______ ____________ _________________
«Медіаграмотна місія»
(досконалість не має меж)
Виконала: |
Кривий Ріг
2019 рік
Тема: «Медіаграмотна місія»
Мета: ознайомити дітей з мережею інтернет та як правильно користуватися пошуком потрібної інформації;
покращити навички читання та критичного мислення;
виховувати любов до реалій життя;
між предметний зв'язок – навчання грамоти.
Обладнання: таблиця «3 хвилинка», дерево, слова, кубик Блума, Лего, слайди, картинки.
ХІД ЗАНЯТТЯ
Структурні компоненти заходу |
Методи і прийоми |
Наочність |
Час |
||
Фаза евокації |
|||||
|
Слово вчителя |
|
|
||
|
Вправа «Гронування» |
Ключове слово - ІНТЕРНЕТ |
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
Фізкультхвилинка
Кінезіологічні вправи (на синхронізацію роботи півкуль мозку) з використанням "LEGO шість цеглинок": вправа "Синхронні рухи". (Мета: синхронно, обома руками, розібрати та зібрати башточку). |
|
|
|||
Фаза осмислення |
|||||
|
Гра – дискусія «За і проти» |
|
|
||
|
1 Робота з комп’ютером. 2 Вправа «Знайди» |
1 Знайомство з пошуковими системами. 2 Пошук картинки
|
|
||
|
1 З’єднай початок і кінець слова та речення 2 Встав пропущену букву |
1 Слова на комп
2 Слова на комп |
|
||
|
Керована діяльність мислення – читання з передбаченням
|
Речення на комп
|
|
||
|
Порушена послідовність
|
На комп
|
|
||
Фізкультхвилинка
|
|||||
|
Інтернет загрози для дітей і дорослих |
Слово вчителя |
|
||
|
|
|
|
||
Фаза рефлексії |
|||||
|
Кубик Блума |
|
|
||
|
Оцінювання учнями власної роботи^ «+» (Я це знав), «– « (Я цього не знав), «?» (Це мене дивує), «!» (Це цікаво).
|
Створити інформаційну листівку: «Мій безпечний інтернет» |
|
||
(Додатки)
Таблиця 3хвилинка
Що ми думаємо? |
Що ми хочемо знати? |
Що ми вивчили? |
|
Дерево Очікувань
|
Домалюй «+» (Я це знав), «– « (Я цього не знав), «?» (Це мене дивує), «!» (Це цікаво).
|
1