Урок "Appearance. Module 1. Welcome!"

Про матеріал

Конспект уроку за підручником Г.К.Мітчелл, Марілені Малкогіанні "Smart Junior 3 for Ukraine" з використанням вправи для інтерактивної дошки.

Перегляд файлу

Середа Наталія Станіславівна,  викладач англійської та німецької мови.

Бериславський фаховий педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського

Херсонського державного університету.

 

Конспект  уроку  за підручником 

Г.К. Мітчелл, Марілені Малкогіанні  Smart Junior 3  for Ukraine

 

Тема:  Зовнішність.

Мета: ознайомити учнів з новою лексикою: pretty, ugly, straight hair, curly hair, long hair, purple; розвивати слуховимовні навички на матеріалі пісні, ознайомити з граматичною структурою  have got (has got)   та тренувати її вживання,  розвивати в учнів  готовність до взаємодії через спільну діяльність, формування вміння позитивно взаємодіяти в групі/класі,  стимулювати школяра до вивчення мови, допомагати йому долати психологічний бар’єр, сприяти виробленню уміння спілкуватися  у колективі ровесників.

Тип уроку: формування мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом.

Методи : вправляння на етапі тренування, ТPR, PPP, «Снігова куля».

Засоби: презентація. флешкартки,  аудіо та відеоматеріали.

Джерела:

1. https://www.schoollife.org.ua/metodychni-rekomendatsiyi-pro-vykladannya-inozemnyh-mov-u-2020-2021-navchalnomu-rotsi/

2. https://www.youtube.com/watch?v=PK57GHCGslA 

Smart Junior 3 for Ukraine, Lesson Welcome Unit 1

https://www.youtube.com/watch?v=z5gTBYxEr1Q

 

Хід заняття

І. Початок уроку

1. Організація классу. Вітання.

p. 6   Song Hello (CD1_002_Hello_song.mp3)

Hello!

Hello, Hello,

I’m Kelly.

Hello, what’s your name?

How are you?

Fine, thank you.

How are you?

Fine, and you?

2. Мовленнєва зарядка

What’s your name?

How are you?

How old are you?

What colour is it?

Who’s this?

Who’s that?

What’s his name?

What’s her name? Where are you from?

3. Фонетична зарядка. Phonics

https://www.mmpublications.com/Ukraine/SmartJunior3.html

CD1_016_Phonics_01_act_1.mp3

CD1_017_Phonics_01_act_2_Chant_Toys.mp3

4. Повідомлення теми і мети уроку.

ІІ. Основна частина

1. Ознайомлення з новою лексикою: pretty, ugly, straight hair, curly hair, long hair, purple

CD1_007_M01_Sing_a_song_Vocabulary.mp3

Флеш картки. Метод «Снігова куля»

2. Закріплення засвоєння лексики

1)Гра «What is missing?”

2)Chants 

a) pretty, ugly, purple

pretty, ugly, purple

pretty, ugly

pretty, ugly

pretty, ugly, purple

b) straight hair, curly hair

straight hair, curly hair

straight hair

straight hair

straight hair, curly hair

2) Teamwork

Can you spell ugly

U-G-L-Y

Can you spell  hair

H-A-I-R

Can you spell  purple

P-U-R-P-L-E

Can you spell pretty

P-R-E-T-T-Y

3. Розвиток слуховимовних навичок. Робота з піснею.

CD1_008_M01_Sing_a_song_act_1_song_Smart_Friends.mp3

4. Ознайомлення з граматичною структурою have got/ has got

https://www.pinterest.com/pin/30328997477445283/

https://www.pinterest.com/pin/835558537099261783/

 

5. Фізкультхвилинка.

 https://www.youtube.com/watch?v=gsw-de5xcCU Baby Shark, featuring Luis Fonsi | Baby Shark Song | Pinkfong Songs for Children

 

Baby shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Baby shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Baby shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Baby shark

Mommy shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Mommy shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Mommy shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Mommy shark

Daddy shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Daddy shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Daddy shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Daddy shark

Grandma shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Grandma shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Grandma shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Grandma shark

Grandpa shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Grandpa shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Grandpa shark, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Grandpa shark

Let's go hunt, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Let's go hunt, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Let's go hunt, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Let's go hunt

Run away, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Run away, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Run away, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Run away

Safe at last, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Safe at last, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Safe at last, doo, doo, doo, doo, doo, doo
Safe at last

It's the end, doo, doo, doo, doo, doo, doo
It's the end, doo, doo, doo, doo, doo, doo
It's the end, doo, doo, doo, doo, doo, doo
It's the end

 

(https://www.youtube.com/watch?v=KLWkA9aH-4Y)

 

6. Робота з робочим зошитом.

Виконання вправ.(1,2 p. 2)

7. Перегляд відеофільму.

https://www.youtube.com/watch?v=ZBozANgoebQ&feature=emb_logo -  Gogo's 19

 

ІІІ. Заключна частина.

1. Рефлексія

https://learningapps.org/display?v=prkj5tg0t20

2. Підбиття підсумків.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Гур'єв Олександр
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
2 листопада 2020
Переглядів
1400
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку