Урок англійської мови в 3-А класі з використанням елементів критичного мислення.

Про матеріал

Тема: Свята. Різдво

Мета: освітня: формувати вміння застосовувати отримані знання на

практиці, повторити та систематизувати вивчений лексичний

та граматичний матеріал з теми «Свята. Різдво»,

удосконалювати вміння учнів уживати граматичні структури в

усному діалогічному та монологічному мовленні,

удосконалювати навички читання.

розвивальна: розвивати увагу, мислення, швидкість мовленнєвої

реакції, мовленнєві навички, фонематичний слух,

навички читання та письма;

виховна: виховувати почуття товариськості, взаємодопомоги, культуру

спілкування.

практична: вправлятися у вживанні лексичних одиниць та граматичних

конструкцій теми «Свята. Різдво»

Обладнання: малюнки, ноутбук, магнітофон, аудіо та відео диски

Тип уроку: Урок узагальнення й систематизації знань

Перегляд файлу

Урок англійської мови з використанням елементів критичного мислення.

Дата:10.01.2018р.

Клас:3-А

Тема: Свята. Різдво

Мета: освітня: формувати вміння застосовувати отримані знання на

                        практиці, повторити та систематизувати вивчений лексичний

                       та граматичний матеріал з теми «Свята. Різдво»,

                        удосконалювати вміння учнів уживати граматичні структури в

                       усному діалогічному та монологічному мовленні,

                       удосконалювати навички читання.

        розвивальна: розвивати увагу, мислення, швидкість мовленнєвої

                       реакції, мовленнєві навички, фонематичний слух,

                       навички читання та письма;

         виховна: виховувати почуття товариськості, взаємодопомоги, культуру

                       спілкування.

         практична: вправлятися у вживанні лексичних одиниць та граматичних

                       конструкцій теми «Свята. Різдво»

Обладнання: малюнки, ноутбук,  магнітофон, аудіо диск.

Тип уроку: Урок узагальнення й систематизації знань

 

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

- Good morning, pupils.

- Good morning, teacher.

- Say “Hello” to our guests.

So, let’s start our lesson with the “Hello song”

Every day I go to school

I meet my friends and we all say

“Hello! Hello! How are you?”

I’m good! I’m Great!

How about you?

2. Введення в іншомовну атмосферу.

2.1.Фонетична розминка (Учні розповідають вірш (пошепки, гучніше, дуже гучно))                                         Winter is snowing

Winter is frosty

 Let’s ski and skate

Winter is great

2.2. Мовленнєва розминка

Вправа «Мікрофон»

Look at the window, please! What is the weather like today?

2.3. Перевірка Д/З. Учні зачитують розповіді про зиму. (3 учні)

3. Повідомлення теми і мети уроку. Основна частина уроку.

Today we are going to talk about …. I think you will tell me when you decode the model. Вправа «Decode the model»  «Кодування»

3

8

18

9

19

20

13

1

19

c

h

r

i

s

t

m

a

s

Сьогодні ми узагальнимо знання з теми «Свята. Різдво» Повторимо вивчені слова та фрази, ….

What do you think about, when you hear Christmas?

Вправа «Асоціативний кущ»

                                                                   Christmas

You know, yesterday I received the letter from Santa Claus, but the sentences are in a mess. Help me, please, put them in order. You can find these sentences in your classroom. So let’s divide into Writers and Runners. Writers raise your hand, so the rest are Runners.   

Вправа Jigsaw reading  (Учні діляться на пари, один бігає по класу і читає речення, диктує їх своєму напарнику, а той записує, потім учні ставлять речення по порядку.)

Hello children!

It is winter. It is frosty. It is snowing. Christmas is coming. It is a great holiday. Help me, please.

Yours,

Santa.

Let’s read and translate the letter.

Will we help Santa? OK. So today you are small Elves. Put your hats on your head.

The first task is: listen to the text and then say the statesman is true or false.

I can see the Christmas Tree.

It is big and green.

The Christmas Tree is nice. I like it.

True or False.

1. I can see the Santa Claus.

2. The Christmas Tree is big and yellow.

3. It is nice.

4. I do not like it!

Well done!

And now as real elves you should “Prepare the Santa’s bag” Робота в зошиті

Учні добирають числівник до іменника, складають у намальований мішок і записують словосполучення утворюючи множину іменника.

I can see fifteen dolls. I can see sixteen bells.

Фізкультхвилинка “I’m a dancing Christmas Tree”

The second task is “Make up a story”

With the letter I received a book. But I couldn’t read it, because there are only pictures and a few words. Let’s make a story.

Учні за малюнками складають історію про Різдво (побудувати речення)

Christmas is coming. Children are writing a letter to Santa. The boy is decorating the Christmas Tree. The girl is making a Christmas card. Look! Santa is putting presents under the Christmas Tree. Children are singing Christmas carols.

The third task is “Make a list of actions”

Write, please what do you usually do at Christmas or in winter.

OK, put your ideas in the basket. And now act out the dialogue.

Вправа «Кошик ідей». (Учні пишуть свої думки на аркушах і кидають їх у кошик, потім називають їх і ми заповнюємо намальований на дошці кошик. Потім учням пропонується розіграти діалог з цими словами, але дії учні витягують з кошика.)

- Hi, girls! Let’s play snowballs.

- Oh, no! I don’t like it.

- Well, let’s make a snowman.

- OK!

4. Заключна частина уроку.

To sum up our lesson, let’s read the rhyme. (PB p. 69, ex 8.)

Well, we have done all the tasks and as a result Santa gives you some presents.

And now let’s write your home task. Learn the rhyme

 

docx
Додано
1 липня 2018
Переглядів
929
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку