Тема: Об'єм. Формула об'єму прямокутного паралелепіпеда.

Про матеріал
Тема: Об'єм. Формула об'єму прямокутного паралелепіпеда. Мета уроку: вчити учнів розв’язувати задачі на знаходження об’ємів паралелепіпеда та куба, розвивати здатність самостійно мислити, розвивати логічне мислення, розвивати міжпредметні зв’язки, виховувати розуміння значущості математики, як науки серед інших наук, виховувати інтерес до знань, до предмета. За програмою "Росток"
Перегляд файлу

Тема: Об'єм. Формула об'єму прямокутного паралелепіпеда.C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0017.jpg

Хід уроку

 

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Лиш дзвінок на урок продзвенить –

Стане кожен серйозним в ту мить,

Бо роботи  багато у нас,

І активно працює весь клас.

 

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1.     Бліц опитування

 

Скільки куб має вершин?

Скільки куб має граней?

Скільки куб має ребер?


Назви компоненти дії додавання?

Назви компоненти дії віднімання?

Назви компоненти дії множення?

Назви компоненти дії ділення?

Як знайти невідомий доданок?

Як знайти невідомий від’ємник ?

Як знайти невідоме зменшуване?


          Як знайти периметр прямокутника?


          Як знайти площу прямокутника?


Як дізнатися, у скільки разів одне число більше або менше від другого?


 


  1. Хвилинка каліграфії

4; 44;

430, 812, 476

 

 

 

 

 


  1. Математичний диктант

Записати добуток чисел:

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

Записати вирази та обчислити їх:

- до добутку чисел 3 і 8 додати 45;

- від добутку чисел 8 і 7 відняти 167;

- число 9 помножити на суму чисел 7 і 2.

 

III.   ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

Сьогодні на уроці ми навчимося обчислювати об’єм прямокутника.

 

ІV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

  1. Пояснення нового матеріалу

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0017.jpg

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0018.jpg

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0019.jpg

  1.  Робота за підручником (с. 20 - 22)

Завдання  3

Як знайти обєм прямокутного паралелепіпеда

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0019.jpg

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0009.jpg

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0019.jpg

 

     Завдання  4

(двоє  учнів за вибором учителя, біля дошки, коментують розв’язання )

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0019.jpg

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0010.jpg

 

 

  1. Фізкультхвилинка

 

V.    УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

 

1.    Робота над задачами

 

    Завдання 5

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0019.jpg

(по черзі один учень за вибором вчителя, біля дошки, коментують запис)

C:\Users\uli\Pictures\Мои сканированные изображения\сканирование0010.jpg

 

 

VI.   ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

 Чого навчалися на уроці?

— Як оцінюєте свою роботу на уроці?

 

 

 

docx
Додано
8 лютого 2019
Переглядів
1416
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку