Урок "Будинок, квартира, кімната"

Про матеріал
Розробка уроку для учнів 4 класу тема "Будинок" з використанням прийменників місця.
Перегляд файлу

 

 

Урок з англійської мови у 4 класі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчитель: Косенко Тетяна Петрівна

 

 

Мета: Закріпити вивчення ЛО теми.

Розвивати навички читання та аудіювання за темою.

Закріпити вживання прийменників

in, above, in front of, next to, on, under.

Обладнання:  Підручник, тематичні малюнки; картки для самостійної роботи ,

 

ХІД УРОКУ 

І. Вступ. Привітання.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми повторимо слова й конструкції теми «Будинок, квартира»; ви навчитеся описувати свою кімнату за допомогою прийменників in, above, near, in front of, next to, on, under. Ще ми будемо розвивати навички аудіювання.

ІІІ. Уведення в іншомовну атмосферу.

Look at the window!

Look at the door!

Look at the ceiling!

Look at the floor!

ІІ. Фонетична зарядка.

Повторення назв меблів та прийменників місця з використанням тематичних карток.

What is this? – This is a bed.

 

 

IV. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

- учитель збирає зошити для перевірки.

- Учитель ставить запитання, використовуючи прийменники місця, а учні усно відповідають.

2. Подання тексту для читання.

1) Етап підготовки до читання.

Т: Look at the text on page 42. Are there any words you don't know?

Учні переглядають текст і, якщо знаходять незнайомі слова, запитують їхнє значен­ня в учителя.

2) Етап читання.

Т: Now read the text and draw the plan of the room.

Учні самостійно читають текст і малюють у зошитах план кімнати, про яку йдеться в тексті. Потім читають текст ланцюжком. Учитель малює на дошці план кімнати, а учні перевіряють правильність своїх малюнків.

3. Закріплення лексико-граматичного матеріалу теми.

1) Учитель нагадує учням значення слів у рамці, а також прийменників in, above, in front of, next to, under, on, near.

Робота в малих групах:

Учні в парах складають діалоги за зразком вправи, наприклад:

  •      Where's the bookshelf?
  •      It's above the table.

2) Метод «Мікрофон»:

Учні малюють у зошитах план своєї кімнати. По черзі усно розповідають про неї, ко­ристуючись мовними зразками вправи.

3) Впр. 4 (с. 42).

Робота в парах. Учні ставлять запитання один одному за зразком вправи, наприклад:

  • Where's the bed in your room?
  • It's near the wall.
  • Can you watch TV in your room?
  • No, I can't. I can play there.

4. Розвиток навичок аудіювання:

Прослухай текст. Під час прослуховування з'єднай лінією предмет з його місцем у кім­наті. Розфарбуй малюнок відповідно до інструкцій.

 

This is a living-room. The picture is above the TV on the wall. The flowers are next to the TV on the right. The dog is under the table. The armchair is in front of the TV. The chair is near the table. The parrot is on the sofa.

Colour the books brown. Colour the door yellow. Colour the armchair red. Colour the j TV grey. Colour the dog black. Colour the sofa green. Colour the chair black.

 

V. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Скласти письмову розповідь про свою кімнату за планом впр. З (с. 42).

  2. Підведення підсумків уроку.

Відбувається як бесіда:

Т: What can you do in your room? Can you play/do your homework/watch TV/sleep/have breakfast/listen to music there?

 

doc
Додано
1 грудня 2021
Переглядів
384
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку