимошенко Єлизавета (Їжачок), Фрульова Анастасія (Лисичка).

Мета:

Навчальна: навчити виготовляти тварин за допомогою техніки оригамі, ознайомлення учнів з журналом, навчити правильно поводити себе в лісі

Розвивальна: розвивати у дітей увагу, спостережливість, вміння аналізувати дії головних героїв

 Виховна: виховувати уміння спілкуватися у колективі, приймати рішення, товаришувати, вміння працювати в групі, любов до природи

Матеріал: маски – тварин (мишка, їжак, зайчик, лисиця); конверти «Як мене звати?», літери до завдання «Як мене звати?»; вінок з листів для лисички; правила поводження в лісі; каштани, шишки, чотири корзини; відео до танцю; музичний супровід; аркуші для ори гамі; емблеми команд.

Література: журнал «Карамельки» 2016 (№10).

Хід заходу:

Вихід Карамельки.

  • Добрий день діти!
  • А чи знає ви чому ми зібралися тут?
  • Ні? Можливо ви бачили мене на обкладинці якогось журналу?
  • Тоді у мене для вас є підказка. Ось такі конвертики для кожного столу, (карамелька роздає конверти) відкривайте конверти. В них є різні букви. З цих букв у вас і має вийти назва нашого журналу. (діти збирають назву журналу, при потребі карамелька їм допомагає)
  • Ну що, зібрали?
  • Я КА-РА-МЕ-ЛЬКА, з журналу Карамельки, ось погляньте на нього, давайте я поставлю його ось тут і ми будемо з ним знайомитись.
  • Чекайте-чекайте. Я забулася про своїх друзів, знайомтеся Мишка, Їжак і Зайчик.

(Вихід помічників – мишки, їжачка, зайчика)

  • Сьогодні ми всі разом поринемо у світ журналу.
  • Так, а де моя подружка-помічниця?
  • Діти, можливо ви її бачили, знаєте хто вона? Я впевнена що знаєте.

Загадка:

  • В темнім лісі проживає,

Довгий хвіст пухнастий має.

Їй на місці не сидиться.

Як зовуть її?… (лисиця)

  • Так, лисичка!
  • Лисичко де ти забарилася? – Карамелька

(Вибігає в спіхах лисиця, на лисиці вінок з листя на якому вона акцентує увагу)

  • Ось я ось, забарилась, заблукала в лісі, назбирала листя та сплела собі вінок, поки плела згадала дорогу до нашої бібліотеки. Хух.
  • Лисичко, а хіба ти не знаєш правил поводження в лісі? – Карамелька
  • Не знаю – каже лисичка
  • Діти давайте нагадаємо лисичці як потрібно поводитись в лісі. – Карамелька

(Звірі роздають аркуші з журналу і допомагають читати дітям)

  • Погляньте, як нам наш журнал пропонує безпечно розважатися в лісі. – Карамелька

(Звірі роздають роздруківку з журналу стр.26-27)

(Нагадують правила безпеки в лісі)

  • Запам’ятала, Лисичка? – Карамелька
  • Так, Карамелька, я все запам’ятала! – каже лисичка
  • Поки бігла до вас, порвалося моє намисто, ось тільки стрічка залишилася. Діти допоможіть мені зібрати всі каштани? – лисичка

Конкурс: дітей поділяють на команди, відповідно до команди ставиться корзинка. Перед дітьми розкидаються каштани, шишки. Правила: хто перший складе каштани лисичці в корзину, той переміг.

  • А чи знаєте ви діти, які ще тваринки мешкають у лісі? – Карамелька
  • Які?(відповіді дітей)
  • Давайте з вами пограємо в гру.
  • Учасник з кожної команди вийде до нас з Карамелькою. Ми будемо називати вам тваринку, а ви без слів повинні її показати. Будь-що, її рухи,  образ. Головне без слів – каже лисичка

(Звірі обирають по одному учаснику з команд, загадують йому якусь тварину, лисичка і карамелька контролює процес  і за вгадану тварину дають картинку з пазлу)

  • Погляньте що в утворили з своїх шматочків – пазлів. Та це ж головні герої казки – Карамелька
  • Лисичко нумо зачитаємо казку з журналу

(Звірі роздають фрагменти казки, а лисичка зачитує її)

  • На вашу думку, чи правильно вчинили їжачок і мишеня з метеликом?
  • А з ким найбільше ви б хотіли товаришувати?
  • Як би ви вчинили з їжачком і мишеням, залишили б їх в ямі, чи допомогли?
  • А чи є у вас такі друзі, які б вам попри все допомогли?
  • Пам’ятайте діти,  справжній друг – пізнається в біді.
  • А що це нам зайчик пропонує? Оригамі? Що це, зайчик розкажи нам?

(Виходить зайчик і розповідає про оригамі, пропонує скласти лисичку)

  • Діти, я хочу запропонувати вам створити тваринку з ори гамі. А чи знаєте ви, що таке оригамі? – зайчик
  • Ори гамі – це мистецтво складання паперу. І зараз ми з вами створимо лисичку, яка стане вам справжнім другом – зайчик

(Створення ори гамі, всі герої слідкують за тим, що б всі діти правильно робили ори гамі)

  • Який ж гарний зайчик у нас вийшов, за допомогою випусків нашого журналу можна виготовляти безліч поробок, а також власноруч зробити солодкі карамельки – Карамелька
  • Тож давайте разом потанцюємо з тваринками (всі встають і повторюють за тваринами з відео https://www.youtube.com/watch?v=B7ZNzZUd7zM)
  • Які веселі в нас звірята. А тепер візьмемо своїх лисичок і всі разом сфотографуємось з нашим журналом! – Карамелька


Наочність до заходу: свято журналу «Карамельки»

  1. Маски – тварин:

C:\Users\admin\Desktop\Новая папка\3.jpg

C:\Users\admin\Desktop\Новая папка\5.jpg

C:\Users\admin\Desktop\Новая папка\6.jpg

C:\Users\admin\Desktop\Новая папка\мышка1.png


  1. Конверти «Як мене звати?»

  1. Літери до завдання «Як мене звати?»

  1. Правила поводження в лісі

  1. Ори гамі

  1. Емблеми команд

  1. Музичний супровід
  • Los del Rio – Macarena
  • Wellboy – Вишні
  1. Відео до танцю:  https://www.youtube.com/watch?v=B7ZNzZUd7zM

 

 

docx
Додав(-ла)
Timoshenko Liza
Додано
4 листопада 2021
Переглядів
239
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку