Технологічна карта уроку
Тема шкільного курсу: __Математики____ ___________________________
Урок № __97_
ПІБ учителя: ___Сьомик Світлана Василівна___________________________
Клас: _6___
Тема уроку: ______ Множення раціональних чисел ___________________
Цілі уроку: перерахувати
Навчальні – закріпити уміння і навики учнів застосовувати правила множення раціональних чисел. |
Розвивальні - розвивати логічне мислення, культуру математичного мовлення. |
Виховні – виховання самостійності, взаємоповаги, інтересу до математики. |
Обладнання уроку: комп’ютерна презентація, підручник
Тип уроку: дистанційний, урок формування умінь і навичок;
Хід уроку
Етап уроку |
Час |
Завдання етапу |
Методи і прийоми |
Діяльність |
Діяльність |
І. Організаційний |
2 хв |
|
Приєднання учасників до платформи «Zoom» |
|
Приєднання до платформи «Zoom» |
ІІ Мотивація навчальної діяльності учнів. Оголошення теми та мети уроку |
2 хв |
Визначення цілей уроку Повідомлення теми та мети |
Посилання на https://forms.gle/Fy3r62neKRx3pA2v8
|
Слова вчителя |
Сприйняття інформації, запис у зошит |
ІІ. Перевірка домашнього завдання |
2хв |
Знайти і виправити помилки, допушені в розв’язках |
Вправа «знайди помилку» |
Слова вчителя |
Виправлення помилок, самооцінка |
ІІ. Актуалізація опорних знань |
3хв |
Повторення вивченого на попередніх уроках |
Гра «Матембол» |
Слово вчителя |
Відповідають на запитання |
5 хв |
Визначення цілей уроку |
Історична довідка
https://learningapps.org/watch?v=p84pngnmj20
|
Визначення цілей уроку |
Виконання вправи за посиланням |
|
V. Застосування вмінь і навичок |
5 хв |
Виконання вправи 1183; 1189 |
1.Робота з підручником.
|
Коригуюча |
Виконання вправ |
VI. Фізкультхвилинка |
2 хв |
Фізкультхвилинка |
|
Слово вчителя |
Виконання комплексу вправ для очей |
VII. Закріплення навчального матеріалу |
7хв |
Виконання вправ та задач |
1.Виконання вправ за посиланням https://www.classtime.com/code/GNDREE 2. Гра «Річка Дружби» |
Контролююча
коригуюча |
Виконання вправ в Classtime
Виконання вправи на слайді №10 |
VIII. Підсумок уроку. Рефлексія. Домашнє завдання |
2 хв |
Пояснення домашнього завдання |
Слово вчителя |
Слово вчителя |
Запис в щоденник |