Тема уроку: Вивчаємо число і цифру 8. Співвіднесення схем і виразів із малюнками. Написання цифри 8.

Про матеріал
Дана розробка може бути використана вчителями початкової школи у 1 класі під час проведення уроків математики НУШ
Перегляд файлу

Тема уроку: Вивчаємо число і цифру 8. Співвіднесення схем і виразів із малюнками. Написання цифри 8.

Мета уроку: вивчити число і цифру 8, дослідити співвіднесення схем і виразів із малюнками, вчити писати цифру 8;

розвивати вміння знаходити вісім предметів;

виховувати інтерес до математики

Хід уроку

І Організація класу.

ІІ. Повідомлення теми уроку.

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

  1. Усна лічба в межах 7.
  2. Назвати сусідів чисел 2, 4, 6, 3, 5.
  3. Повторити склад чисел 2,3,4,5,6,7.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

  1. Робота з підручником.

Дослідження кількості кругів, трикутників, квадратів.

   Предметів вісім і позначаються вони цифрою8.

  1. Робота з рахунковим матеріалом.

Учні викладають 7 предметів, а потім ще 1. Рахують предмети.

Учні викладають 9 предметів, а потім забирають 1. Рахують предмети.

  1. Робота з лего  у групі.

Викласти цифру 8 з лего.

  1. Написання цифри 8 у зошиті.
  2. Дослідження числового променя у підручнику.

8 – це 7 і ще 1.

8 – це 9 без 1.

  1. Фізкультхвилинка.
  2. Робота з геометричним матеріалом в парах.

Учні викладають 8 трикутників, 8 квадратів, 8 кругів.

  1. Дослідження хибних нерівностей.

У чому помилка?

     9.Дібрати до малюнка схему та вираз.

На малюнку 4 жовті рибки і 3 фіолетові.

     10.Робота у зошиті.

А)Розфарбувати 8 квіточок;

Б) Намалювати 8 кружечків;

В) Написання цифр 5 і 7.

V. Релаксація.

 - З чим познайомились на уроці?

 - Що сподобалось на уроці?

- Що навчились робити?

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема уроку: Подарунки діда Мороза. Звуки (д), (д’), буква Д, д. Письмо малої букви д, відпрацювання поєднань літер у складах.

Мета уроку: познайомити учнів із звуками (д), (д’), буквою Д,д;

вчити писати малу букву д, склади з буквою д;

розвивати вміння читати і писати слова з буквою д;

виховувати інтерес до народних свят

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

  1. Повторити вивчені літери.
  2.  Читання складових таблиць.

ІІІ. Повідомлення теми уроку.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

  1. Розглянути малюнок у підручнику.
  2. Бесіда за малюнком.
  3. Робота за схемами слів: дід, діти, подарунки.

Твердий звук (д) і м’який звук (д’) позначається буквою Д.д.

  1. Друкування букви Д д.
  2. Робота в парах.

Складання з лего букви Д.

  1. Друкування складів: да, до, ду, ді, ди.
  2. Читання складів за підручником.
  3. Читання таблиці.
  4. Фізкультхвилинка.

10.Робота в групах .

На магнітній дощечці діти викладають слова: дим, дід, доля, доня, людина.

11.Читання слів за підручником.

12.Читання променевих слів.

13. Читання тексту «Іменини».

14.Диференційоване читання.

1 група Читання слів

2 група Читання вірша

3 група Читання тексту «Святий Миколай».

15.Фізкультхвилинка.

16.Письмо малої букви д.

17.Письмо складів од, ду.

V.Рефлексія.

- З чим познайомились на уроці?

- Що навчилися робити?

- Що сподобалось на уроці?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок навчання грамоти у 1-А класі

Вчитель: Овчаренко І.М.

 

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
30 вересня 2019
Переглядів
1565
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку