Технологія проєктування навчально- виховної роботи в ЗДО як інтегрований компонент системи освіти.

Про матеріал
Семінар-практикум з метою ознайомлення педагогів з теорією психолого-педагогічного проєктування.
Перегляд файлу

                                                   Cемінар-практикум

Тема: Технологія проєктування навчально- виховної роботи в ДНЗ як інтегрований компонент системи освіти.

Мета:ознайомити педагогів з теорією психолого-педагогічного проєктування

Завдання:

1. Формування  фахової  компетентності  педагогів  щодо  психолого-педагогічного  проектування  навчально-виховної   роботи з дошкільниками.

  1. Формування потреби педагогів в інноваційній діяльності;
  2.   Організація навчально-виховного процесу на засадах особистісно-розвивальної взаємодії; розвиток творчих можливостей учасників, вміння самостійно конструювати власну діяльність, орієнтуватися в інформаційному просторі, використовувати набуті знання на практиці.

Форми спілкування: доповідь, інформація, перегляд презентації з досвіду роботи ДНЗ  з подальшим обговоренням; енерджайзер «М’язовий контролер»; інтерактивний тренінг «Німе кіно»; релаксація .

План

(порядок роботи)

з/п

                  Назва  заходу

    Форма                проведення

     Відповідальні

  І.

 

 

 

 

 

 

ІІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ.

 

ІV.

 Організаційний етап:

  • повідомлення теми,
  • постановка проблеми;

 

  • розподіл обов’язків між

          учасниками проєкту

 

Научно-теоретичний етап:

  • Формування компетентності педагогів у проєктуванні планування навчально-виховної роботи з дошкільниками;
  • Енерджайзер «М’язовий контролер»
  • Перегляд презентації з досвіду роботи з апробації технології психолого-педагогічного проєктування ДНЗ; Інтегрований тренінг «Німе кіно»;

Підсумки роботи семінару-практикуму

Релаксація

 

інформація

 

 

наказ

 

 

 

доповідь

 

 

 

тренінг

 

презентація

 

 

 

тренінг

 

тренінг

 

завідувач,

вихователь-методист

завідувач,

вихователь-методист

вихователь-методист

 

вихователь-методист

 

 

вихователь-методист

завідувач,

 

вихователь-методист

вихователь-методист

 

 

                              

 

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

1. Базова програма дошкільної освіти (нова редакція) К.2012

2. Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» К.,

    2013

3. Метод проєктів у діяльності дошкільного закладу // Укладач Л. А. Швайка,

    Х.; Вид.група «Основа», 2010

4. Проєктні технології у дошкільному навчальному закладі // упоряд.

    Буракова Ю. Д. – Х.; Вид.група «Основа», 2009

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
11 жовтня 2020
Переглядів
433
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку