Тема: Порядок виконання дій у виразах
Мета: Систематизувати знання учнів з вивченої теми; удосконалювати обчислювальні навички, вміння визначати порядок дії у виразах; розвивати логічне мислення, математичну мову; виховувати самостійність, інтерес до предмету.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Ми починаємо урок,
Що математикою зветься.
Вона нам допоможе
Таку розвити точність думки,
Щоб у нашому житті
Про все дізнатись,
Вимірять, збагнути.
ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1. Хвилинка каліграфії
98, 56, 39, 27
865, 463, 964
2. Бліц опитування
Як знайти периметр квадрата?
Як знайти периметр трикутника?
Як знайти периметр прямокутника?
Назви компоненти дії додавання?
Назви компоненти дії віднімання?
Як знайти суму чисел?
Як знайти різницю чисел?
Як знайти невідомий доданок?
Як знайти невідомий від’ємник ?
Як знайти невідоме зменшуване?
Скільки см в одному дм ?
Скільки см в одному м?
Скільки дм в одному м?
Скільки год в одній добі
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
Сьогодні на уроці ми ознайомимося з порядком дій у виразах.
І V. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
ІV. РОЗВИТОК МАТЕМАТИЧНИХ УМІНЬ
Вправа 3
(за вибором вчителя, учні по черзі коментують біля дошки розв’язання)
Вправа 4
(чотири учні, за вибором вчителя, коментують по черзі розв’язання біля дошки)
(чотири учні, за вибором вчителя, коментують по черзі розв’язання)
2. Фізкультхвилинка
V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ
Вправа 5
Вправа 6
Розв’яжи задачу
Пояснення
VІ. ПІДСУМОК УРОКУ
– Діти, яку тему ми вивчали на уроці?
– Яку дію виконують першою?
– Яку дію виконують другою?
– Яку дію виконують останньою?