Тема: Мої улюблені предмети
Мета: - повторити та удосконалювати навички вживання днів тижня та
назв шкільних предметів;
- вчити учнів висловлювати власну думку стосовно улюбленого
предмета, користуючись конструкцією I like як відповіддю на
запитання What lesson do you like?
- ознайомити з новою лексикою;
- розвивати навички читання та перекладу, а також усного
мовлення з опорою на нові лексичні одиниці;
- формувати позитивні риси характеру;
- виховувати навички самоконтролю та бажання вчитися.
Дата 03.02.17
Англійська мова
3-А клас
Тема: Мої улюблені предмети
Мета: - повторити та удосконалювати навички вживання днів тижня та
назв шкільних предметів;
- вчити учнів висловлювати власну думку стосовно улюбленого
предмета, користуючись конструкцією I like як відповіддю на
запитання What lesson do you like?
- ознайомити з новою лексикою;
- розвивати навички читання та перекладу, а також усного
мовлення з опорою на нові лексичні одиниці;
- формувати позитивні риси характеру;
- виховувати навички самоконтролю та бажання вчитися.
Обладнання: картки з днями тижня,
назвами шкільних предметів та дій, завдання для фонетичної
розминки.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку:
1) Good morning children!
Good morning teacher!
I am glad to see you.
I am glad to see you too.
Who is on duty today?
I am on duty today.
Introduce yourself.
My name is ... . I live in Chornyi Potik. I am eight. I am a pupil.
Who is absent today?
.... is (are) absent today. (Nobody is absent)
What is your hometask for today?
My hometask is .....
What day is it today?
It is ...
2)повідомлення теми та мети уроку
1) Вчитель перевіряє знання учнями назв предметів, задаючи запитання:
What lessons do you know?
What lessons have you got on ...?
When is English?
2) Вчитель показує учням картки з написаними на них назвами предметів, учні повинні прочитати та перекласти їх.
When is Music?
It is on Monday.
When is Sport?
It is on Monday, Wednesday and Friday
th [ ] [ ] this three that thank mother thin brother thick father thing the thirteen they maths |
Учні виконують вправу 1, ст..26 в робочому зошиті, хто швидше правильно підпише малюнки назвами навчальних предметів.
1) Вп.1, ст.55
Вчитель читає, учні слухають та намагаються зрозуміти про що йдеться
вп.2, ст.55
На дошці написані слова і діти складають речення за поданою таблицею
I like |
English Maths Ukrainian Music Sport Art Reading
|
speak English
sing songs
run
draw
read
write
jump
paint
play games
count
do sums
learn poems
Вп.3, 4, ст.55 (гра з мікрофоном)
Вп.1, ст.55 (читати та перекладати)