Мета. Вчити розуміти сюжет картини.
Формувати вміння будувати думку, оперувати словами
«Я думаю», «згідний - незгідний».
Розвивати творчу активність учнів, креативне
мислення, фантазію, гнучкість мислення.
Стимулювати потребу учнів в естетичній діяльності.
Духовно збагачувати дітей під впливом
отриманих мистецьких вражень
Світ дитинства –
найкращий світ.
Наївний, добрий та
щасливий.
Дитина хоче бути великою,
намагається жити
в дорослому світі.
(Ольга Партала)
Тема. Робота над картиною Дональда Золана «Діти»
Мета. Вчити розуміти сюжет картини.
Формувати вміння будувати думку, оперувати словами
«Я думаю», «згідний - незгідний».
Розвивати творчу активність учнів, креативне
мислення, фантазію, гнучкість мислення.
Стимулювати потребу учнів в естетичній діяльності.
Духовно збагачувати дітей під впливом
отриманих мистецьких вражень.
ХІД УРОКУ.
І. Актуалізація знань, умінь, навичок.
ІІ. Мотивація учбової діяльності учнів.
ІІІ. Робота по темі.
Назвіть художника, із творами якого ми ознайомилися на минулому уроці.
(- Літній, сонячний, теплий день. Світить тепле сонечко. Поле з високою, соковитою, темно – зеленою травою. Легенький вітерець грає травою. У траві зустрічаються польові квіти.
Серед поля спить маленький хлопчик. Йому 2 роки. Мабуть, він далеко відійшов від свого дому, заморився і заснув. З ним поруч його вірний друг – собака. Голова хлопчика лежить на тілі собаки. Спить він спокійно. Собака не спить. Він уважно спостерігає за хлопчиком та оберігає його сон).
Що можна сказати про цього художника?
(Дональд Золан)
ІV. Підсумок уроку
V. Домашнє завдання:
- Оформіть свої роботи у рамки паспарту. Я сподіваюсь, вони займуть гідне місце на нашій виставці.
Відділ освіти
Павлоградської районної державної адміністрації
Межиріцька ЗШ І – ІІІ ступенів № 2
Полтавець С. А. Учитель початкових класів вищої категорії учитель – методист
2013 рік