Сергій Г., який є власником квартири у житловому будинку, 10.05.2023 року уклав договір найму житла з ЗАТ «Схід». На момент підписання договору сторони були повністю згодні з умовами документу.
Оберіть дату, коли зазначений договір втратить чинність:
Роман Г., 05.05.2022 року, уклав договір найму квартири строком на 3 роки з її власником – ТОВ «Кроно». 17.01.2023 року опалювальний котел, який був розташований у цій квартирі, припинив нагрівати теплоносій, про що наймач повідомив представника ТОВ «Кроно» та висловив прохання щодо ремонту котла. 18.01.2023 року, Роман Г. отримав відмову адміністрації ТОВ «Кроно» щодо вирішення питання стосовно ремонтних робіт. Протягом 18.01-19.01.2023 року ремонтні роботи котла опалення були виконані представником ПП «Сервіс на дому». Сума ремонтних робіт склала 1750,00 грн., яку наймач сплатив на розрахунковий рахунок цього підприємства. 20.01.2023 року Роман Г. звернувся у письмовій формі до адміністрації ТОВ «Кроно» з вимогою про відшкодування вартості ремонту, надав всі необхідні документи, але отримав відмову. Після цього, він звернувся з позовом до суду про відшкодування збитків.
Яке рішення повинне бути прийняте судом відповідно до чинного законодавства та чому?
Який орган державної влади (посадова особа) буде затверджувати проект землеустрою земельної ділянки під будівництво житлового комплексу у місті N, яка належала землям лісового фонду?
Тетяна Л., яка є громадянкою Німеччини отримала 23.12.2022 року у спадщину від бабусі, громадянки України, Лідії Н., земельну ділянку площею 2 га для вирощування соняшника, яка була здана власником в оренду ТОВ «Злагода» строком на 10 років на підставі договору оренди від 01.09.2015 року. Тетяна Л. вирішила продовжити договір оренди з орендарем, оскільки стала власником зазначеної земельної ділянки.
Станом на яку дату Тетяна Л. отримає право укласти новий договір оренди та чому?
Що є зайвим у логічному ланцюжку?
Протягом будівництва гаражу, Петро М. посадив яблуню на відстані 2 метрів від стіни будівлі, яка була побудована на межі його ділянки. Через 5 років, Сергій Д. відвів земельну ділянку під будівництво свого гаражу, яка мала спільну межу з земельною ділянкою Петра М. та отримав на неї державний акт. Яблуня опинилась на земельній ділянці Сергія Д., який звернувся до Петра М. з вимогою зрубати дерево за рахунок Петра М., але отримав відмову з приводу того, що яблуня була посаджена їм на відстані менш ніж 3 метри від межі його ділянки, тому є його власністю. Крім того, 2 роки поспіль він отримав врожай яблук.
Хто правий у цій ситуації відповідно до норм чинного законодавства?
Ольга Р. реалізувала ЗАТ «Нектар» врожай абрикосів, який зібрала з дерев посаджених її батьком у межах земельної ділянки навколо приватного будинку, про що було складено акт закупки товару.
Який відсоток від отриманого доходу повинна сплатити до держбюджету Ольга Р. відповідно до чинного законодавства?
Які твердження не є правильними?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома