Українська мова. Розвиток зв'язного мовлення. За зошитом Н.О.Будна. "Складання тексту за малюнком і кінцівкою. Засоби зв’язку речень у тексті.

Про матеріал
Українська мова. Розвиток зв'язного мовлення. 3 клас. До зошиту Н.О.Будна.Складання тексту за малюнком і кінцівкою. Засоби зв’язку речень у тексті.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Розвиток зв’язного мовлення Складання тексту за малюнком і кінцівкою. Засоби зв’язку речень у тексті. До зошиту з розвитку зв’язного мовлення Н. О. Будна3 клас

Номер слайду 2

Розвиток зв’язного мовлення «Допомога птахам взимку»

Номер слайду 3

Знову день почався, діти,Всі зібрались на урок. Тож пора нам поспішати. Кличе в подорож дзвінок

Номер слайду 4

Біла, гарна, чарівна, Мов Снігуронька вона. Землю прикрашає ,Сріблом засипає Все навколо - наче рай! Нумо ! Хто це, відгадай! Їх тіло вкрите пір’ямІ більшість з них літають. То хто ж оці твариниІ як їх називають? Без рук, без ніг будують хатку кожен рік. Загадки

Номер слайду 5

Важко доводиться птахам узимку. Адже страшнішим за люті морози для них є голод. А які птахи зимують в Україні ?

Номер слайду 6

Загадка Як зима – вона на гілці, І співа, мов на сопілці… Жовті груди, чорні крила, Кусень сала сама з’їла.

Номер слайду 7

 Загадка Маленький хлопчик у сірій свитинціПо дворах стрибає, крихти збирає.

Номер слайду 8

Загадка В лісі лине дивний звук: Тук-тук-тук! Тук-тук-тук! Гострий дзьоб, як молоток: Тук-тук-тук! Цок-цок-цок! Буде лісу помагати Працьовита пташка…

Номер слайду 9

Загадка Тут і там вона літає, і на хвіст плітки збирає. Що довідається, — все вмить по лісу рознесе.

Номер слайду 10

Загадка Дзоб міцний і гарні крила,Чорний хвіст, жилетка сіра,Чи присяде, чи летить, - «Кар, кар, кар!» - усе кричить

Номер слайду 11

Загадка На галявці — ців, ців, ці —Пташка садить жолудці. Пильно жолудь оглядає,Прямо в ямочку саджає. .

Номер слайду 12

Завіває хуртовина — І летять на Україну Милі пташки невеличкі — Кольорові рукавички. Як червоні ліхтарі, Сяють взимку…Робота в зошиті С.1210 листопада

Номер слайду 13

Розглянь малюнки. Розкажи, що зображено на кожному з них. Діти пташкагодівничкаснігдопомогазнесиленатеплавеселасумназабралинагодуваливипустилипомітиливідігріли

Номер слайду 14

Як ти ставишся до дітей, зображених на малюнках. Поміркуй, від чого пташки більше страждають взимку – від холоду чи голоду. Поясніть чому. Гра «Мікрофон»«Розповідаю про допомогу птахам»

Номер слайду 15

Завіває хуртовина — І летять на Україну Милі пташки невеличкі — Кольорові рукавички. Як червоні ліхтарі, Сяють взимку…Робота в зошиті С.12 Вонибідолаху. Чуйні дітипташкувона. Гостясиничкудіти

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Завіває хуртовина — І летять на Україну Милі пташки невеличкі — Кольорові рукавички. Як червоні ліхтарі, Сяють взимку…Робота в зошиті С.12 Текст-розповідь. Кінець діїРозвиток подій. Початок діїПро що йтиметься в зачині твору?Що напишемо в основній частині?Як закінчимо розповідь?

Номер слайду 18

Пташина їдальня

Номер слайду 19

Складаємо план разом. План1. Важко пташкам взимку.2. Годівничка для птахів.3. Вдячність пернатих.

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Прочитай слова, які використаєш у своїй розповідіПлан1. Важко пташкам взимку.2. Годівничка для птахів.3. Вдячність пернатих.

Номер слайду 22

«Розповідаю про допомогу птахам» Настала холодна сніжна зима. Зимуючим пташкам стало важко жити. Вони не можуть знайти їжу під снігом.        Діти вирішили допомогти пташкам. Вони зробили пернатим друзям годівничку. Учні повісили її у шкільному подвір’ї. Кожного дня діти насипали у годівничку пшоно, насіння. Швидко прилетіли пташки до смачних гостинців.       Горобці і синички весело цвірінькали. Так вони дякували школярам за допомогу.

Номер слайду 23

Прочитай слова, які використаєш у своїй розповідіПлан1. Важко пташкам взимку.2. Годівничка для птахів.3. Вдячність пернатих.

Номер слайду 24

Перевір написане, виправ помилки. Роботу надішли на перевірку

pptx
Пов’язані теми
Українська мова, Презентації
НУШ
Додано
26 грудня 2023
Переглядів
1534
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку