Даний урок призначений для учнів 1 класу під час вивчення теми "У школі ". Друкований матеріал містить різноманітні цікаві комунікативні завдання з теми.
Урок в 1-Б класі
Учитель:Яніна О.І.
Тема: Учень та його оточення. У школі.
Навчальна мета: 1)формувати лексичні та граматичні навички з теми;
2) практикувати в монологічному,діалогічному
мовленні,письмі, читанні та аудіюванні ;
3)повторити вивчений граматичний матеріал(дієслово “бути”,
“могти”).
Розвиваюча мета: розвивати логічне мислення,пам'ять,увагу,
індивідуальні творчі та артистичні здібності учнів.
Виховна мета: виховувати інтерес та повагу до вивчення предмету.
Наочність:1) картки,
2)аудіозапис,
3)малюнки,
4)підручник.
Тип уроку:комбінований.
Хід уроку.
І. Оргмомент.
Ознайомлення учнів з метою та програмою урока.
ІІ.Основна частина уроку.
1. Привітання з учнями в різних режимах та бесіда про себе:
-Т-Cl;
-P-Cl ( в ситуації-один учень є кореспондентом та бере інтерв’ю в інших учнів);
-Cl-P( в ситуації-в гостях в учнів іграшка,розпитайте її).
2. Практика діалогічного та монологічного мовлення. Учні складають діалоги та розповіді про себе.
3. Бесіда про погоду в режимі T-Cl:
-What season is it?
-What month is it?
-Do you like spring?
-What is the weather like today?
4. Гра з тематичними картками- підбери потрібні картки для опису погоди сьогодні.Опис погоди сьогодні.
5. Повторення вірша та виконання пісні про погоду.
6. Бесіди про школу в режимі T-Cl:
-Can you read at school?
-Can you write at school?
-Can you speak English?
Написання дати та коментування по літерам.
7.Повторення англійського алфавіту.
-Is it the letter…..?
-What letter is it?
-Is it the letter…..or…?
8.Гра “Відгадай букву”. Виконання пісні “ABC”.
9.Написання диктанту на букви.
10.Фізкультхвилинка.
Hands up
Hands down
Hands on hips
Bend right
Bend left
Bend down
Sit down.
11. Повторення лексики з теми “Шкільні предмети”.Бесіда з теми.
-Is it…..?
-What is it?
-What colour is it?
-What kind of …..is it?
Опис речей на парті , називаючи колір та розмір.
12.Робота з підручником.
Step78.
-повторення букв та читання слів;
-продовження та написання речень;
- написання вивчених букв та слів.
13.Гра ”Please”.
ІІІ.Підведення підсумків уроку.