Тема: Вставляння та переміщення графічних об'єктів слайду.
Мета:
Навчальна: формувати вміння працювати з графічними об'єктами;
Розвиваюча: розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, спостережливість;
Виховна: виховувати естетичний смак, інтерес до інформатики, бажання довести справу до кінця.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: інструкції з ТБ, комп'ютери, презентація, зошити, підручники.
21 Урок
Тема: Вставляння та переміщення графічних об’єктів слайду.
Мета:
Навчальна: формувати вміння працювати з графічними об'єктами;
Розвиваюча: розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, спостережливість;
Виховна: виховувати естетичний смак, інтерес до інформатики, бажання довести справу до кінця.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: інструкції з ТБ, комп’ютери, презентація, зошити, підручники.
Хід уроку:
I. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
II. Актуалізація опорних знань.
Як відкрити створену презентацію?
Як додати новий слайд?
Як оформити презентацію?
Як змінити колір тексту?
Як змінити розмір тексту?
III. Вичення нового матеріалу.
IV. Фізхвилинка.
Тут трава росте висока ,
Тут стежинонька вузька.
Вище руки, вище ноги —
Не проста у нас дорога.
А тепер ідемо боком —
Із підскоком, із підскоком.
Походили на носочках,
А тоді на п'ятах.
Випростали добре спини
І звели лопатки.
V. Робота з підручником.
ст.100 Впр. 1, 2 (для кмітливих)
VI. Робота за комп’ютером.
ст. 99 Працюємо за комп'ютером.
VII. Підсумок уроку.
Що цікавого ви сьогодні дізналися на уроці?
Що найбільше сподобалося?
Що запам’яталося?
Про що хотіли би дізнатися більше?
Як можна розмістити зображення на слайді? Склади алгоритм.
Як змінити розмір зображення? Поясни, звертаючись до тексту.
Склади алгоритм зміни місця розташування зображення на слайді.
Склади алгоритм заміни зображення на нове.